Razer Lachesis vs Deathadder

poruka: 13
|
čitano: 5.891
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Deathadder

Pozdrav svima!

 

Kupujem novi miš i dvoumim se izmedju ova dva. Čitajući podosta reviewa po internetu, većinom se preporučuje Deathadder zbog infracrvenog senzora koji je navodno bolji od lasera (ali da li je i bolji od 3G lasera) te navodnog preskakanja Lachesisa prilikom "veslanja", ali bih volio čuti vaša mišljenja i preporuke.

Podlogu koju namjeravam koristiti je FUNC F-Series F.10S i zanima me ima li tko kakva iskustva sa navedenom kombinacijom.

Do sad sam koristio na drugom kompu Logitech MX518 sa navedenom podlogom koji je radio odlično, ali bih volio isprobati Razera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Deathadder

Koliko ja znam lachesis ima 3g senzor osto kao i deathadder...a sad ako ti je bas potrebno 4000dpi onda znas kojeg trebas uzet ako ne onda deathadderCoolza podlogu neznam kaj da ti kazem...Belji se

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Lachesis vs Deathadder

Ja preporucujem logitech.A da uzimam razera kupio bi lachesis.Jedina prednost kod deathadera je sto ga nemoras puno podizat ali isprobao sam to kod prijatelja(on ima deathader) i mora se podici i vise od mog G9.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Deathadder

G9 je super, imam i ja jednoga.Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder
ShadoW kaže...

Ja preporucujem logitech.A da uzimam razera kupio bi lachesis.Jedina prednost kod deathadera je sto ga nemoras puno podizat ali isprobao sam to kod prijatelja(on ima deathader) i mora se podici i vise od mog G9.

 Ne razumijem to da ga ne moras puno podizati? Zasto?
16 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder

I Lachesis i Deathadder imaju 3G senzor, ali je Lachesis laserski, Deathadder infrared.

 

Deathadder je bolji skoro po svim recenzijama i iskustvima.

 

I Deathadder ima jednu veliku prednost (bar po meni) a to je sto nije simetrican ko svi ostali Razer modeli, nego je prilagodjen za desnu ruku, i zbilja odlicno lezi.

 

G9 zbilja nije toliko dobar mis koliko njegova cijena i karakteristike govore. G5 revision 2 je bolji.

 

Ako bas hoces nesto drugo, pogledaj fantasican model od SteelSeriesa - Ikari Laser (569kn) i Microsoft Sidewinder eventualno.

 

Po meni dosta ljudi zaboravlja bas na tu ergonomsku stranu misa koja je po meni najbitnija. Zato su G5, Deathadder i Ikari trenutno stvarno vrh ponude.

15 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder

ne bi se trebao morat puno podizat zato sto ima infracrveni a to su napravili da kada "veslas" da ti se strijelica ne vraca nazad.

I dizajn misa se nekom svida jedan a nekom drugi i isto tako nekom jedan lezi u ruci a nekom drugi.Meni recimo lezi G9 zato sto imam malu ruku a ne G5 koji je ogroman.Meni se dizajn jako svida.A to je i stvar navike.

Recimo moj brat ne voli miseve za desnu ruku nego one najobicnije.A i po mom misljenju G9 nije toliko skup naspromg tog sto daje.Ako gledamo cijenu i ono sto nudi G5 je puno skuplji.

G9 nudi microgear, snimanje macroa, onboard memoriju za 5 profila, promijenjivi grip ...

Ali ostanimo kod teme.Razer lachesis ne nudi nista manje od deathadera.To sto tebi ne lezi u ruci ne znaci da nece njemu.Reci mi jednu prednost deathadera.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 18:56 (ShadoW).
15 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Deathadder

Odluka je pala, kupio danas DeathAddera. Bas su ga danas u Feniksu dobili i odmah otisao po njega. 329kn i nije velika lova za takav mis. Posto mi ne treba 4000 dpi niti ambideksterni mis ipak sam se odlucio za ovaj. Odlicno mi lezi u ruci, klizi po podlozi opako dobro, lagan je i za sad nemam nikakvih zamjerki. Isprobao sam ga u Warcraftu 3 i lijepo radi i nema problema sa "veslanjem", kursor ostaje savrseno miran kod odizanja misa od podloge.

Dolazio mi je za sad samo Razer u obzir posto vec imam Logitecha mada je ovaj SteelSeries Ikari zanimljiv i ne bi ga bilo lose isprobati. G9 je malo skup za to sto nudi i ako bih se odlucio opet za Logitech, uzeo bih G5 refresh.

Vae victis!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2008 0:19 (ScipioAfer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Lachesis vs Deathadder

Drago mi je sto ti se mis svida ni ja nemam nekakvih primjerki jedino sto mi ide na zivce kad dodem kod prijatelja je sto nema microgear.Sad kad sam se naviko vise se nemogu odviknut.Slazem se da je odlican mis za svoju cijenu.

 

E da sad sam se sijetio zasto se G9 ne isplati.Ja sam ga kupio dan prije nego sto je podkupio za vise od 100kn Belji sea mislim da je jos uvijek 600kn a sada je minimalno 700kn (bar ja nisam nasao jeftinije).Ups pa i nije 700kn 660kn je u hgspotu

pojeftinio je od nedavno :~)).Ali svejedno nije toliko jeftinBelji se

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2008 5:51 (ShadoW).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder
ShadoW kaže...

Drago mi je sto ti se mis svida ni ja nemam nekakvih primjerki jedino sto mi ide na zivce kad dodem kod prijatelja je sto nema microgear.Sad kad sam se naviko vise se nemogu odviknut.Slazem se da je odlican mis za svoju cijenu.

 

E da sad sam se sijetio zasto se G9 ne isplati.Ja sam ga kupio dan prije nego sto je podkupio za vise od 100kn Belji sea mislim da je jos uvijek 600kn a sada je minimalno 700kn (bar ja nisam nasao jeftinije).Ups pa i nije 700kn 660kn je u hgspotu

pojeftinio je od nedavno :~)).Ali svejedno nije toliko jeftinBelji se

 

 U vezi G9. kad je izašao bio je 670kn, nakon toga je pao na 620kn i zadnjih 5-6 mj. cijena je ista a ne kako ti kažeš "od nedavno". Imam ga i nebi ga mjenjao za ništa. sorry za offtopic
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder

Po meni se G9 jedino isplatio kupiti kad je prije par mjeseci jedne subote u Linksu bila akcija pa su ga nudili za 100-njak kn jeftinije. Trenutno vec dosta dugo drzi cijenu od oko 660kn sto je puno za ono sto nudi. Meni se bas i ne dopada design i ljepsi mi je G5 refresh, ali de gustibus...

Razerovi misevi su puno laksi od Logitechovih (ne znam koliko je G9 tezak) i treba malo vremena da se navikne ruka na toliku lakocu klizenja.

 

Evo slika kako izgleda DeathAdder meni na stolu.

 

DeathAdder na stolu DeathAdder na stolu
DeathAdder na stolu DeathAdder na stolu
Vae victis!
15 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder
MRK 22 kaže...
 U vezi G9. kad je izašao bio je 670kn, nakon toga je pao na 620kn i zadnjih 5-6 mj. cijena je ista a ne kako ti kažeš "od nedavno". Imam ga i nebi ga mjenjao za ništa. sorry za offtopic
 Di je 620 kn ??Ja sam ga kupio 15.1 po 630kn u vemilu i nekolkiko dana poslije je poskupio za 100kn
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2008 19:57 (ShadoW).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Deathadder
ShadoW kaže...
MRK 22 kaže...
 U vezi G9. kad je izašao bio je 670kn, nakon toga je pao na 620kn i zadnjih 5-6 mj. cijena je ista a ne kako ti kažeš "od nedavno". Imam ga i nebi ga mjenjao za ništa. sorry za offtopic
 Di je 620 kn ??Ja sam ga kupio 15.1 po 630kn u vemilu i nekolkiko dana poslije je poskupio za 100kn
 sorry, sad sam skužio da sam zaboravio nešto napisati. bio je 670, nakon toga pao na 620 i sad je 660 zadnjih 5 mj. ovo su cijene iz hgspota.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice