Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.296
|
čitano: 1.126.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
660s izgledaju dosta primamljivo, cisto me zanima da li su isplativi upgrade da zamjenim svoje vjerne 650, internet je na prstima i cekaju se recenzije :)

Sto se tice izgleda, ne svidja mi se mesh s logom, cisti ovalni mesh kod 650 i 600 mi je i dalje top.
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
fix kaže...
660s izgledaju dosta primamljivo, cisto me zanima da li su isplativi upgrade da zamjenim svoje vjerne 650, internet je na prstima i cekaju se recenzije :)

Sto se tice izgleda, ne svidja mi se mesh s logom, cisti ovalni mesh kod 650 i 600 mi je i dalje top.

 ja ako bi išao na otvorene jednog dana, i da imam mogućnost uzet nešto skuplje, kandidati su mi 660s i dt 1990 pro

660s jer je sennheiser i volio bi njih probati, a dt 1990 jer imam dt770, tako da kvaliteta izrade može bit samo bolja, a i dobivaju dosta dobre recenzije što se tiče zvuka i prekrasne su mi

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ja si prije par mjeseci ubo akg y50bt i moram priznat da mi nisu lose a i najbitnije za bezicne slusalice- baterija dugo traje.
Zvuk je onako punchy (closed back su), sva sreca bez pretjerivanja u niskima ( to mi je valjda nesto najiritantnije na "modernijim" sluskama).
Dobije se fina torbica za transport , iako bi ja volio da je neki hard case.
Znaci za nekih 1200kn u sonus artu nije ni tako los deal, vani vjerojatno ima i jeftinije preko weba. Pod uvjetom da neko treba bezicno.
Meni se sad tesko vratit na zicu :D

E da minus je kaj kad su sklopljene se zna stisnut power button i volio bi da je kabel za slucaj zicanog povezivanja normalni 3,5 na 3,5mm umjesto 2,5mm na 3,5.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Moze preporuka nekih bezicnih over ear slusalica ,primarno elektronsku muziku slusam ako to ista pomaze u izboru. 

 

Kupio bih sa neke hrv stranice gdje se moze na rate kupit jer mi je previse dat 1000+ u komadu trenutno,hvala.

 

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imate do subote u dučanu Nove boje zvuka u Zagrebu predstavljanje Sennheiser Orpheus slušalica. Najskupljih slušalica na svjetu, €50K. Možete ih doći preslušat.

Life is great
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 9:13 (bruno03).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

....

 

Rješio sve dileme. Isprike na postu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 12:26 (VelvetGlove).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Dobio sam popust oko 50% na Xiaomi slusalice na cafago.com pa ako nekog zanima moze iskoristiti:
Link za kupovinu http://bit.ly/xiaomi-slusalice
Kupon kod: XMPA3651

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ako je jos nekome promaklo evo mali info, od 28.10. do 29.10. se odrzava Zagreb AV Show 2017. Vise o tome na linkovima: link link 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

pozdrav, moze preporuka in ear slusalica do 200kn?

strokes & weezer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Moze ponuda best buy slusalica do 300 kn, 300-500 i jedne preko 500 te kratak osvrt na svaku od njih služile bi u glavnom za slušanje muzike i povremeni gaming.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Sta nije jednostavnije da kupis jedne preko 500 ili koliko vec mislis pa koristis za sve? I napises sto ti slusas i ocekujes od slusalica?
49% motherfucker, 51% son of a bitch
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
softicmarlon kaže...

Moze ponuda best buy slusalica do 300 kn, 300-500 i jedne preko 500 te kratak osvrt na svaku od njih služile bi u glavnom za slušanje muzike i povremeni gaming.

 STATUS AUDIO CB-1

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav svima,
molio bih vas za pomoć. Naime, tražim slušalice s mikrofonom, a može i mikrofon posebno, koje bi se prvenstveno koristile za konferencijsku vezu, tj razgovaranje s upravom firme preko chata. Nije uvijet da li su žične ili bežične, jedino je cijenovni rang do 150€. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ima li tko iskustva sa Bone Conducting slusalicama?

12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ima li tko iskustva sa Superlux HD 660 i HD562 ? Ima ih Muziker na nekoj akciji pa si ih mislim upiknuti. 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Nadam se da znas, Muziker za kupljene proizvode ispod 500kn naplacuje 110kn dostavu.
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
protjeran
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
energyman kaže...

Ima li tko iskustva sa Superlux HD 660 i HD562 ? Ima ih Muziker na nekoj akciji pa si ih mislim upiknuti. 

 

Ja sam odavdje kupio superlux slušalice prije 2 godine, pouzdana trgovina u svakom slučaju.

 

Superlux HD-562

 

Superlux HD-660

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 16:46 (honor8).
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kolega i ja smo uzeli više stvari tako da nam je dostava free. 

 

Ove HD562 su u Combo.hr oko 100-150 kn skuplje nego na netu. Javili su mi iz Muzikera da crne nisu dostupne tako da ću morati uzeti sa Aliexpressa ili negdje drugdje. Nevjerojatno je da su svugdje rasprodane (Gearbest, Banggood, nigdje ih nema). Ispada mi najjeftiniji Aliexpress jer su oko 210kn tamo. 

 

HD660 bi trebale stići do kraja tjedna. Sad mi samo fali FX Audio X6 DAc i onda sam miran :)

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

150kn ok cijena za Sennheiser CX 300? Vidim da su svigdje po 220 najmanje. Imaju još godinu i 4 mjeseca garancije. Bi mogao to brzo prodat za tu cijenu?

 

I usput da pitam. Poprilično sam siguran da ću uzeti Panasonic RP HS34 .. jeftine, 2 godine garancije ... vrijedno uzimanja? :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

molim admin/mod ekipu da ovu temu raskupusa na tematsko-financijski logic,

usput, kad sam tako zlocest, Sonos Play 3 = 150 eurica

https://www.ekupi.hr/Sonos-Play-3-WiFi-crni-zvucnik-890197.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

da pojasnim, sad sam procitao opis proizvoda sa  K .kupi i mogu odgovorno reci

da su nasrali toliko toga kao da prodaju Ferarri, neradi u bridge/repater modu (wifi),

zvuk je neupitan,  no ako nemate novcica za bose, kupite ovo ili ako imate viska kunica

kupite dionice ovog preduzeca... obecava...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kupio sam Beyerdynamic DT-990 Premium 32Ohm koji koristim sa FiiO E10K i oduševljen sam.


Prije sam u tom cjenovnom rangu (DT-990 je 1160kn preko Muzikera sa besplatnom dostavom GLSom unutar tri radna dana - platio sam pouzećem i dal kuriru cenera više jer za razliku od onih arogantnih budala iz DHLa donesu paket bez da iz zoveš danima i pitaš kaj je sa tim, budu donjeli oni to il ne?) imao Sennheiser iz HD5xx serije. Ne mogu se sjetit točno koji model no bio sam razočaran zvukom pošto ispod nekih 80-100Hz nije bilo skoro ničeg. Znači nikakve priče o subbasu, te jedva osjetnom mid basu. Do te mjere loše da su čak i prirodni instrumenti zvučali umjetno iako izuzetno čisto i milo. Naprosto nije bilo tonaliteta koji ih definiraju. Impotentni i mlohavi beatovi, nepostojeci slam, vrlo labav ali neutralan, flat, prirodan i kakavvec trebam napisati da je zvuk bio da bi opisao klasicne Sennheiser otvorene sluške. Opuštene i dosadne slušalice za nekog tko voli isključivo klasiku, akustiku i vjerojatno acapello. BT-990 je izuzetno obdaren u nižem tonalnom segmentu i onaj tko voli bilo kakve sintetičke beatove na tehnici, tranceu, EBMu, raphopu itd će sluške doživiti kao bombon radosti i sreće. E10K ima bass boost prekidač čijim paljenjem imam zvuk omanjeg kluba te apsolutno kidaju na tom aspektu. Pretjerano, intenzivno, ali nikako trom i neprecizan low end. U 500-4000Hz se BT-990 nešto malo skrio, može bez problema proizvesti sve što je tamo no ne gura mi to u ušnu školjku kao ono ispod 100Hz i iznad 8000Hz, a to iznad 8kHz je čisto. Detaljno. Nikako oštro, ali čujno jače. Baš propisna U kurva i što god radio sa EQom naprošto nije potrebno. Do te mjere detaljno da čujem nesavršenstva u pjesmuljcima koje sam provrtio stotinjak puta prije. Fino ko kad na pizzu pukneš malo više šampinjona. Osjetit će se da ih je više te da su prisutniji i obilniji, no nikako neće umanjiti doživljaj ostalih namjernica pošto sve to jako lijepo ide zajedno. Ove je sluške delal čovo koji je reko da oče čist, detaljan, obilan i lagano moderan zvuk. Ugodne su poput plišanih životinja, ne griju, ne stežu tjeme glave već te samo obgrle i ne želiš više ništa osim Njih. Black/death metal i grindcore ih ne zbunjuju, ne mogu vjerovati da suvislo mogu prikazati svu tu silinu instrumenata da zvuče vjerno, močno ali ujedno i separirano, do te mjere da se uz growlanje, duplu bass pedalu, lead i ritam gitaru bez ikakvog mogu problema mogu individualno usredotoćiti na instrumente koji me interesiraju.

 
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
MewCore kaže...

Kupio sam Beyerdynamic DT-990 Premium 32Ohm koji koristim sa FiiO E10K i oduševljen sam.

...

 tako nekako je bilo i meni kad sam sa cloudica i usb zvučne prešao na dt770 i fiio e10k

jednostavno sve je muzikalnije i puno više detalja sam čuo u njima nego li u cloudicama, iako su v-shape kao i velik dio beyerovih slušalica (zatvorene malo više, otvorene malo manje), ne smeta mi i zvuk mi jako paše

jako udobne i lagane na glavi, probao sam na svojima kožne nakošene jastučiće, i ono,  zvuk je malo prostraniji, bolji je soundstage jer zvučnik ide dalje od glave, malo podebljaju subb bass i malo opuste više frekvencije, zbog više prostora između zvučnika i glave

ja sam svoje čak i "modao" malo, tj stavio sam ispred zvučnika i ispod spužve komad wc papira da malo ublaži više frekvencije, a iznutra stavio komad krpe za čišćenje naočala i mrežicu za police, a njihova  svrha unutra je da upiju zvukove i refleksije koje bi se odbijale od kučišta unutra prema van, pa na taj način dobijem čišći zvuk 

to modanje sam radio potaknut ovom temom - https://www.head-fi.org/threads/bill-ps-beyerdynamic-dt770-pro-modding-diary-including-sibilance-elimination.707992/

jedino što nisam napravio je ljepljenje izolacijskog materijala unutra, koji isto tako još više pomaže u čiščenju zvuka i izvlačenju više detalja iz njega, ali taj dio odgađam jer još imam na njima dvije godine garanciju, pa ju ne želim riskirati ljepljenjem toga unutra (iako sumjnma da će se nešto dogoditi sa njima u tom razdoblju), a taj mod bi htio jako probati, jer svi koji su ga probali, su rekli da je dosta pomogao u tome da slušalice zvuče bolje 

 

vjerojatno večina vas ovdje zna da sam si prije kupio kožne nakošene jastučiće za svoje slušalice, koji su mi odlični, ali sam se vratio nazad na stock platnene jastučiće zbog samo jednog razloga, osobno su mi udobniji...

možda vam to zvuči čudno da mi platneni bolje sjedaju od velikih mekanih kožnih nakošenih jastučića, ali problem je u tome što kožni, su taman dubine i kosine da mi moja (srećom ne puno, nego malo) klempava uha, taman onako lagano lagano kao kosa, vrškom sjede na zvučniku unutra i grebu po tkanini, i to me iritira nenormalno, dovoljno da lagano osjetim vrškom uha i ne mogu bit na miru 

dok platneni su plići, pa mi onda zvučnik nasjeda lagano na cijelo uho, pa mi je zbog toga i udobnije, jer me ne grebe lagano po uhu da bi mi stalno smetalo

to je i zeos rekao u jednom od svojih reviewova, neznam točno koji, ali uglavnom i on se slaže da ako je nešto na uhu, ili lagano pritišče uho cijeliom dijelom, je puno udobnije od nečega što te lagano grebe po vršku uha i konstantno ti smeta, a nažalost takva je situacija kod mene...

sad ne znam što da sa njima napravim, jako su mi dobri što se tiče veličine i udobnosti, zvukom mi se isto slušalice sviđaju sa njima, ali zbog svojih blago kelmpavih uši mi ne odgovaraju, imao sam ih na slušalicama puno puta i mjenjao za tvorničke, ali nikako da mi sjednu, i evo zadnjih 3 tjedna mi stoje doma u kutiji u vrečici jer ih ne planiram više stavljati gore...

ako bi netko od vas ovdje htio kupiti, nek se javi, jer mi je žao da doma stoje i budu neiskorišteni...

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...
MewCore kaže...

Kupio sam Beyerdynamic DT-990 Premium 32Ohm koji koristim sa FiiO E10K i oduševljen sam.

...

vjerojatno večina vas ovdje zna da sam si prije kupio kožne nakošene jastučiće za svoje slušalice, koji su mi odlični, ali sam se vratio nazad na stock platnene jastučiće zbog samo jednog razloga, osobno su mi udobniji...

možda vam to zvuči čudno da mi platneni bolje sjedaju od velikih mekanih kožnih nakošenih jastučića, ali problem je u tome što kožni, su taman dubine i kosine da mi moja (srećom ne puno, nego malo) klempava uha, taman onako lagano lagano kao kosa, vrškom sjede na zvučniku unutra i grebu po tkanini, i to me iritira nenormalno, dovoljno da lagano osjetim vrškom uha i ne mogu bit na miru 

dok platneni su plići, pa mi onda zvučnik nasjeda lagano na cijelo uho, pa mi je zbog toga i udobnije, jer me ne grebe lagano po uhu da bi mi stalno smetalo

to je i zeos rekao u jednom od svojih reviewova, neznam točno koji, ali uglavnom i on se slaže da ako je nešto na uhu, ili lagano pritišče uho cijeliom dijelom, je puno udobnije od nečega što te lagano grebe po vršku uha i konstantno ti smeta, a nažalost takva je situacija kod mene...

Koje si padove uzeo? 

Konkretno si gledam ove, ne zato što su mi originalni neudobni već jer bi htio čuti razliku u odnosu na originalne. Koliko vidim prava koža je minimalno dvostruko ili trostruko skuplja, a i ove bi trebale biti deblje od originalnih.

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
MewCore kaže...

Koje si padove uzeo? 

Konkretno si gledam ove, ne zato što su mi originalni neudobni već jer bi htio čuti razliku u odnosu na originalne. Koliko vidim prava koža je minimalno dvostruko ili trostruko skuplja, a i ove bi trebale biti deblje od originalnih.

 uzeo sam ove - https://www.ebay.com/itm/Angle-Genuine-Leather-cushion-ear-pads-for-DT770-DT880-DT880PRO-DT990-PRO-DT531-/182623165685

meni je baš žao što ih ne mogu koristit, da mi je uho koji mm manje prema van, bili bi stalno gore na njima....

uzeo sam njih zbog dimenzija, jer imaju dosta  veliku rupu za uho vertikalno, a i promjerom su taman za dt seriju

a sad si razmišljam da probam sa ovima - https://www.ebay.com/itm/Thick-Velour-Velvet-Ear-Pads-Cushion-For-Beyerdynamic-DT-T-HS-Series-Headphones/261642089129?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D49007%26meid%3D5b35e45812a04d6f85c855cac790ac60%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D5%26mehot%3Dpp%26sd%3D172032786271&_trksid=p2047675.c100005.m1851

praktički kao stock, samo deblji, ali opet sigurno iznutra nisu kao stock padovi, a koštaju isto (da nisu na akciji) kao i original padovi tu u čakovcu u Euro Unit music shopu, pitao sam neki dan koliko koštaju kad sam bi tamo

a i plus ovima sa linka je i to kaj dolaze sa dva seta okrugle spužve, 2 mm i 4 mm, pa bi se to moglo iskoristiti nekako za modanje iznutra umjesto tkanine i mrežice za police 

 

koliko vidim, tvoj i moj link ide na istog prodavača, tj istu trgovinu na ebayu, a koliko vidim lik ima dobre proizvode, makar su iz kine 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2017 16:19 (matija656).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...

a sad si razmišljam da probam sa ovima - https://www.ebay.com/itm/Thick-Velour-Velvet-Ear-Pads-Cushion-For-Beyerdynamic-DT-T-HS-Series-Headphones/261642089129?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D49007%26meid%3D5b35e45812a04d6f85c855cac790ac60%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D5%26mehot%3Dpp%26sd%3D172032786271&_trksid=p2047675.c100005.m1851

praktički kao stock, samo deblji, ali opet sigurno iznutra nisu kao stock padovi, a koštaju isto (da nisu na akciji) kao i original padovi tu u čakovcu u Euro Unit music shopu, pitao sam neki dan koliko koštaju kad sam bi tamo

a i plus ovima sa linka je i to kaj dolaze sa dva seta okrugle spužve, 2 mm i 4 mm, pa bi se to moglo iskoristiti nekako za modanje iznutra umjesto tkanine i mrežice za police 

 

koliko vidim, tvoj i moj link ide na istog prodavača, tj istu trgovinu na ebayu, a koliko vidim lik ima dobre proizvode, makar su iz kine 

Po dimenzijama se cine dosta blizu stocku, mozda 1 ili 2 mm više?

Narucio sam one od fake koze pa da vidim jel to čemu. 

Inače imaš i Custom One padove koji su navodno origigi od BDa, no nisam ih htio naručivati pošto ne pišu dimenzije, a djeluju dosta tanko. 

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
MewCore kaže... 

Po dimenzijama se cine dosta blizu stocku, mozda 1 ili 2 mm više?

Narucio sam one od fake koze pa da vidim jel to čemu. 

Inače imaš i Custom One padove koji su navodno origigi od BDa, no nisam ih htio naručivati pošto ne pišu dimenzije, a djeluju dosta tanko. 

 mislim da su po dimenzijama razlike kojih 1-2 mm, što ide i u razliku zbog materijala, izrade, itd, ali sjedaju na slušalice bez ikakvih problema, čak i puno lakše od stock jer straga ovaj dio za stavljanje na njih, se jako lako rastegne, stavit te kožne gore za razliku od ovih tvorničkih je milina

 

znam da ima i od custom one jastučići od "kože" koja sigurno nije prava koža, ima ih i za dt770, ali s obzirom da dt770 već same po sebi imaju naglašen bass, "kožni" jastučići će to samo još više naglasiti zbog bolje izolacije, a iskreno nebi htio još više basa na njima od onoga što imaju, čak bi ga volio i malo smanjiti da imam malo ravniji raspon frekvencija

 

ove kožne nakošene sam naručio jer sam htio bolju udobnost, ali su me uši zahebale nažalost

mogu kupit bilo koji jastučić, za bilo koji model tu u eurounitu u čakovcu (ili ih zatražiti da mi naruče direktno od beyera, jer su oni službeni dobavljač za beyer za cijelu hrvatsku), jer vidio sam u trgovini da imaju cijelu dt seriju - 770, 880, 990, custom one, custom street, custom studio, mmx serija

jedino nisam vidio dal imaju ove nove 1xxx seriju, i mislim da tu seriju nemaju još u ponudi ili je neće imati u trgovini u čakovcu

a i u čakovcu u trgovini jastučići za dt770 su 160 kn, znam jer sam pitao, tako da je vjerojatno cijena i za ostale modele takva  

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Sama promjena ear pad-ova za slusalice koji nisu original, uzrokovati ce promjene zvuka, gubljenje frekvencija itd.

Narucio sam neke sa e-baya, za stare presonus HD7 koje sam mislio prodati, promjenile su zvuk.

Nakon malo experimentiranja skidao sam ih sa drugih slusalica na trece etc. Sve je urokovalo promjenom u zvuku, gubljenju frekvencija i slicno.

Savjet je da se ako moze kupe original earpadovi, jer ebay je srot...

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2017 20:59 (Luka123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Luka123 kaže...

Sama promjena ear pad-ova za slusalice koji nisu original, uzrokovati ce promjene zvuka, gubljenje frekvencija itd.

Narucio sam neke sa e-baya, za stare presonus HD7 koje sam mislio prodati, promjenile su zvuk.

Nakon malo experimentiranja skidao sam ih sa drugih slusalica na trece etc. Sve je urokovalo promjenom u zvuku, gubljenju frekvencija i slicno.

Savjet je da se ako moze kupe original earpadovi, jer ebay je srot...

 za ovo boldano, jako dobro svjestan da mijenjanje jastučića van tvorničkih ima utjecaja na promjenu zvuka 

nisam jednom mijenjao jastučiće, i ne na jednim slušalicama, tako da sam svjestan pogodnosti i negativnosti

ne možeš znat dok ne probaš što će jastučić napraviti, a i puno puta promjena jastučića može pomoć da slušalice rade/zvuče bolje i budu udobnije, sve ovisi o osobi što joj paše i kakav zvuk preferira

a za ebay znam i sam da ima pun k šroteks stvari, ali eto, ovi kožni koje sam na naručio sa linka stavljenog prije su me jako ugodno iznenadili izradom i udobnošću, još da su barem memorijska pjena, možda bi mi bolje sjeli na glavu i nebi ih morao mijenjati i vračati se na tvorničke 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Manji off topic, ali me zanima je li netko možda tu imao iskustva sa slušalicama tipa Xiaomi Mi Hybrid Pro HD, KZ ZS5 i Rock Zircon.

 

Namjeravam uzeti slušalice za mobitel, a da nisu one najobičnije nešto mrvicu bolje, a čitam po forumima da bi ove KZ ZS5 i Zircon trebale biti bolje od Xiaomievih Hybrid Pro HD.

Ovo je sve u rangu do nekih 12-25€ pa sad, ako netko ima tko je probao hybrid pro hd ili druge da ostavi koji komentar.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice