Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.296
|
čitano: 1.127.349
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
peroko kaže...

Bok ekipa, trebaju mi slušalize za glazbu na mobitelu dakle in-ear

 ......

 Evo ove.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Stux kaže...

Manji off topic, ali me zanima je li netko možda tu imao iskustva sa slušalicama tipa Xiaomi Mi Hybrid Pro HD, KZ ZS5 i Rock Zircon.

 

Namjeravam uzeti slušalice za mobitel, a da nisu one najobičnije nešto mrvicu bolje, a čitam po forumima da bi ove KZ ZS5 i Zircon trebale biti bolje od Xiaomievih Hybrid Pro HD.

Ovo je sve u rangu do nekih 12-25€ pa sad, ako netko ima tko je probao hybrid pro hd ili druge da ostavi koji komentar.

 Od Kineskih IEMova meni zasad od ovoga šta sam sluša zasad Urbanfun hifi hybrid najdraži(samo njih je teško sad nać, jedino exclusive bundle za oko 40$), ima tu još o.k slušalica ka single driver istih slušalica(mark II), Tin Audio T515(možda i bolje, ali relativno niska osjetljivost pa možda i nisu idealne za mob)... ZS5 mi tek tribaju doć, ali za tu cijenu s linka ih se isplati uzest.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
hrka11 kaže...
peroko kaže...

Bok ekipa, trebaju mi slušalize za glazbu na mobitelu dakle in-ear

 ......

 Evo ove.

 In-ear slušalice a ne headset, čitaj šta pišem.

pero_HR
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ne kontas da te lozim malo,a?

Letvat bio,levat ostao.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
hrka11 kaže...

Ne kontas da te lozim malo,a?

Letvat bio,levat ostao.

 Kontam, al šta ču kad nije smiješno.

pero_HR
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
peroko kaže...
hrka11 kaže...

Ne kontas da te lozim malo,a?

Letvat bio,levat ostao.

 Kontam, al šta ču kad nije smiješno.

Poznato je da nemas smisla za humor,tj. imas ali ga samo ti kontas.

 

Aj sad se vrati na slusalice,ovo je  vec.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Haha upadneš glupom forom i onda meni kažeš da nema smisao za humor

pero_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
peroko kaže...

Bok ekipa, trebaju mi slušalize za glazbu na mobitelu dakle in-ear

ili nešto treće, ako netko ima kakvu preporuku, limit je 100 eura.

Toplo preporučam Sennheiser CX 3.00 koji su više no duplo jeftinije od Momentum in eara. 
Čim ih se stavi u uši očito je da se radi o višoj kategoriji zvuka koji ni na velikim glasnočama ne umara. Sve su frekvencije odlično pokrivene i odaju dojam kao da slušaš nešto puno veće. Također su izuzetno ugodne, a kabel se ne petlja. 
Odlično se nose sa svim mogućim žanrovima i čak ih recimo niti tehnički death metal sa konstantnim izmjenama ritma ne zbunjuje (ovo je bio problem sa CX300-II koji su imali intenzivan, ali spor i neprecizan bas). Detaljne su ali ne pretjerane u višim tonovima što mi je uglavnom znao biti problem sa in ear sluškama. Koliko znam koriste iste drivere kao Momentum in ear, a kompaktnije su i nemaju one diskove na završetku koji znaju hvatati zvukove vjetra. Over ear modele koje si spomenuo sam osobno odbacio jer nemam nakane mijenjati kabel, a sluške želim jednostavno moć trenutno tutnut u uho bez da pazim kako ih stavljam, a i koliko sam proučio - spoj između kabela i slušalica zna puknuti i stvarati prekide tokom slušanja pa...ko voli nek izvoli, ja neću. Zaista ne znam na što bi netko mogao prigovoriti CX 3.00 pošto su odličan omjer cijene i kvalitete.

14 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Molio bih preporuku bežičnih slušalica (ne in-ear) do ~1200kn u HR

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imao CX 300. Dobre su slusalice skroz, ali u cijenovnom rangu Appleove earpods ih deru. Znam da je popularno srat po Appleu al u te slusalice je ulozeno toliko novaca i inzinjerstva da nikoje slusalice u rangu ne mogu doc blizu.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imam CX300, genijalne sluške. No kad si klempavi tip s čudnim ušima, padaju ti svako malo. :D Ja sam iz "zamjenio" sa Panasonic RP HS34.

 

PS. Ako nekom trebaju ok sluške, može mi se javiti. Čisto da kolegama s Buga dam prednost prije nego što stavim na njuškalo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ne znam za Appleove, ali imao sam CX 300-II koje su bile solidne no kompletni je zvuk patio radi ultra intenzivnog subbasa. Sad imam CX 3.00 u kojima su to jako fino izbalansirali. 

Samo obračam pozornost na to da CX 300 i CX 3.00 nisu isti model.

6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja se nažalost opraštam od svojih CX 300 II Precision. Ove Panasonic su čisto ok. Malo je EQ slušalica/zvučnika drugačiji. Ali oboje je čisto solidno po pitanju zvuka. Ide mi na živce što mi Sennheiserice padaju svako malo. Ove Panasonic su pravo oduševljenje prema tom dijelu. Ali imaju malo čudan zvučnik, tj one kao ispupčenje kvadratno. Dok su Sennheiserice čisti krug. To mi je jedina mana Panasonica. Ali priviknut ću se s vremenom. Sennheiserice su svakako puno ugodnije za nositi, tj od Panasonica me malo uši bole nakon cca 40ak minuta. Ali za 99kn Panasonic odradi posao, 2 godine garancije, EQ je čisto ok, malo su neudobnije, ali 99kn vrijede. I nekako imam osjećaj da su bolje od Sony AS210 i Sony AS410 modela. Tj Sony izgleda jako jako komplicirano za staviti. A Sennheiser takve vrste dođe vrtoglavih 650kn. XD A CX300 ... well, za 220kn koliko sam ih platio u Linksu, ista stvar - 2 godine garancije. Čisto pristojan zvuk, udobne. Kvalitetne, okej kabel. Ali jbg, padaju mi iz uha. :(

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Da se vratim na iskustvo sa Beyerdynamic DT 990 (32 Ohm) koje nakon nešto slušanja zvuče kao da se zvuk izbalansira i nizi tonovi dodatno otvorili, ALI...primjetio sam jedan nedostatak - u rasponu od nekih 40-60Hz se čuje krckanje u lijevoj slušalici. Kao da se unutra nalazi komadić nečega koji pri malo večoj glasnoči počne lupkati o unutrašnjost slušalice. Očistio sam ih koliko sam mogao bez vađenja drivera iz slušalice (preko je nekakav komad papira koji bi mogao puknuti ako bi ga skinuo), no još se uvijek čuje :-/ Pošto su kupljene nove i zapakirane pretpostavljam da na slušalicama za 1200 kn ne bi smio imati takve anomalije.

Treba baš pogoditi ton i glasnoču, no kad se pogodi....primjeti se i to me sad poprilično živcira te sam poslao upit Muzikeru kako to riješiti, mogu li zamijeniti itd. Da nema tog problema sluške bi po mojim kriterijima bile savršene. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Beyeri su poznati po tome sto dlaka moze uci do drivera i raditi to sto se tebi dogadja, ne znam za lijek, ali google mozda zna. U 90% slucajeva je to razlog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Gugli veli otvoriti i očistit, no prvo ću vidjeti što kaže Muziker pošto ipak ne bi smjele doć sa dlakama iz tvornice :)

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
MewCore kaže...

Gugli veli otvoriti i očistit, no prvo ću vidjeti što kaže Muziker pošto ipak ne bi smjele doć sa dlakama iz tvornice :)

Možda je tvoja. Jaku lampu, povećalo i pincetu. Obično se dlaka nalazi na rubu drivera.

Imam ful čvrstu i oštru kosu, tako da je to nešto što sam radio redovito dok sam nosio over ear slušalice.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 19:27 (Father_Dougal).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Father_Dougal kaže...
MewCore kaže...

Gugli veli otvoriti i očistit, no prvo ću vidjeti što kaže Muziker pošto ipak ne bi smjele doć sa dlakama iz tvornice :)

Možda je tvoja. Jaku lampu, povećalo i pincetu. Obično se dlaka nalazi na rubu drivera.

Imam ful čvrstu i oštru kosu, tako da je to nešto što sam radio redovito dok sam nosio over ear slušalice.

 Očistio sam i rastavio koliko je god bilo moguće bez da odvajam ljepilo od drivera i nema poboljšanja pa ću ih probati zamjeniti. 

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
MewCore kaže...

 Očistio sam i rastavio koliko je god bilo moguće bez da odvajam ljepilo od drivera i nema poboljšanja pa ću ih probati zamjeniti. 

kao što kaže kolega prije mene, na beyerima je poznato to da lako može doć kosa ili dlaka do samog drivera, pa onda to radi smetnje...

ako ne nalaziš nigdje kakvu dlaku ili nešto slično dok imaš otvorene slušalice, i dok provjeravaš (pincetom ili povečalom pod svjetlom) onda ti nema druge nego da ih šalješ nazad :/

pošto si kupio iz muziker shopa, od kud je došao paket, iz poljske (jer su oni firma bazirana u poljskoj koliko ja znam), ili je došao paket od nekud iz hrv ???

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 21:01 (matija656).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...
MewCore kaže...

 Očistio sam i rastavio koliko je god bilo moguće bez da odvajam ljepilo od drivera i nema poboljšanja pa ću ih probati zamjeniti. 

kao što kaže kolega prije mene, na beyerima je poznato to da lako može doć kosa ili dlaka do samog drivera, pa onda to radi smetnje...

ako ne nalaziš nigdje kakvu dlaku ili nešto slično dok imaš otvorene slušalice, i dok provjeravaš (pincetom ili povečalom pod svjetlom) onda ti nema druge nego da ih šalješ nazad :/

pošto si kupio iz muziker shopa, od kud je došao paket, iz poljske (jer su oni firma bazirana u poljskoj koliko ja znam), ili je došao paket od nekud iz hrv ???

 

Muziker je iz Slovačke i dostava je bila izvršena unutar dva radna dana što mi je bilo ugodno iznenađenje.

Na siteu piše da relkamacije funkcioniraju tako da o njihovom trošku GLS pokupi paket, obave servis i onda ga šalju natrag. Zvuči jako zgodno i praktično, sad da li je to istina i kako će proći cijelo iskustvo prokomentiram kad saznam.

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
MewCore kaže...

Muziker je iz Slovačke i dostava je bila izvršena unutar dva radna dana što mi je bilo ugodno iznenađenje.

Na siteu piše da relkamacije funkcioniraju tako da o njihovom trošku GLS pokupi paket, obave servis i onda ga šalju natrag. Zvuči jako zgodno i praktično, sad da li je to istina i kako će proći cijelo iskustvo prokomentiram kad saznam.

 a nisi gledao da probaš kupiti kod nas možda ??

jer imaš u čakovcu euro unit music shop, mislim da imaju i podružnicu u zagrebu ili negdje već još (nisam siguran skroz), oni su službeni dobavljač za beyerdynamic za cijelu hrvatsku, i servis imaju u čakovcu za cijelu hrvatsku

ja sam svoje isto mislio kupiti preko muziker-a, ali kad sam vidio da u čakovcu ima ta trgovina, pristao sam dati malo više za njih, upravo zbog toga jer su mi tako blizu, živim 7 km od čakovca i u čakovcu radim, tako da mi je bilo no brainer da tamo kod njih uzmem slušalice 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...

 a nisi gledao da probaš kupiti kod nas možda ??

jer imaš u čakovcu euro unit music shop, mislim da imaju i podružnicu u zagrebu ili negdje već još (nisam siguran skroz), oni su službeni dobavljač za beyerdynamic za cijelu hrvatsku, i servis imaju u čakovcu za cijelu hrvatsku

ja sam svoje isto mislio kupiti preko muziker-a, ali kad sam vidio da u čakovcu ima ta trgovina, pristao sam dati malo više za njih, upravo zbog toga jer su mi tako blizu, živim 7 km od čakovca i u čakovcu radim, tako da mi je bilo no brainer da tamo kod njih uzmem slušalice 

 Pitao sam AudioPro Artis koji mogu dobaviti samo 990 Pro verziju i koji su mi spomenuli Euro Unit u Čakovcu. Na siteu isto imaju samo 990 Pro verziju, a i pošto sam iz Zg nije mi ništa bliže :-/

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 10:28 (MewCore).
15 godina
online
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Dali ima išta bolje od bluetooth slušalica do nekih 20$ od ovih ?

Meizu EP51

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Prodajem Marhsall Monitor slusalice, nove. Sada sam dodatno snizio cijenu. Stavio ih bukvalno dva puta na glavu. Prodajem ih jer sam tri dana nakon kupovine ovih kupio iste samo sa Bluetooth podrskom. Jbg nisu imali Bluetooth taj dan kad sam kupovao, pa su nabavili u medjuvremenu. Kutija, FTF filteri, vrecica.. sve u paketu. Zivim u BiH, saljem busom ili ako imate rodjaka vamo u BiH moze preuzeti. ili neki treci nacin slanja koji vam odgovara. 
Platio sam ih 130€, prodajem za 50€. 

 

Radi se o ovim slusalicama:
https://www.marshallheadphones.com/mh_de_en/monitor?flushcart=true

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Da li se ove slušalice mogu nabaviti u Hrvatskoj ili negdje vani a da ima dostavu.

https://www.philips.com.hk/en/c-p/SHP9500_00/hifi-stereo-headphones

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Uzi shop nabavlja dosta stvari izvana. Pa ako netko od kojih oni nabavljaju ima te sluške, ne bi smjelo biti problema. Mislim da uzi shop ima za partnera computer universe, tako da bi tamo prvo pogledao. Ništa ne košta uziu poslati mail. Oni imaju sve živo, pa bi trebali imati.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

jel ima negdje podatak koliko teže te slušalice?

12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ako si mislio na ove phillips slusalice one ti teže 320g.

Battlelog: LtMoNkK
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice