Zvucna kartica

poruka: 3
|
čitano: 1.133
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Zvucna kartica

... uletila mi neka lova i reko napokon da uzmem Z-5500 :)

e sad trebam zvucnu!

Najvise me muci ... jel se moze mjenjat po potrebi da prednja dva rade

kao zadnja i obratno. To mi je jako bitno jer na jednom zidu imam monitor

a na suprotnom projektor ... pa da u softveru sam to promjenim jer nenamjeravt

selit zvucnike svako malo :)

 

hvala,

BuBi

 

edit:

zaboravio napist do 500kn ... i da je mogu vrtit na xp i visti!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2008 0:42 (BuBizgb).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica

Jel se mnogo igras? Jer ako nisi "gamer" i pod utjecajem svih onih EAX, kvazi surround, marketinskih sranja, lijepo spojis z5500 digitalnim putem na plocu i pustis njega da radi decoding. U suprotnom bacis 500kn da bi ti kasnije zvucna glumila pass-trough digitalnog signala nakon sto skuzis da je na taj nacin kvalitetniji zvuk.

 

Sto se tice takvog rasporeda kojeg imas u naumu, preko digitalnog ti nece uspjet, mozda preko analognog. z5500 nema mogucnost "zamjene" signala kojeg pusta na koje zvucnike (zamjena recimo prednjih i zadnjih), dok to jedino mozes rijesit ako driveri od zvucne dozvoljavaju da napravis tu zamjenu. Mozes i fizicki na kompu svaki put kad ce ti trebat zamijenit izlaze.

 

Dobro si razmisli oko te zamjene "prednji-zadnji", jer neces imat dobar raspored zvucnika na obje strane, a i ustedis te pare za zvucnu. Prije nego kupis zvucnu probaj sve spojit i podesit preko integrirane pa kad vidis da ti odgovara uzmes neku zvucnu. Mozes i uvijek za komp koristit digitalno spajanje dok za projektor prebacis na analogno kod kojeg imas zamijenjene signale. IMO za odgledat pokoju utakmicu preko projektora dovoljna ce ti biti i integrirana.

 

 

Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvucna kartica

... igram se dosta :)

 

nisam te bas tocno skuzio to oko digitalnog/analognog   ...

... bas radi tih drivera se raspitujem jer bi mi to puno olaksalo ... googlo bih al neznam kaj pa reko da ovdje pitam :)

 

uzimam novi komp za 10ak dana ... pa bi odmah reko liku da mi stavi i zvucnu to mi se cini najlakse ?!

losije nemre bit ??

 

btw.

projektor je uglavnom za filmove i volio bi da to mogu prebacivat "softverski"

 

hvala,

BuBi

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice