ADSL u BiH izdvojena tema

poruka: 2.539
|
čitano: 861.053
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Najvervotnije bi mu rekla da je više od 10 puta prekoračio neograničen promet hahahahahah, koliko je glupa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ADSL u BiH
199137 kaže...

Što mi se danas dogodilo! Kako mi je ugovor za ineternet isteko u 4mj (ht mostar 5gb) nisam ga odmah rpodužio pa sam platio modem 5 km dva mjeseca. Produžim ugovor 22.5 i kaže mi žena sa kojom sam potpiso ugovor da imam neograničen promet u lipnju, dođem kući i provjerim na stranicama ht mostara. Potrošim 80 i nešto giga u 6mj. Kad me danas ona zove kaže napravio sam račun od 800km. Objasnim joj kako sam potpiso ugovor u 5 mjesecu. Zove me ona pola sata poslije, i govori kako je najverovatnije došlo do pogršeke kako su sve centrale spojene sa mostarom, i kako je računalo zabilježilo da sam potpiso ugovor odmah nakon isteka uguovora u 4mj (odkud oni zanju da ću ja nastavit suradnju s njim, ili isključiti net, ili promjeniti operatera). Dalje kaže da dođem i donesem ugovor da se to sve ispravi bla bla. I nastavlja govoriti kako je ta ackija skupo stajala i govori meni kako sam ja potrošio 4x više nego FIS VITEZ (NIJE MI JASNO ZAŠTO JE ONDA HT MOSTAR NASTAVIO AKCIJU U 7. I 8. MJESECU). Ja ju pitam neka mi objasni definiciju za neograničen promet! I tako vam je to, danas svako radi na mjestima za koje su slabo ili nikako educirani.

  Da je meni takvo nešto napravila ja bi joj oči izvadio. Belji se  I ovako sam imao previše problema s HT Mostarom. Inače je najveći problem kod ovog ISP-a, uz previsoke cijene, nedovoljna informiranost djelatnika.

 

...ali što ćemo drugo kad nemamo alternative...  Mršti se

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Da mi je samo znati šta je to njih puno stajalo u ovoj akciji. Priča gluposti tipične za njihove djelatnike.

Jedva čekam račun za internet...

 

I to što su te nazvali da ti kažu koliko moraš da platiš je kao da su htjeli da vide kako ćeš reagirat na to, i da si povjerovao i htio platit, poslali bi ti račun. Smijeh

 

Karma is a funny thing.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 16:45 (CikaSpaso).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH
CikaSpaso kaže...

Da mi je samo znati šta je to njih puno stajalo u ovoj akciji. Priča gluposti tipične za njihove djelatnike.

Jedva čekam račun za internet...

 

I to što su te nazvali da ti kažu koliko moraš da platiš je kao da su htjeli da vide kako ćeš reagirat na to, i da si povjerovao i htio platit, poslali bi ti račun. Smijeh

 

Može nekog tko nezna tako driblat. Dobro ti kažaš sve, sumnjivo mi je to ako je kao "računalo greškom popiso ugovor" odmah po isteku, kako mi onda greškom nije dolazila marka za modem u 4 i 5 petom mjesecu a ne 5.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 17:19 (199137).
15 godina
offline
ADSL u BiH

Jarane, ovi iz HT Mostara svaki puta me uspiju iznenaditi - negativno naravno. 

 

Nema sanse da ikad vise nazovem sluzbu za korisnike, treba cuvati zivce, ionako su slabi.

 

 

 

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ADSL u BiH

Ja nisam imao tako loša iskustva s njima, upravo obrnuto. Zaračunali su mi na računu više nego što je trebalo (radilo se o preplati na modem) i da vam istinu kažem nisam ni gledao. Sutra me zovu kući i izvinjavaju se i govore mi da ne uplaćujem da će oni sve to ispravit i tako je i bilo.

 

Poanta, ljudski je griješit, svašta se može desit ali nemojte odma za oči može se i vama sutra desit tako neka glupost na poslu pa doživit neugodno iskustvo od klijenta/kupca/komitenta.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 18:38 (Vakaka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ADSL u BiH
Vakaka kaže...

 Nisi potpisa u 6 misecu ugovor? Pitam jer su produžili akciju sad na 7mj misec i baš gledam bit će i za 8mj. Meni je sad flat rate čitav 7mj (potpisa ovi s posla na 12 miseci, ne ovi u kući što koristim) potpisat ću u sedmom isto za 8mj. Tako imat ću dva miseca flat rate za redom.

 :)

PS. Već sam pripremio punu listu u bit torrentu za skidanje, kad počmem neću gasit računalo nikako (svakako je upaljeno i priko noći)  =)

 

Znaci i ja imam onda flat u 7 mj, potpisao sam u 6 mj, a ne mogu nigdje na njihovim stranicama naci da pise da je akcija i za taj mjesec

16 godina
offline
RE: ADSL u BiH
systemize kaže...
 

Znaci i ja imam onda flat u 7 mj, potpisao sam u 6 mj, a ne mogu nigdje na njihovim stranicama naci da pise da je akcija i za taj mjesec

 Da ako si potpisa ugovor s HTom na 12 ili na 24 mjeseca u 6 mjesecu onda ti je čitav sedmi mjesec flat rate. Ovako glasi:

 

Neograničen ADSL promet

Novi i postojeći korisnici ADSL START, MEDIUM i PROFI
paketa te DUET start i DUET medium paketa koji potpišu
ugovor u lipnju na 12 ili 24 mjeseca dobivaju
neograničen ADSL promet u srpnju.

Korisnici koji potpišu ugovor u lipnju na 24 mjesecadobivaju i HT poklon paket.

 

Evo ti i link

flat_rate

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2009 0:31 (Vakaka).
15 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Danas sam napokon upoznao pristojne ljude iz HTa, a ne one babe što zovem preko telefona, kad grom sprži modem. Valjda su bili uljudni zato što su mi htjeli prodati svoje usluge, hehe... Nwayz, na jesen kaže da spremaju niz pogodnosti, pa sad, kako, šta, vidit ćemo... Nije da me muči... Ja svakako nemam stida što se prometa tiče...

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: ADSL u BiH
Smooth Operator kaže...

Danas sam napokon upoznao pristojne ljude iz HTa, a ne one babe što zovem preko telefona, kad grom sprži modem. Valjda su bili uljudni zato što su mi htjeli prodati svoje usluge, hehe... Nwayz, na jesen kaže da spremaju niz pogodnosti, pa sad, kako, šta, vidit ćemo... Nije da me muči... Ja svakako nemam stida što se prometa tiče...

Znači ipak bi moglo nešto biti od nekih priča.

Jesul' spominjali flat?

Daj čovječe trebao si to "iznuditi" od njih...Izlanuo se

"He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life." Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Ja sam se raspitivao za poslovne korisnike... Da, nudili su nam flat, cijena ovisi o brzini veze... Sad, neznam kakvi će biti pogodnosti za privatne korisnike... Najavili su mi to i privatizaciju, nakon čega sam ja prešao na kriziranje osoblja koje radi kao dispečeri... hehe... Kaže da je početkom 9 ili polovicom 9 će početi. Samo se nadam da pod tim nije mislio na ovo, jer je ovo flat, ali su cijene, Bože sačuvaj...

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

gledam komentare, i dođe mi da padnem sa stolice (od cijena naravno), neam blage veze za brzinu uploada i downloada, a vala ni isao na onu str ne znam sad ni kak se zove, ustao sam prerano mislivši da je 11 sati, jer mi je stara prije neg je otisla na posao u 6:30 namjestila sat (meni uinat da bi ranije ustao) da piše ka da je 11 i 5 :X ja zamalo nisam umro kad sam sjeo za komp kad ono nema ni 8 :S, et uglavnom

 

ja zadovoljan svojim epn (EuroProNET) i imam svojih 10 GB prometa za mjesečni 35 KM račun ;), ali ugl, koristim 256 k modem i dovoljno je brz net, nemam nikakvih žalbi, a i evo cstrike je jedna igra koja najviše laga, a igram na nekakvim kineskim serverima (da testiram lag) i maximalni koji mi je bio je 110 uz upaljen msn i 5 conversationa ;)

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ADSL u BiH

Ima li itko iskustva sa pincom-om , evo tek sad čuo za njih, malo im je čudna web-stranica, nemogu je nikako skontat, pretpostavljam da je bežični net. vidim i da ima flat, a ponuda samo za poslovne korisnike, za invidiualne nevidim. može li i neko pojasnit mi o tom

http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_42259
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Imam ja iskustva. Hosting i exchange server mi je kod njih. Loše, loše... Slaba korisnička podrška, a svako malo, nešto ne radi...

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Ja koristim mtel-ov flat 768/64 (cijena 29km sa pdv-om) vec mjesec dana i uskoro planiram uzeti najveci paket u ponudi 3mb/256 cijena 100 km (oko 360kn).

 

Do sad nisam imao nikakvih problema sto se tice neta, a koliko vidim ht vas bas . . . . u zdrav mozak!

 

A da li ima mtel domet po citavoj BIH?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: ADSL u BiH
mr.montana kaže...

Ja koristim mtel-ov flat 768/64 (cijena 29km sa pdv-om) vec mjesec dana i uskoro planiram uzeti najveci paket u ponudi 3mb/256 cijena 100 km (oko 360kn).

 

Do sad nisam imao nikakvih problema sto se tice neta, a koliko vidim ht vas bas . . . . u zdrav mozak!

 

A da li ima mtel domet po citavoj BIH?

nema, mislim da je samo na području RS

The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH

Slučajno surfam temama pa naletih na ovu. Ja sam, kako se ono nekad govorilo, prviremeno zaposlen u inozemstvu :) Zagrepčanec koji živi i radi evo ima godinu već u Sarajevu.

 

Ljudi, ne znam za ostatak BiH, ali provjaderi u Sarajevu su apsolutni odron... Strahota. Flat je misaona imenica. Svaki put kad dođem u Zagreb ljubim žice T-Comove, ko Papa...

 

mtel je nešto progresivan u zadnje vrijeme, ne znam jel moguće konkurencija tih vodećih telekom kuća na cijelom teritoriju BiH, ili je svako zaposjeo samo i isključivo teritorij koji su političari zapišali?

 

 

16 godina
offline
RE: ADSL u BiH
ElwoodBlues kaže...

...mtel je nešto progresivan u zadnje vrijeme, ne znam jel moguće konkurencija tih vodećih telekom kuća na cijelom teritoriju BiH, ili je svako zaposjeo samo i isključivo teritorij koji su političari zapišali?

Namjerno citiram ovaj posljednji dio... Nažalost, stvar je upravo takva.   Ja živim na teritoriju koji "kontrolira" mostarski HT, a kamo sreće da nisam.

 

Jedino što me raduje je skori istek ugovora s HT-om kada ću prijeći na odnedavnu alternativu (odnedavno imamo novog bežičnog ISP-a).

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
offline
RE: ADSL u BiH
cro_blue kaže...
ElwoodBlues kaže...

...mtel je nešto progresivan u zadnje vrijeme, ne znam jel moguće konkurencija tih vodećih telekom kuća na cijelom teritoriju BiH, ili je svako zaposjeo samo i isključivo teritorij koji su političari zapišali?

Namjerno citiram ovaj posljednji dio... Nažalost, stvar je upravo takva.   Ja živim na teritoriju koji "kontrolira" mostarski HT, a kamo sreće da nisam.

 

Jedino što me raduje je skori istek ugovora s HT-om kada ću prijeći na odnedavnu alternativu (odnedavno imamo novog bežičnog ISP-a).

Kojeg?

The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

ADSL Flat i snizena cijena

 

Od 1.9.2009 godine u Ponudi HT-a Mostar

 

ADSL Flat Plus 512D/128U

69 KM

ADSL FLAT super 1024D/192U

99KM

ADSL FLAT ekstra[skupo] 2048D/192U

149KM

 

http://www.ht.ba/hr/Vijesti-i-press/Najave/ADSL-FLAT-i-snizenja-cijena

 

Jel jos tko cuo za ovo ?

Flat ali za mene ipak preskup...da je 70 ovaj 2mbit uzeo bi ga,ali vako...ipak preskupo za mene

Sta vi mislite o ovom ?

 

 

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: ADSL u BiH

Ipak preskupo.

Ovaj od 69 KM izgleda primamljivo, ali nema igranja na njemu....

"He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life." Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH
boxer kaže...

Ipak preskupo.

Ovaj od 69 KM izgleda primamljivo, ali nema igranja na njemu....

uzet bez ugovora...hmm

ipak ne 64kb/s je ipak premalo za 69...znaci ovdje dođe kb/s skuplje od marke...

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH
ElwoodBlues kaže...

Slučajno surfam temama pa naletih na ovu. Ja sam, kako se ono nekad govorilo, prviremeno zaposlen u inozemstvu :) Zagrepčanec koji živi i radi evo ima godinu već u Sarajevu.

 

Ljudi, ne znam za ostatak BiH, ali provjaderi u Sarajevu su apsolutni odron... Strahota. Flat je misaona imenica. Svaki put kad dođem u Zagreb ljubim žice T-Comove, ko Papa...

 

mtel je nešto progresivan u zadnje vrijeme, ne znam jel moguće konkurencija tih vodećih telekom kuća na cijelom teritoriju BiH, ili je svako zaposjeo samo i isključivo teritorij koji su političari zapišali?

 

 

Mozemo se samo nadati da ce neko sa zapada kupiti BHTelecom, neko OZBILJAN :) (ako mu dopuste, naravno)

Jeftina mjuza, teska cuga, uzas je nasa furka
15 godina
offline
RE: ADSL u BiH
xxtoni kaže...
boxer kaže...

Ipak preskupo.

Ovaj od 69 KM izgleda primamljivo, ali nema igranja na njemu....

uzet bez ugovora...hmm

ipak ne 64kb/s je ipak premalo za 69...znaci ovdje dođe kb/s skuplje od marke...

Gdje si ti vidio brzinu od 64 Kbs za 69 marola?

 

512 je download a 128 upload za 69 KM.

"He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life." Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Dobro su, održali su svoje obećanje. Uzimamo ovaj od 2 mbits definitivno. Prošli mjesec sam imao 260KM račun. pih!

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Šta reći na ovakve cijene za flat. Sramota....

 

Karma is a funny thing.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH
boxer kaže...
xxtoni kaže...
boxer kaže...

Ipak preskupo.

Ovaj od 69 KM izgleda primamljivo, ali nema igranja na njemu....

uzet bez ugovora...hmm

ipak ne 64kb/s je ipak premalo za 69...znaci ovdje dođe kb/s skuplje od marke...

Gdje si ti vidio brzinu od 64 Kbs za 69 marola?

 

512 je download a 128 upload za 69 KM.

512/8...

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH

Ja sam iz Mostara i koristim ADSL paket 50 KM mjesecnu i radi odlicno i neam nikakvih problema

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH
ExXxEr kaže...

Ja sam iz Mostara i koristim ADSL paket 50 KM mjesecnu i radi odlicno i neam nikakvih problema

a promet ?!

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
RE: ADSL u BiH

promet 4 gb

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice