T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.339.564
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
csgoplayer kaže...

Danas mi na adresu dosla obavijest za turbo 30, kao mjesecna naknada i obracun pocinju od dana tog i tog, godine te i te... jel jos itko dobio ovo? ne kuzim zasto sam dobio ako je ta opcija bila besplatna u vrijeme kad sam je uzeo

 Ako si imao 10 Mbit/s, nemas brige.... a ako si prije toga imao 4 Mbit/s, mjesecna naknada ce ti biti skuplja za 30 KN.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
lovac82 kaže...
csgoplayer kaže...

Danas mi na adresu dosla obavijest za turbo 30, kao mjesecna naknada i obracun pocinju od dana tog i tog, godine te i te... jel jos itko dobio ovo? ne kuzim zasto sam dobio ako je ta opcija bila besplatna u vrijeme kad sam je uzeo

 Ako si imao 10 Mbit/s, nemas brige.... a ako si prije toga imao 4 Mbit/s, mjesecna naknada ce ti biti skuplja za 30 KN.

 

imao sam 10mbit prije da... to zelim cut :) hvala na pomoci :)

Clueless gamers shouldn't judge
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...

decki moze pomoc

sad sam trenutno na optimi i imam tp-link

router i ovo su ocitanja

na dlink optima modemu 2640R ocitanja su cak i nesto bolja Line annutitation u downloadu mi je oko 18 dB

zanima me prelazak na t-com samo telefon i internet i to turbo 30 opcija

sa ovakvom linijom imam li sanse

samo da vam kazem da 10 mbit imam vec 6 godina kod njih bez ikakvih problema i bez pucanja linije

a dok je radila optima blast islo je i do 1,8 - 1,9 Mb/sec

hvala

 

bolja slika ocitanja TP-LINK-a: http://postimg.org/image/po4hgisw7/

 

i slika ocitanja D-LINK 2640R : http://postimg.org/image/ehc1n90m3/

 Može neko odgovoriti?  Hvala

Samsung NOTE 4 910F
13 godina
offline
T-Com Internet

Imam internet ali telefon ne radi odnosno kad se podigne slušalica cuje se zvuk ali kada treba zvoniti za zvanje nekog broja onda nema tona i kad nas netko zove cuje se zvuk zvanja ali telefon se uopće ne oglasi. Do sada smo imali analogni signal da bi nas sada prebacili na digitalni (voip). Telefon je spojen u ruter a ruter na utičnicu od telefona. 

Edit: lampica za voip ne svjetli a kada istekam ruter iz uticnice i direktno spojim telefon sa uticnicom bez rutera telfon normalno radi. Da li sam nekaj zaboravio podesti na ruteru. Ruter je zte.

EDIT2: tu bi trebal pisati broj tel ? kako to podesiti ? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 21:31 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...
pasko kaže...

decki moze pomoc

sad sam trenutno na optimi i imam tp-link

router i ovo su ocitanja

na dlink optima modemu 2640R ocitanja su cak i nesto bolja Line annutitation u downloadu mi je oko 18 dB

zanima me prelazak na t-com samo telefon i internet i to turbo 30 opcija

sa ovakvom linijom imam li sanse

samo da vam kazem da 10 mbit imam vec 6 godina kod njih bez ikakvih problema i bez pucanja linije

a dok je radila optima blast islo je i do 1,8 - 1,9 Mb/sec

hvala

 

bolja slika ocitanja TP-LINK-a: http://postimg.org/image/po4hgisw7/

 

i slika ocitanja D-LINK 2640R : http://postimg.org/image/ehc1n90m3/

 Može neko odgovoriti?  Hvala

 20 megabita bi trebao imati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nije prosla ispravno voip migracija, i da bi radio na voipu modem mora bit pod acsom inace nist od toga.
Resetiraj ga na tvornicke i sacekaj da se ponovo sve popali nekih 10 do 15 min.
Ako se voip ne upali ili telefon ne radi na voip portu zovi ht i orijavi kvar onda mogracija nije odradena
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
zagi55 kaže...

Koja bi bila max brzina koju bi parica mogla dati ?

 Jedan je forumaš na iskonu sa sličnom paricom na vdsl-u uspio izvući 25/1, tak da, isplati se probati.

 

Ista parica na adsl-u i na vdsl-u:



 

ADSL ADSL
VDSL2 VDSL2
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 8:12 (ojpi).
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

misliš da bi ja onda mogao dobit oko 20 mbita? ja bi bio sretan i sa više od 15 al nezz jel mogu dobit vdsl

14 godina
offline
Re: T-Com Internet

20/1 bi se moglo izvući samo je pitanje dal te budu htjeli prebacit.

12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

ja stvarno ne znam šta je ovo. ugovor mi je na 40/10.

 

 

40/10 mb/sec 40/10 mb/sec
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Netko je prije slično odgovorio:šuti i ne prijavljuj problem.
9 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

samo pazi da ne shvate o čemu je riječ i odluče naplatiti taj višak haha

12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Robocraft22 kaže...

samo pazi da ne shvate o čemu je riječ i odluče naplatiti taj višak haha

 ne mogu naplatiti jer ne postoji ugovor za tu brzinu. prva naredna je 100/20 a to su mi iskopčali prije mjesec dana poslali su mi dopis o tome dva puta na kućnu adresu.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Čuj on plaća ono šta piše u ugovoru a sad ako je brzina visa to nije njegov problem😊
14 godina
offline
T-Com Internet

decki pitanje

u hotelu di radim imamo od prije 7 dana VDSL  40/7

i problem je sljedeci

kod speedtest sve u redu brzina oko 41-42 mbita i upload oko 6-7 mbita

skidanje torrenta sa private trackers-a ide bez problema od 4,4 - 4,7 MB/sec

ali skidanje sa weba i to sa stranica gdje znam da mora ici punom brzinom je sporo oko 300 - 700 kB/sec

i to sa Nvidia download driver ili Amd download driver je koma

moze li netko provat otici na te stranice i malo testirat jer mi je to stvarno malo cudno

kuci imam 10mbit od optime ADSL i sa tih stranica uvijek skida max. 1,2 - 1,3 MB/sec

u cemu bi mogao biti problem

hvala

 

Samsung NOTE 4 910F
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 17:38 (pasko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...

decki pitanje

u hotelu di radim imamo od prije 7 dana VDSL  40/7

i problem je sljedeci

kod speedtest sve u redu brzina oko 41-42 mbita i upload oko 6-7 mbita

skidanje torrenta sa private trackers-a ide bez problema od 4,4 - 4,7 MB/sec

ali skidanje sa weba i to sa stranica gdje znam da mora ici punom brzinom je sporo oko 300 - 700 kB/sec

i to sa Nvidia download driver ili Amd download driver je koma

moze li netko provat otici na te stranice i malo testirat jer mi je to stvarno malo cudno

kuci imam 10mbit od optime ADSL i sa tih stranica uvijek skida max. 1,2 - 1,3 MB/sec

u cemu bi mogao biti problem

hvala

 

 Ja imam VDSL2 20mbit, i bas sam sad probao i skida 2,4 megabajta/s, znači full brzinom

 

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Meni uvijek preko browsera skida se sporije, al nije problem kad nista ne ide preko par stotina megabajta.

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 17:52 (Jonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jonja kaže...

Meni uvijek preko browsera skida se sporije, al nije problem kad nista ne ide preko par stotina megabajta.

 Meni ovisi od kuda skidam datoteku, s kojeg severa. Nekada ide full brzinom, nekada nece preko 200kilobajta, nekada preko 600/700.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
14 godina
offline
T-Com Internet

pozz

dali ako uzmem samo telefon i internet na t-com i dobijem ZTE 931 VII mogu iskoristit sva 4 porta da budu obican LAN

ili su uvijek dva LAN a druga dva IPTV

i dali se ikako u postavkama ako je tako moze podesiti da sva cetri budu normalni LAN portovi

Hvala

Samsung NOTE 4 910F
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...

pozz

dali ako uzmem samo telefon i internet na t-com i dobijem ZTE 931 VII mogu iskoristit sva 4 porta da budu obican LAN

ili su uvijek dva LAN a druga dva IPTV

i dali se ikako u postavkama ako je tako moze podesiti da sva cetri budu normalni LAN portovi

Hvala

 Na ZTE u su svi LAN portovi

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Koliko kosta ta turbo 30 opcija ? Ili barem turbo 20? negdje pise da je besplatna, a negdje da je besplatna samo prva 3mjeseca,a negdje cak da je odma 40kn skuplja. :S

Trenutno sam na MAX2 S i umjesto 10mbita su mi dali 4.30mbita.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Killuminati kaže...

Koliko kosta ta turbo 30 opcija ? Ili barem turbo 20? negdje pise da je besplatna, a negdje da je besplatna samo prva 3mjeseca,a negdje cak da je odma 40kn skuplja. :S

Trenutno sam na MAX2 S i umjesto 10mbita su mi dali 4.30mbita.

 besplatno je

11 godina
offline
T-Com Internet

E ovako,imam jedno pitanje prije nego nazovem ove u tcom,plaćam brzinu od 10Mbit/s i imam maxtv,kada je upaljen maxtv brzina spadne na 7Mbit/s.

Imam li pravo tražiti i da li bi brzina morala bit 10Mbiit/s bez obzira na upaljeni maxtv ?

Evo dolje sve slike kad je upaljen i kad je ugašen maxtv

 

upaljen maxtv upaljen maxtv
upaljen maxtv upaljen maxtv
ugašen ugašen
ugašen ugašen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Bez obzira na maxtv brzina bi ti trebala bit 10. Zovi ih i nek ti to riješe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

vjerovao ili ne, meni ovako pola godine otkako su mi dali maxtv for free jer sam dugogodišnji korisnik,sve mi se nije dalo nit pitat koga niti zvat,baš sam mulac.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet

Imaš puštenu brzinu kao da uopće nemaš maxtv, zovi obavezno.

11 godina
offline
T-Com Internet

Ma riknuo nekad prošle godine u ova doba onaj siemens gigaset sx763 ili pak onaj što svi misle da je siemens a nije,pa tehničar stavio ovo po meni smeće od ZTE i od onda ping veći u online igrama i zna zezati pogotovo kad je upaljen maxtv,ali mene uvijek njih mrzi zvat šta god da mi ne paše pa to stoji ovako.

Ali neće više tako,danas ću im reći da hoću ako ikako može opet sx763 i za tu brzinu pa da vidim šta kažu.

Vidim nema agenata na chatu,jel se može i preko fb riješit ovako nešto ako im se obratim samo da ne moram zvat jer ubi čekanje ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 8:26 (Silent horror1992).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Zovi ih, bolje je

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Da li nekom od vas koji imate turbo 30 nakon uključenja te opcije Maxtv slika zna češće trzat?
Recimo u emisiji od sat vremena slika zatrza 3-4 puta (zvuk ide normalno) .
Ti trzaji su oko 2-3sec.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...
Da li nekom od vas koji imate turbo 30 nakon uključenja te opcije Maxtv slika zna češće trzat?
Recimo u emisiji od sat vremena slika zatrza 3-4 puta (zvuk ide normalno) .
Ti trzaji su oko 2-3sec.

 

Kod mene je obrnuto, prije nego su mi digli na 30/5 imao sam i puno više trzanja nego ti, a sad mi je normalno

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice