T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.395
|
čitano: 6.332.978
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T-Com Internet

ja obavio mali razgovor ( ma podugacak ko da prosim kcerku (

 

Nesto mi nije bilo jasno.

 

Korisnicima FTTH, vas pitam.

Ako vam je FTTH od HT . I nakon isteka ugovora zelite prijeci na npr Iskon, jer vam je po paketu bolji i povoljniji. da ne mozete koristiti druge ISP kroz FTTH.

Jel to istina?

 

Koliko sam shvatio ugradnja FTTH je isto kao i uvodenje struje, vodovoda, plinovoda, i telefonske linije.

Pa ako ja koristim ViP/Amis usluge preko HT bakrene infrestrukture vec 9 godina,. mislio sam da mogu i drugi ISP isto koristiti FTTH od HT

takvo je moje shvacanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
stipest kaže...
siljo90 kaže...

Od 01.06. do 30.09. će u opciji Internet Posvuda biti 60GB za istu cijenu.

 Link?

 https://www.t.ht.hr/press-centar/objave-za-medije/4145/Hrvatski-Telekom-svojim-korisnicima-nudi-mini-smart-projektor-za-pracenje-Svjetskog-prvenstva-u-nogometu.html

 

HT usluga Internet posvuda korisnicima omogućava da brzi internet nose gdje god žele, a u promotivnom razdoblju od 1. lipnja osigurava čak 60 GB mobilnog prometa za 49 kuna bez ugovorne obaveze. Tako će korisnici Hrvatskog Telekoma moći neograničeno uživati u uzbudljivim nogometnim susretima gdje god se nalazili, s obzirom da gledanje TV sadržaja NE troši ovih 60GB. U specijalnoj limitiranoj ponudi od 25. svibnja naći će se i vrhunski uređaji po pristupačnim cijenama. Za navijače koji nogomet vole gledati u društvu, bez obzira na lokaciju Hrvatski Telekom prvi na tržištu nudi Mini smart projektor M6000.

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
T-Com Internet

Hvala. Buni me što nema nigdje podatka da to traje do 30.09.?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ček jel to vrijedi i za nas postojeće korisnike interneta posvuda ili za nove korisnike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

znači, mi koji smo uzeli uslugu pred deset dana - štanga od uređaja? najs...

 

 

EDIT: apropos ovih uređaja koji su, kao, povoljniji, cijene su ovakve:

 

Možeš birati između načina plaćanja, za Samsung Galaxy Tab 10.1. 1.660kn jednokratno ili uz plaćanje na rate 24 rate x 65 kn.

Mini Smart Projector M6000+MiFi za 2.140kn uz jednokratno plaćanje ili 24 rate x 85 kn.

Uz jednokratno plaćanje ukupan iznos će se naplatiti na prvom slijedećem računu. Nina

 

 

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 20:37 (viking.software).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
hummer0 kaže...

Ček jel to vrijedi i za nas postojeće korisnike interneta posvuda ili za nove korisnike?

zvao sam da ih pitam za tih 60gb, hoce bit za sve korisnike 60gb ili samo za nove i kaze za sve.

za uredjaje u prodaji tablet i proojektor nisam pitao al pretpostavljam da je i za njih cijena ista za sve korisnike i nove i stare.

7 godina
offline
T-Com Internet

Za sve korisnike je 60GB na internetu posvuda, tko god koristi, nebitno je li novi ili postojeci korisnik, dok traje promotivno razdoblje. Uz postojeća dva routera, stigla su i dva tableta i jedan mini projektor ali isti nisu dostupni uz opciju do daljnjega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Vrijedi i za nove i postojeće korisnike i vrijedi do 30.09.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ćao drugari,

jel još uvijek moguće dobit Max3 za 209kn?

Istječe mi ugovor pa su me počeli zvati, nešto se prijete da če mi spustit cijenu :)

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: T-Com Internet
Ako si do sad bio kod njih (postojeći korisnik) onda je cijena 260kn.
Ako se prelazi iz druge mreže onda je 210kn.
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Imam problem,imao sam do sad max propusnost parice 56...danas pogledam kad ono max 31...sto ciniti..kome se javiti..probao modem na tvornicke opet isto..ovi napravili reset linije ..nema pomaka..kako moze za 26mb past odjednom linija?

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Antropofob kaže...

Ćao drugari,

jel još uvijek moguće dobit Max3 za 209kn?

Istječe mi ugovor pa su me počeli zvati, nešto se prijete da če mi spustit cijenu :)

 

 Samo ti stari moj ako ti ponude ovo 260kn ili nedaj Bože više fino ti njima reci da te to nezadovoljava i da ideš na bnet ili vip jedino je problem ako nemaš tu mogučnost izbora postoji još mala šansa da to još malo spustiš ali nemoj pristajat odmah na prvu. Pristaj bar na drugu još nižu ponudu ili treću oni ionako to imaju raspoređeno po službama i služba za zadržavanje ti daje kod svih isp-ova najnižu ponudu.

Meni npr da ponude sad taj max3 koji plaćam 209kn ponovo za 260kn ja pristao nebi jer su tu još i sport plus i prošireni pa bi to sve zajedno otišlo preko 320-330kn sigurno, sreća ja imam nakon dvije godine Bnet u zgradi pa ću imat dobre startne pozicije za pregovore bar se nadam.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 13:19 (Seki001).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...
Antropofob kaže...

Ćao drugari,

jel još uvijek moguće dobit Max3 za 209kn?

Istječe mi ugovor pa su me počeli zvati, nešto se prijete da če mi spustit cijenu :)

 

 Samo ti stari moj ako ti ponude ovo 260kn ili nedaj Bože više fino ti njima reci da te to nezadovoljava i da ideš na bnet ili vip jedino je problem ako nemaš tu mogučnost izbora postoji još mala šansa da to još malo spustiš ali nemoj pristajat odmah na prvu. Pristaj bar na drugu još nižu ponudu ili treću oni ionako to imaju raspoređeno po službama i služba za zadržavanje ti daje kod svih isp-ova najnižu ponudu.

Meni npr da ponude sad taj max3 koji plaćam 209kn ponovo za 260kn ja pristao nebi jer su tu još i sport plus i prošireni pa bi to sve zajedno otišlo preko 320-330kn sigurno, sreća ja imam nakon dvije godine Bnet u zgradi pa ću imat dobre startne pozicije za pregovore bar se nadam.

 Nažalost ništ od poštene konkurencije.

Zna li tko koliko bi mi Vip naplatio trio paket preko T-com infrastrukture?

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

-

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 17:25 (ridealong).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...

Imam problem,imao sam do sad max propusnost parice 56...danas pogledam kad ono max 31...sto ciniti..kome se javiti..probao modem na tvornicke opet isto..ovi napravili reset linije ..nema pomaka..kako moze za 26mb past odjednom linija?

 Da ti nisu greskom aktivirali krivi profil? Mozda centralu nadograđuju na vectoring pa je ovo privremeno? Ili su žice negdje oksidirale tamo u onoj kutijici na kući... jesi još uvijek na T-comu?

9 godina
offline
T-Com Internet

Nikakve centrale se ne nadograđuju na vectoring, samo HT-ovi FTTC ormarići. 

Moguće je da ako je u procesu aktivacija vectoringa a nalazi se na drugom operateru preko HT-ovog FTTC-a da su mu smanjili snagu jer mu nisu zamjenili odgovarajuči modem koji podržava vectoring. 

 

Operator korisnik je dužan osigurati korištenje VDSL vektoring modema za Krajnje korisnike koji se nalaze u području obuhvata FTTN i FTTC čvorova na kojima se koristi VDSL vektoring. Ukoliko se utvrdi da predmetni Krajnji korisnik ne koristi VDSL vektoring modem, HT može privremeno isključiti uslugu veleprodajnog širokopojasnog pristupa sukladno poglavlju 8.6. ove Standardne ponude uz obavijest Operatoru korisniku 15 dana unaprijed. U razdoblju od primitka navedene obavijesti do privremenog isključenja usluga veleprodajnog širokopojasnog pristupa za predmetnog Krajnjeg korisnika će raditi u modu limitirane snage.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Hm,a bas mi se to desilo za vrijeme nevremena...cak mi sad hd kanali zastajkuju..pise da je aktiviran turbo 50 i do sad je sve bilo ok ..a sad mi pise max 30mb a pusteno 29....vidjet cemo kad mi se nestko javi..,.Prije ovog je bilo max 59 a pusteno 53...

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Antropofob kaže...

Ćao drugari,

jel još uvijek moguće dobit Max3 za 209kn?

Istječe mi ugovor pa su me počeli zvati, nešto se prijete da če mi spustit cijenu :)

Naravno da se može, ja sam nedavno produžio ugovor oko 01.05., ukratko zovi 0800 9000 biraš 1, pa onda za MAX pakete, rekao da trebam produžiti, pozvao se na posebni cjenik gdje je MAX3 209kn i dobio...

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
ContoNick kaže...
Antropofob kaže...

Ćao drugari,

jel još uvijek moguće dobit Max3 za 209kn?

Istječe mi ugovor pa su me počeli zvati, nešto se prijete da če mi spustit cijenu :)

Naravno da se može, ja sam nedavno produžio ugovor oko 01.05., ukratko zovi 0800 9000 biraš 1, pa onda za MAX pakete, rekao da trebam produžiti, pozvao se na posebni cjenik gdje je MAX3 209kn i dobio...

 Iznimno tesko ces preko 0800 9000 dobiti to, najbolje ostaviti podatke da te nazove predstavnik.

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
perkoxcar kaže...
ContoNick kaže...
Antropofob kaže...

Ćao drugari,

jel još uvijek moguće dobit Max3 za 209kn?

Istječe mi ugovor pa su me počeli zvati, nešto se prijete da če mi spustit cijenu :)

Naravno da se može, ja sam nedavno produžio ugovor oko 01.05., ukratko zovi 0800 9000 biraš 1, pa onda za MAX pakete, rekao da trebam produžiti, pozvao se na posebni cjenik gdje je MAX3 209kn i dobio...

 Iznimno tesko ces preko 0800 9000 dobiti to, najbolje ostaviti podatke da te nazove predstavnik.

Zapravo sam dobio vrlo lako, samo treba pročitati forum, malo se informirati i to.


Evo napisati ću kuharicu kako se može probati, meni uspjelo iz prve.

Netko je postavio na forumu (ovdje ili negdje drugdje, ne znam više) dokumentu PDF naslova "Cjenik posebnih i proteklih ponuda" gdje na str. 9 piše skraćeno " dostupan je MAX3 paket od 167,20 kn bez PDV-a odnosno 209,00kn s PDV-om u prodajnom kanalu za teleprodaju i savjetovanje korisnika i terenskoj prodaji".
Ja sam obišao 3 TCom centra, oni su, zaboravio sam kako su mi rekli prodajno mjesto i tu možeš to dobiti za isto koliko i do sada plaćaš, ali samo uz Magentu 1 i moraš imati mobilni telefon da ti stave u Magentu i ugovor 24mj i uvale ti pretplatu. To meni nije bila opcija.

Stvar je vrlo jasna "prodajnom kanalu za teleprodaju i savjetovanje korisnika i terenskoj prodaji".

Zoveš 0800 9000, biraš 1 (ono za informacije), biraš kad kaže MAX pakete i tražiš razgovor s agentom, nakon toga, kad se javi, "Meni ističe ugovor koje su mi opcije", on svoje bla bla bla, kada je završio ja sam pitao "Oprostite, ne znam jesam li dobro nazvao, jeste li Vi iz teleprodaje", nakon što je potvrdio (a hvala bogu snima se zbog unapređenje kvalitete njihovih usluga), ja "Onda ste vjerojatno upoznati s Cjenikom posebnih i proteklih ponuda koji se izdaje Vama na Vašim stranicama Verzija 2018-05 gdje na stranici 9 piše da postoji posebna ponuda MAX3 paketa za 209,00kn i molim Vas da mi prema tome napravite produženje ugovora".

Agentu je sve bilo jasno, samo je onako ok, samo trenutak, ispunjava nešto, kaže zvat će Vas kroz xx sati. Ja onako, pa hajde vidjet ćemo.

Kad ono kroz 30min me zove netko "s više instance" (agent ne može tako nisko napraviti ugovor, on mora uvaljat ovo skuplje, ali može proslijediti dalje), kao "Tražili ste MAX3 paket za 209,00", da može hvala, ugovori stižu, bok.

 

Dobio sam:

FLAT NET + Brzinu

MAXtv osnovni

Telefon - neograničeno prema svima nacionalnim fiksnim i 1000 min prema mobilni bez uspostave, prikaz broja pozivatelja

 

Možda još nešto ne znam.

Sretno
Easy

 

EDIT: Cjenik, Verzija: 2018-09 Datum zadnje promjene:30.05.2018.

https://www.hrvatskitelekom.hr/ResourceManager/FileDownload.aspx?rId=3129&rType=2

Čisto ako nestane odjednom (novi 2018-09 + stari 2018-03)

https://files.fm/u/zm7nyk7c

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 9:53 (ContoNick).
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

ContoNick@a jesi li kao stari korisnik t.coma kad si produživao taj max3 paket za 209kn uspio isposlovat i sport plus za 15kn i prošireni za 5kn?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

ContoNick@a jesi li kao stari korisnik t.coma kad si produživao taj max3 paket za 209kn uspio isposlovat i sport plus za 15kn i prošireni za 5kn?

Ne, nisam ni probao / niti me zanimalo pošto je MAXtv starcima (živim na području gdje netko upali kosilicu / flaksericu ja nemam TV signala), pa ono da imaju stabilnu telku, ali i to se gleda mjesečno ukupno 4h maksimalno, tako da dosta im osnovni ...

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
ContoNick kaže...

Zapravo sam dobio vrlo lako, samo treba pročitati forum, malo se informirati i to.

Tako je. Dok god je njima taj cjenik aktivan, i to stoji u cjeniku da vrijedi na datum kad se trazi, sve iz cjenika se treba moc dobit. Jedini problem je da se treba doci do odjela prodaje koji to moze napravit i to je sve. Nemogu oni nesto iz vazeceg cjenika reci "to vise ne moze, potrosili smo kvotu" ili tako neku stvar. Kad se kvota potrosi trebaju to na druge nacine rjesavati. Ili da se ne moze doci do odjela prodaje koji to moze sastavit, ili da promjene cjenik. Ja kad sam trazio sam trazio da me nazovu iz sluzbe za odrzavanje i to je to. Da su im kvote bile ispunjene ne bi me nazvali, al kad te jednom nazovu to je to. Meni je ova iz sluzbe prvo bila rekla da moze za 239 max3, pa sam rekao da zelim ovaj od 209 +5kn hbo + 5kn prosireni, pa je rekla da kao "to mora na posebnu provjeru da ce se javit" :) Kako mi je ostavila broj sluzbe ja sam samo zvao drugi dan i to je to.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...

Hm,a bas mi se to desilo za vrijeme nevremena...cak mi sad hd kanali zastajkuju..pise da je aktiviran turbo 50 i do sad je sve bilo ok ..a sad mi pise max 30mb a pusteno 29....vidjet cemo kad mi se nestko javi..,.Prije ovog je bilo max 59 a pusteno 53...

 Ja imam propusnost 74, dobru marginu, max tv (nemam HD) i ne zele mi pustiti turbo 50 nego 40.. 

13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Mene jos nitko nije kontaktirao a sinoc bio zadnji rok da mi se netko javi,sve se bojim da ce sad tako ostat i da nitko nece nista poduzet...

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
galinjo24 kaže...

Mene jos nitko nije kontaktirao a sinoc bio zadnji rok da mi se netko javi,sve se bojim da ce sad tako ostat i da nitko nece nista poduzet...

 sto si drugo mogao ocekivati od t srota..

 isto sto sam i kolegi iznad napisao 

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
ContoNick kaže...

Zapravo sam dobio vrlo lako, samo treba pročitati forum, malo se informirati i to.

Tako je. Dok god je njima taj cjenik aktivan, i to stoji u cjeniku da vrijedi na datum kad se trazi, sve iz cjenika se treba moc dobit. Jedini problem je da se treba doci do odjela prodaje koji to moze napravit i to je sve. Nemogu oni nesto iz vazeceg cjenika reci "to vise ne moze, potrosili smo kvotu" ili tako neku stvar. Kad se kvota potrosi trebaju to na druge nacine rjesavati. Ili da se ne moze doci do odjela prodaje koji to moze sastavit, ili da promjene cjenik. Ja kad sam trazio sam trazio da me nazovu iz sluzbe za odrzavanje i to je to. Da su im kvote bile ispunjene ne bi me nazvali, al kad te jednom nazovu to je to. Meni je ova iz sluzbe prvo bila rekla da moze za 239 max3, pa sam rekao da zelim ovaj od 209 +5kn hbo + 5kn prosireni, pa je rekla da kao "to mora na posebnu provjeru da ce se javit" :) Kako mi je ostavila broj sluzbe ja sam samo zvao drugi dan i to je to.

 Kolega, može li broj te službe na PP ako nije problem? 

 

Hvala

16 godina
offline
T-Com Internet

Je li Alcatel A3 10" tablet što T-Com sada daje za starije ičemu?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Reedy kaže...

Kolega, može li broj te službe na PP ako nije problem? 

Hvala

 Sumnjam da ga jos imam. Obnovio sam to u prvi mjesec. Ali ako te nisu zvali djaba ti je ionako jer nebudu pricali s tobom. Ako nadjem napisem.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice