Nosite li sat?

poruka: 3.051
|
čitano: 1.100.646
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Nosite li sat?
denix kaže...
marattz kaže...

Uzeo preko e-baya iz njemacke, pošto ga nije bilo u hr, odlican sat....

 Interesantno izgleda. Mozes napisat oznaku?

edit: nasao preko pretrage slika na googleu - casio era 200b 1aver

 jep ,to je taj, jos sam ga uzeo na popustu...

14 godina
offline
Nosite li sat?

Ekipa jeli ovaj sat original, i jeli sigurna kupnja od ovog prodavača... Mislim da još ide PDV!? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2016 10:31 (bodija).
16 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Nakon omiljene Festine TDF 16543 2011 te Casio GBA-400 naletio sam opet na jednu izvrsnu priliku te upravo narucio Festina Chrono Bike Limited Edition Tour DE France 2014 16776/1 

 

Za sada slika s neta jer je tek narucen. Cim stigne bit ce prave slike :) Kroz koji dan 

 

Update : Sat stigao i odmah drugi dan poslan prodavatelju i sad cekam ili zamjenu ili refund . Ali radije cu uzeti u obzir zamjenu za ovogodisnji LE model ..uz manju nadoplatu . Do tada...nista od slika :(

 Stigao drugi , novi model , meni jos ljepsi :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2016 19:49 (unimatrix001).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?
Moonwalker82 kaže...

Od nedavno ponosno nosim (dobio za zaruke od buduće žene) Casio Edifice 

 

Sat je japanski precizno napravljen, elegantan, paše uz svakodnevnu odjeću kao i uz odijelo. Relativno je težak, pa ga obićno skinem s ruke kad sam kod kuće. Ovo mi je prvi sat koji nije digitalac pa mi je neke funkcije poput štoperice ili svjetskog vremena praktičnije koristiti na mobitelu. U svakom slučaju oduševljen sam izradom, izgledom sata, automatskim namještanjem točnog vremena putem radio signala kao i time što se baterija puni preko fotonaponskog stakla. Sve što mi zapravo treba na ručnom satu.

 Hebeno lijep sat . Love it 

9 godina
offline
Nosite li sat?

Moze li tko naci ovaj sat u Hr, vracam uslugu, dogovorit cemo se nekako 

Klik

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 16:37 (el.šef).
8 godina
offline
Re: Nosite li sat?
el.šef kaže...

Moze li tko naci ovaj sat u Hr, vracam uslugu, dogovorit cemo se nekako 

Klik

 eventualno e-bay... http://www.ebay.com/itm/FOSSIL-Nate-Hand-Wound-Mechanical-Dark-Brown-Leather-Watch-/282140397513?hash=item41b0e0cfc9:g:SSgAAOSwV0RXtQI9

7 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Evo mog.



 

9 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Gdje kupiti ovakvu narkvicu? Imam isti sat, izgleda savrseno uz njega, gledam ebay, ali nemogu pogodit istu.

http://store.shopping.yahoo.co.jp/mmr2/snkl79k1-bcm03dpg.html

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2016 17:24 (alien20).
15 godina
offline
Nosite li sat?

Kolege,

imam sat koji sam si kupio prije godinu dana jer sam ga jako htio, no nisam ga baš nešto nosio. Možda sam ga svega 30 puta stavio.

 

Razmišljam o prodaji.

Zanima me koliko bi mogao dobiti za ovaj sat : https://www.amazon.com/Timex-T2N721-Intelligent-Compass-Temperature/dp/B0053EXMX0

 

Nije crni, kupljen kod nas u CityCentru East

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 15:41 (toxic).
13 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Tek sad vidjeh ovu temu, imam 5 satova i jedan specijalni u dolasku, u pitanju je omega speedmaster racing, gumeni kais, automatik. Takodjer imam mehanicki tissot chemin des tourelles, prelijep sat, old school, svako jutro se mora navijati, ovo ostalo su quartz modeli.

16 godina
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
Leopard_st kaže...

Imam 5 satova i jedan specijalni u dolasku.

 Ivo jesi to ti??

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
Prince-Artas kaže...
Leopard_st kaže...

Imam 5 satova i jedan specijalni u dolasku.

 Ivo jesi to ti??

 

14 godina
offline
Nosite li sat?

Ekipa, trebam neku preporuku sata do 200kn... može i sa ebaya ili kod nas, ne treba ništa specijalno biti sat bi koristio za svakodnevnu upotrebu, bitno je da na prvu dobro izgleda

12 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

U danasnje vrijeme morate imat jedan smartwatch u kolekciji lol..

Narucio kuciste da mogu mijenjat remen.. Nadam se da ce licit na nesto.

12 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Nesto novo. :)


Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2016 15:25 (QuidZz).
13 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Stigla omega.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2016 5:19 (Leopard_st).
10 godina
offline
Nosite li sat?

E, ekipo ne nosim sat, al' me zanima vaše mišljenje o Shark satovima ako ih netko nosi ili ima neko mišljenje o njima??

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
moderator
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

E, ekipo ne nosim sat, al' me zanima vaše mišljenje o Shark satovima ako ih netko nosi ili ima neko mišljenje o njima??

Imam crveni Tawny Shark već nekoliko dana, čak jedan dan sam ga nosio na ruci.  Velik je, težak, ne sjeda mi idealno na ruku, teško je pročitati vrijeme (pogotovo ako su ti veliki i/ili mali cajger na poziciji oko 8 sati). Kvaliteta izrade samog sata je dobra, no remen je predebeo i već nakon prvog kapčenja kopča ga je oštetila - brijem da neće dugo dobro izgledati. Tako da - sat za šminku je super zbog dizajna, ali loš za svakodnevno korištenje (mada ja sam ga ionako kupio radi šminke, da imam neki sat, jer nemam baš nikakav sat, niti sam imao sat na ruci valjda 15 godina). Upecao sam ga za 11.11. preko AliExpressa za 30 dolara (tad je kao bilo predstavljanje te marke), carinjenje s PDV-om platio oko 110 kuna, znači sve skupa, sa svim troškovima, koštao me nekih 315 kuna.

 

E, da - Tawny Shark je zapravo bio na Kickstarteru. To sam saznao tek nakon što sam ga kupio.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2016 23:19 (mbaksa).
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@mbaksa

 

Hvala na komentaru.

 

Frend mi je skrenuo pozornost na tu marku ručnih satova, te je isto kao i ti zapazio da ljudi ga prvi put u životu(nosio ručne satove cijeli život...), toliko pitaju koji sat ima na ruci, jer Sharkovi izgleda jednostavno plijene pozornost sa svojim vizualnim "Wow" efektom. To je ovo kaj ti pišeš, "...za šminku je super zbog dizajna..."

Nije mi se frend žalio na EDC(Every Day Carry) probleme, al' moguće je da eto nisu svi modeli isti, kao i primjerci. 

Frend ga je isto tako kupio na sniženju preko Alija...

 

Osobno, mi se neki njihov modeli baš sviđaju, a i cijena mi je prihvatljiva, jer nemam para, da satovima kao simbolima dokazujem svoje ekonomski status, niti su mi zanimljiv satovi radi kolekcionarstva.

 

Cool neki Morski psi.

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
moderator
offline
Re: Nosite li sat?

Ak se odlučiš na te satove, pogledaj nude li se na Amazon.co.uk - mislim da sam tamo neke modele vidio osjetno jeftinije nego na službenoj stranici. Ali svako malo provjeravaj na AliExpressu - možda budu opet koje akcije (mada nisam baš uvjeren u to, jer je ova akcija bila za "predstavljanje marke", koja je eto sad - predstavljena, ali ono... nikad ne znaš).

15 godina
offline
Nosite li sat?

Jel netko naručivao sa TheWatchHut.co.uk? Vidim da imaju dosta povoljne G shockove, a i razne druge modele.

8 godina
offline
Nosite li sat?

nosim sat i trenutno je ova festina  ali  ovo želim jednog dana posjedovati 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?
s0me0ne kaže...

Jel netko naručivao sa TheWatchHut.co.uk? Vidim da imaju dosta povoljne G shockove, a i razne druge modele.

 link i ja sam gledao par satova,ali ipak nista hh

9 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

uzeo ova dva Fossila, nisu skupi bili, a super su, bar meni posto imam manju ruku :)

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Rjesio ga vrlo povoljno;-)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
siick_bubble_gumm kaže...

uzeo ova dva Fossila, nisu skupi bili, a super su, bar meni posto imam manju ruku :)

 Koji model je ovaj drugi? Zainteresiran sam definitivno. I ako nije tajna, gdje je kupljen?

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
toma20 kaže...
s0me0ne kaže...

Jel netko naručivao sa TheWatchHut.co.uk? Vidim da imaju dosta povoljne G shockove, a i razne druge modele.

 link i ja sam gledao par satova,ali ipak nista hh

 Vidio sam i ja to, ali većina loših ocjena je vezano uz aftersale, odnosno da prave problema prilikom reklamacije i sl.

To mi nije toliki problem ako je velika razlika u cijeni s obzirom na naše trgovine.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?
Bazen21 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

uzeo ova dva Fossila, nisu skupi bili, a super su, bar meni posto imam manju ruku :)

 Koji model je ovaj drugi? Zainteresiran sam definitivno. I ako nije tajna, gdje je kupljen?

 pozdrav kolega, 

 

model je : Fossil Machlne Flight Chronograph 

 

cijena :  149.- CHF to ti je cca 1,050 kn 

 

kupnjeno je ovdje u Svici kod mene, ali mozes online naruciti sigurno. a i vjerujem da ih ima kod vas. 

13 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Gdje kupujete satove najčešće? Online, naše trgovine, idete van u trgovine..?

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Bazen21 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

uzeo ova dva Fossila, nisu skupi bili, a super su, bar meni posto imam manju ruku :)

 Koji model je ovaj drugi? Zainteresiran sam definitivno. I ako nije tajna, gdje je kupljen?

 Naručio sam si Fossil sa slike s WatchShop.com jer sam vidio dobre ocjene na Trustpilotu, a vidim da ima i taj Fossil Machlne Flight Chronograph za 900 kn i provjereno se može iskoristiti vaučer JEWEL10DEC za dodatnih 10% popusta.

Ako ti nije žurba nadam se da će moj doći kroz par dana pa da se uvjerim da je legit stranica prije nego što još netko naruči (osim ako je ovo već poznati web shop, u tom slučaju ne možeš pogriješiti).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice