Nosite li sat?

poruka: 3.051
|
čitano: 1.101.514
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

 

Citizen Royal Air Force Red Arrows Radio Controlled Skyhawk Eco Drive

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 11:50 (unimatrix001).
10 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav svima,
može li mi netko pomoći u vezi ovog sata CASIO EQB-800D-1AER
http://www.casawatch.hr/hr/satovi/eqb-800d/

Gdje bi ga mogao kupiti najpovoljnije, bilo u RH ili putem interneta na nekoj od internet stranica (ebay,amazon ili nešto treće) te da li je neki od ostalih EQB modela sa bluetoothom bolji od navedenog?

6 godina
offline
Nosite li sat?

nosio sam sat kad idem negdje ili tako, no nedavno sam kupio Xiaomi Mi Band 2 i nosim ga non stop dok mu se ne isprazi baterija sto zna potrajati i do mjesec dana, a o punjenju da ne pricam, napuni se za tu i tamo pola sata. 

 

tusiram se s njime, nikakvih problema nemam cak ga ni ne osjecam na ruci koliko je lagan i minimalisticno izgleda. 

 

za 30-ak eura mislim da bi ovo svatko trebao uzeti. naravno tko voli elegantne satove to je druga stvar, po meni ovo se moze jako dobro uklopiti u svaciji stil oblacenja, I guess. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 21:15 (_itsmoriarty).
13 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Otkad sam ga dobio za krizmu ne idem nigdje bez njega 

Postao je dio mene :p

12 godina
offline
Nosite li sat?

jel se moze kupiti nekakav alat ili sto vec za skracivanje, produzivanje "karika" metalnog remena sata? imam jedan Korsov sat kojem se doslovice razletio remen, urarima se ne Z******* s tim...

11 godina
offline
Re: Nosite li sat?
1950Killer kaže...

jel se moze kupiti nekakav alat ili sto vec za skracivanje, produzivanje "karika" metalnog remena sata? imam jedan Korsov sat kojem se doslovice razletio remen, urarima se ne Z******* s tim...

LongIslandWatch , ne znam kako ti se narukvica razletila, kako si to uspio zna se desiti da ispadne springbar ali rijetko i na lošijim satovima i to se obično desi na glavnom gdje se spaja s lugovima.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
10 godina
offline
Nosite li sat?

Je li vam poznata ova talijanska marka?Koliko vidim nije ni jeftin bas sat.Nisam cuo za nju,a ima lipi satova.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
Trenutno na ruci
16 godina
offline
Nosite li sat?

Desetljece i pol nisam nosio sat... od vremena prvog mobitela.

Medjutim prije par godina dobih za godisnjicu Swiss Military, Hanowa model i nakon prilagodbe, ukoliko ga nemam na ruci, osjecam da mi nesto fali!

 

Koliko sam samo sekudni zivota mogao ustediti da sam gledao na sat a ne vadio mobitel da provjerim vrijeme

and the heavens shall tremble
11 godina
offline
Re: Nosite li sat?
hrka11 kaže...

Je li vam poznata ova talijanska marka?Koliko vidim nije ni jeftin bas sat.Nisam cuo za nju,a ima lipi satova.

 Nikad čuo, pitanje je koliko je to ITA marka. Za ove novce koliko koštaju idu na sigurno i 100% kvalitetnija riješenja: Seiko, Casio, Citizen, Orient. Naravno pogledaj online shopove.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

 Nikad čuo, pitanje je koliko je to ITA marka. Za ove novce koliko koštaju idu na sigurno i 100% kvalitetnija riješenja: Seiko, Casio, Citizen, Orient. Naravno pogledaj online shopove.

S obzirom da rade satove za nauticare,ronioce,pomorce opcenito iblo sportski tip ili nestso drugo ne vjerujem da nije kvalitetno.Samo me zanimalo dali netko vec zna nesto vise.

Prije sam nosao sat stalno kad sam mladji bio,pa mi je ga je ukralo i od tada nikako se navinit ponovo.

 

Ovaj sto gledam mislim da je ovo mehanizam "Movement Multifunction Miyota JR00".

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 14:43 (hrka11).
11 godina
offline
Re: Nosite li sat?
hrka11 kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

 Nikad čuo, pitanje je koliko je to ITA marka. Za ove novce koliko koštaju idu na sigurno i 100% kvalitetnija riješenja: Seiko, Casio, Citizen, Orient. Naravno pogledaj online shopove.

S obzirom da rade satove za nauticare,ronioce,pomorce opcenito iblo sportski tip ili nestso drugo ne vjerujem da nije kvalitetno.Samo me zanimalo dali netko vec zna nesto vise.

Prije sam nosao sat stalno kad sam mladji bio,pa mi je ga je ukralo i od tada nikako se navinit ponovo.

 

Ovaj sto gledam mislim da je ovo mehanizam "Movement Multifunction Miyota JR00".

 To što oni napišu da je za nautičare, ronioce ne znači i da je istina. Ovo su noname satovi, nepoznati totalno na tržištu sa lowend quartznom miyotom (10ak €), kinez sa italijanskom adresom. Ovakav sat nećeš naći ni kod ribara na pecaljku a kamoli ronioca. Gore sam ti nabrojao brendove koje možeš uzeti u ovom rangu cijena. Pravi satni brandovi sa dobrim i kvalitetnim satovima.

Mislim tvoj izbor, uzmi ti ovaj ali moj savijet ti je da zaobiđeš u širokom luk ovaj i ove slične brendove.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
10 godina
offline
Nosite li sat?

Iznenadila me cijena jer marka mi bas nije poznata,a sat je lip.Ne kazem da cu ga uzet,nego pitam samo.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
kolak17 kaže...

Pozdrav svima,
može li mi netko pomoći u vezi ovog sata CASIO EQB-800D-1AER
http://www.casawatch.hr/hr/satovi/eqb-800d/

Gdje bi ga mogao kupiti najpovoljnije, bilo u RH ili putem interneta na nekoj od internet stranica (ebay,amazon ili nešto treće) te da li je neki od ostalih EQB modela sa bluetoothom bolji od navedenog?

 Ako si još u potrazi ja nedavno obavio kupnju od ovoga Ebayera iz Španjolske,mislim da je čovjek tip-top seller Casio satova......vidim da u ponudi ima ovu varijantu ali možeš mu i poslati upit na engleskom za drugu.

 

 

na tu temu onda par slikica i video mojega...

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Hvala na pomoći međutim našao sam taj model koji sam tražio u Svijet Media po cijeni od 2249,99kn te za gotovinsko plaćanje me izašao 1999,10kn sa poštarinom što je najniža cijena koju sam uspio pronaći, izvrstan sat te moja preporuka ukoliko se netko odlući za kupnju ovoga sata.

11 godina
offline
Nosite li sat?

Ljepsa polovina kupila za rodjendan.

 

16 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

 4 nova u low cost kolekciji :) ( do 1000 € )

 

Festina Chrono Bike 2017 F20327-2

Tissot V8  ( MOVEMENT : ETA G10.212 Powerdrive )

Tissot PRS516 ( MOVEMENT : ETA G10.212 AB Powerdrive )

 

I jedan stariji model Festine (2014 Limited ) ali nov :)

 

Naveo sam koji je movement jer ima nekoliko modela od svakog 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 18:11 (unimatrix001).
12 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Fossil ili Festina? Nekako mi je Festina ljepša malo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 0:15 (Phantom_RI).
12 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Hvala na lajkovima ali ja neznam kojeg bi od ova 3 kupio... Zato sam pitao kojeg... 

12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Phantom_RI kaže...

Hvala na lajkovima ali ja neznam kojeg bi od ova 3 kupio... Zato sam pitao kojeg... 

 osobno bi uzeo fosilla, malo neobičan dizajn. ako si više za klasični onda festina. ovaj u sredini je koma.

What could possibly go wrong?
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?
Phantom_RI kaže...

Hvala na lajkovima ali ja neznam kojeg bi od ova 3 kupio... Zato sam pitao kojeg... 

 Glasam za Festinu . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Phantom_RI kaže...

Hvala na lajkovima ali ja neznam kojeg bi od ova 3 kupio... Zato sam pitao kojeg... 

 Festinu.

 

Fosill jos koliko toliko, al ovaj u sredini (Diesel neki?) je uzas.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 19:38 (mind_challenge).
13 godina
offline
Nosite li sat?

Pošto imam istu takvu Festinu i moj glas ide njoj. Kad sam kupio Citizena s prošle stranice stavio sam Festinu u oglasnik ali ubrzo izbrisao, iako ju ne nosim više ko prije rekao sam da ću ju ipak zadržati jer je svašta prošla sam mnom a i služi odlično.

8 godina
offline
Nosite li sat?

kakva su vam iskustva sa tissotom ? 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?
sseennoonn kaže...

kakva su vam iskustva sa tissotom ? 

 Tissot je odlican . Samo pazi da ga kupis kod ovlastenog prodavaca jer inace ces  lako naletjeti na vrlo dobru kopiju .

 

Na ovom linku mozes provjeriti koji su online prodavatelji ovlasteni :

 

https://www.tissotwatches.com/en-gb/stopfake

 

 

Osobno bi ti preporucio ovu online trgovinu gdje ces 100 % dobiti original :

 

https://www.anytimewatches.com/ie/tissot-watches.html?Gender=Mens&side=4

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
8 godina
offline
Re: Nosite li sat?

a marli satovi u hrv i vidim da je legit u vlaskoj ...a na ovo stranici mi se ovaj svidja . Taj mi zapeo za oko . Ujedno kaze mi jedan da kao imaju debelo meso pa da je cudan na ruci pa sad....

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?
sseennoonn kaže...

a marli satovi u hrv i vidim da je legit u vlaskoj ...a na ovo stranici mi se ovaj svidja . Taj mi zapeo za oko . Ujedno kaze mi jedan da kao imaju debelo meso pa da je cudan na ruci pa sad....

 

 

Evo usporedba . Ovaj Tissot je istih dimenzija kao i taj sto si odabrao . Festina je 45 mm sirine..Tissot 42 . Debljina je isto primjetno manja kod Tissota . Jedino je metalna narukvica deblja...ali je ugodna za nosenje . 

Da...Marli je legit 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 0:19 (unimatrix001).
12 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Eto jedan jeftinjak, ali meni se odmah dopao na prvu...

7 godina
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?

Evo nosim ovaj:

https://health.nokia.com/es/en/steel

 

Crni 36mm. Sat je super udoban za nositi 24/7.

Jedino mi malo glupo sto kozni remen kosta 50€, a cijeli sat je sad 100€.

9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Čitatelj kaže...

Evo nosim ovaj:

https://health.nokia.com/es/en/steel

 

Crni 36mm. Sat je super udoban za nositi 24/7.

Jedino mi malo glupo sto kozni remen kosta 50€, a cijeli sat je sad 100€.

 Šta nije bilo i muških?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice