Koji procesor preporučate?

poruka: 12
|
čitano: 1.423
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Koji procesor preporučate ????
pitanje

imam ponudu za povoljnu kupovinu HP 550 intel core duo 5270 . zanima me da li je taj procesor dobar ili da tražim nešto drugo. da li je bolje core duo sa 1,4 ghz ili amd jedna jezgra 2.0 ghz ???? molim vas za savjet jer do sutra moram odlučiti.čisto poslovna primjena,nikakve igre.internet i kopiranje podataka. isto tako,ako netko ima,može komentar na laptop.hvala puno.

Z
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2008 15:41 (opcom).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor preporučate ????
Nisam skužio jer ti treba za kučno ili prijenosno računalo?
Viva La Vida
16 godina
neaktivan
offline
Koji procesor preporučate ????

Definitivno uzmi dvojezgreni.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji procesor preporučate ????

Puni vise ti se isplati core2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor preporučate ????
Ovisi koliki mu je budžet, ja iak mislim da je AMD najbolji izbor za neentuzijaste.
Viva La Vida
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor preporučate ????
unknown kaže...
Ovisi koliki mu je budžet, ja iak mislim da je AMD najbolji izbor za neentuzijaste.



Sto su neentuzijaste. ? Cool
 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji procesor preporučate ????
PEPSI 2000 kaže...
unknown kaže...
Ovisi koliki mu je budžet, ja iak mislim da je AMD najbolji izbor za neentuzijaste.



Sto su neentuzijaste. ? Cool
 
 Entuzijazam ti je snažna naklonost nekoj stvari...onda možeš logički zaključiti što je neentuzijazam.
 
 PEPSI...kolko je tebi godina??

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2008 17:48 (Jerkenovski).
15 godina
neaktivan
offline
Koji procesor preporučate ????

Evo primjer...Posjeduješ računalo...okupiran si njime...želiš znati kako funkcionira...želiš ga overklokati...

...pratiš hardware i software vijesti...trošiš zadnju lipu samo da kupiš onaj novi proc,grafu itd.

 

Ti si,jednom riječju, Računalni Entuzijast.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji procesor preporučate ????
autorov komentar

AUTOR : to je procesor u tom lapu. ima takav sa amd-om u ponudi-bržim po mghz ,ali nije dvojezgreni. to sam pitao.

Z
16 godina
neaktivan
offline
Koji procesor preporučate?

Niste čovjeku uopće pošten odgovor dali, samo se svađate...Osmijeh....bolji ti je ovaj dvojezgreni Intel-ov procesor....a nisi dao nikakve informacije o ovom AMD procesoru, jesi siguran da je jednojezgreni, jeli Turion ili Sempron? Ako je Sempron onda svakako uzimaj Intel, a ako je Turion uzmi njega.....Uglavnom da skratim već jedamput, ako je sve točno kako si rekao, onda definitivno uzmi laptop s Intel-ovim procesorom!!!Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji procesor preporučate?
autorov komentar

meni uopće nije jasno ništa.došao s puta kad imam ŽUTI KARTON ! zbog četiri upitnika u naslovu.ovom. pa ljudi moji gdje smo mi to ? prvo ne razlikujem to što ima 4 ili 1 upitnik.mislim,brojčano da,ali ne znam što sam zgriješio. majko božja čovjek ima većih problema od četiri upitnika ! ja ih imam stotine-od djeteta invalida do pun kufer problema ! što vam je ljudi,pa nije ovo jedini forum !

da četiri upitnika ....

jel sad i za ove 4 točkice možda ?

Z
16 godina
neaktivan
offline
Koji procesor preporučate?

Join the club!

Cestitam na prvom kartonu! :D

 

Kartoni su u pocetku gorki ali kad se naviknes, postanu jako slatki! :P :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice