Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock

poruka: 6
|
čitano: 6.770
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock

Imam HP ProBook 4525s. Instalirao windows 10 i flashao na novi bios iz 2016. ostavio preko noci da se updatea-u driveri upaljen je bio izvadena baterija. Probudio se ujutro nece se upaliti, samo blinka caps bez prestanka, svijetli za wifi tipka narandasto kao da je ugasen wifi. I probao sam sve one fore sa istekavanjem i drzanjem tipke, vadenja ram-a, nista od toga nece. Hard izvadio, da instaliram nove windowse preko svoga ni onda nece. Ako netko nesto zna neka mi pomogne nekako ako moze. Bio bih zahvalan, Hvala. :) :) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock

Mozda pomogne KLIK

HAKOSUKA
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock
Bacelj kaže...

Mozda pomogne KLIK

 Pregledao sam sve ja to te kodove znacenja ali izgleda na krvoj stranici. Hvala ti puno.  znaci mene onda napajanje/adapter zeza hmm... , A vidis radio je prije na njemu.

PS sretan ti Uskrs ako slavis. :)   

7 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock

Jel zna sad netko jel da otvaram novu temu u vezi toga ili da ovdje mi netko pomogne?:)

9 godina
offline
Re: Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock
Airlive96 kaže...
Bacelj kaže...

Mozda pomogne KLIK

 Pregledao sam sve ja to te kodove znacenja ali izgleda na krvoj stranici. Hvala ti puno.  znaci mene onda napajanje/adapter zeza hmm... , A vidis radio je prije na njemu.

PS sretan ti Uskrs ako slavis. :)   

 Sretan Uskrs.

Kodovi su smjernica u kojem pravcu ići, pomaže u dijagnostici.

Neprestano blinkanje je u stvari 1 blink. A prema tablici to je procesor. Procesor naime stvarno rijetko odlazi ali na tom laptopu vrlo čest slučaj je problem u čipsetu. Isti komunicira s procesorom pa i POST prijavljuje grešku s procesorom ali u većini slučajeva bude problem u NB čipu.

Kada napajanje zeza odnosno fali neki od sistemskih napona tada neprestano brzo blinka narančasta ledica gdje ukopčavaš punjač ne CL ledica.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop se nece upaliti blinka samo caps lock
ITelektronika kaže...
Airlive96 kaže...
Bacelj kaže...

Mozda pomogne KLIK

 Pregledao sam sve ja to te kodove znacenja ali izgleda na krvoj stranici. Hvala ti puno.  znaci mene onda napajanje/adapter zeza hmm... , A vidis radio je prije na njemu.

PS sretan ti Uskrs ako slavis. :)   

 Sretan Uskrs.

Kodovi su smjernica u kojem pravcu ići, pomaže u dijagnostici.

Neprestano blinkanje je u stvari 1 blink. A prema tablici to je procesor. Procesor naime stvarno rijetko odlazi ali na tom laptopu vrlo čest slučaj je problem u čipsetu. Isti komunicira s procesorom pa i POST prijavljuje grešku s procesorom ali u većini slučajeva bude problem u NB čipu.

Kada napajanje zeza odnosno fali neki od sistemskih napona tada neprestano brzo blinka narančasta ledica gdje ukopčavaš punjač ne CL ledica.

 Hvala ti na pomoci. Ali eto jucer sam sve sredio samo sam flashao bios kako treba novi, podigao windowse nve, flashao bios, novu CMOS bateriju zamjenio, termalnu pastu, ocistio ga, i overclockao radi bolje nego novi :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice