Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

poruka: 70
|
čitano: 9.368
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Iz znatiželje sam otišao na eBay da vidim kako se kreću cijene za te famozne licence i da vidim što piše u opisu. Jedan od ponuđenih kaže da su to System Builder licence i da su genuine. Odem vidjeti tko prodaje, a kad ono tko drugi nego Valentino Rossi. Sad znamo čime se bavi van MotoGP sezone. 

7 godina
protjeran
offline
Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7
bunker kaže...

 

😀

 

 

 

Obicno je glasilo da smijes promjeniti do 3 komponente.

Problem kod ploce je sto imas na njoj vise komponenti sa vise ID-ova.

 

Samo zvucna, mrezna, chipset i ID same ploce ti pomice counter za 4, tako da te trazi telefonsku aktivaciju.

 

Mozes ti staviti modani BIOS, nitko ti ne brani, ali s tim si se slozio da prihvacas gubitak jamstva,

sluzbenu podrsku - ne gubis kljuc OS-a iz BIOS-a ako ti radis, osim ako bas zelis flashati ROM koji

radi 0-ing OEM tabele - sto nema smisla.

 

Ako ti nesto ne radi, a imas OEM PC, posaljes mail il nazoves, nebitno HP, DELL, ASUS, ACER, dobijes sve mailom

sto ti treba, i rijesi se problem. Ako se ne moze tako rijesit, dobijes ticket i dodje sluzba, odveze i rijesi,

ili ako si Enterprise, dobijes Next Day Support, rijese na licu mjesta sve.

 

Marko :D kaže...

Iz znatiželje sam otišao na eBay da vidim kako se kreću cijene za te famozne licence i da vidim što piše u opisu. Jedan od ponuđenih kaže da su to System Builder licence i da su genuine. Odem vidjeti tko prodaje, a kad ono tko drugi nego Valentino Rossi. Sad znamo čime se bavi van MotoGP sezone. 

 

Al to je "valentino Rrossi" - Phishing na djelu + kradja indetiteta za njubare.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 18:06 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Evo moje prve poruke s laptopa!! :)

Hvala svima koji su pomogli (dobili bute i službene hvale).

 

Problem s windosima još nije riješen, čeka se odluka ticketa (cdkeysdeals).

 

 

Problem je kaj je laptop kupljen da me ne bole oči i glava od godina korištenja mobitela, no sad me dočeka NAJGORI ekran kaj sam u životu koristil!

Nema šanse da si ga prilagodim, čak i kad pogodim, vjerojatno 2° normalnog kuta gledanja.

Ne znam dal postoji kakav program za namještanje, jer sam si nemrem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Moraš sam podesiti...

Za početak stavi da je power plan na maximumu, jer moj Acer iz 2018 kupljen ovog ljeta proslog, odmah smanjivao svijetlo, te mijenjao boju, kao za prilagodbu ocima ovisno o vremenu,(dan, noć)... Gluposti neke...

A imaš skinuti i custom display . inf fileove pa probaj naći ako ima koji na netu. 

 

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 13:28 (Luka123).
7 godina
protjeran
offline
Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Ako je povukao sve drivere - mozes u Power Optionsima cak podesavati svjetlinu iz Windowsa.

Za kud vidjivosti je bitan panel - TN se nece previse proslaviti, ima ih boljih i losijih, al TN je TN.

Dobar kut - IPS

Dobre boje - VA

Dobar odziv, brzina, cijena - TN

Sve skupa dobro, al burn-in - OLED (Samsung)

Dobar kut, boje, odziv, brzina, cijena - vanjski CRT

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Nemrem i dalje prilagoditi kak mi paše, no recimo da se prioritetno koncentriram na to kak izgleda tekst, video i igre mi nisu bitne, samo tekst.

 

Evo kak mi izgledaju najnovije postavke, s tim da sam išel prek nisko sa svjetlinom (do -90), a dosta visoko sa s kontrastom (do 135-140).

Sad sam to preokrenul i vratil ga na 100, dok sam značajno digel svetlost.

 

Btw, još jedan mi je problem kaj mi nikad nije veliko slovo na pošetku rečenice + ak je moguće dobiti crniji, deblji defaul font.

13 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Moj laptop također ima lošiji ekran (TN matrica), ali uz pomoć AMD postavki sam te nedostatke donekle uspio sakriti. Recimo, meni se događa da na crvenoj pozadini s bijelim tekstom, pri pomicanju vide se točkice. To je jako iritantno, ali ove postavke u AMD Radeon Settings riješavaju taj problem.

15 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7
Armor kaže...

..

 

Btw, još jedan mi je problem kaj mi nikad nije veliko slovo na pošetku rečenice + ak je moguće dobiti crniji, deblji defaul font.

 -shift. ili generacija y2k koja to fizički ne može.. nego trebaš autocorectati, tad čekiraj odgovarajuću opciju u željenoj app, naravno ako postoji pravopis i sl.

-svaki font imaš u par varijacija kao npr bold, pa drugi font.. a sve zajedno je stvar ekrana (kvalitete prikaza, kontrasta, oštrine i spektra boja koje prikazuje) kao i neka sasvim druga thema. .. i btw, ne čačkaj pojedine stvari jer su to ipak 'profesinalci' slagali i vjerojatno optimalno podesili, nego probaj temu, tad ti se sve posloži.. a tek ako ne možeš pronaći nešto za sebe, tad ideš 'ručno' kao font.. ugl je default optimalan.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7
Marko :D kaže...

Moj laptop također ima lošiji ekran (TN matrica), ali uz pomoć AMD postavki sam te nedostatke donekle uspio sakriti. Recimo, meni se događa da na crvenoj pozadini s bijelim tekstom, pri pomicanju vide se točkice. To je jako iritantno, ali ove postavke u AMD Radeon Settings riješavaju taj problem.

Hvala.

Ovo zasad djeluje super, još ne tolko na tekst kolko na kvalitetu slika, koja je bila očajna.

Vari-bright i slične opcije koristiš ili su isključene?

 

 

ihush kaže...
Armor kaže...

..

 

Btw, još jedan mi je problem kaj mi nikad nije veliko slovo na pošetku rečenice + ak je moguće dobiti crniji, deblji defaul font.

 -shift. ili generacija y2k koja to fizički ne može.. nego trebaš autocorectati, tad čekiraj odgovarajuću opciju u željenoj app, naravno ako postoji pravopis i sl.

-svaki font imaš u par varijacija kao npr bold, pa drugi font.. a sve zajedno je stvar ekrana (kvalitete prikaza, kontrasta, oštrine i spektra boja koje prikazuje) kao i neka sasvim druga thema. .. i btw, ne čačkaj pojedine stvari jer su to ipak 'profesinalci' slagali i vjerojatno optimalno podesili, nego probaj temu, tad ti se sve posloži.. a tek ako ne možeš pronaći nešto za sebe, tad ideš 'ručno' kao font.. ugl je default optimalan.

 Shift i koristim, iako bi najrađe udaril capslk - nemrem svatiti da ne raspoznaje početak rečenice, točku i novi red.

13 godina
offline
Re: Lenovo V110-15 nema interneta! | win 7

Kod mene je to ovako namješteno:

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice