Odabir Chromebook prijenosnika

poruka: 2
|
čitano: 2.009
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Odabir Chromebook prijenosnika
Otvaram temu za odabir Chromebook prijenosnika. Čini mi se da nema previše interesa ali možda će netko poput mene imati potrebu.
Meni je težina najvažniji faktor. Zato tražim prijenosnik od 11.6 Dovoljno mi je surfanje u 2-3 taba i da mogu editirati i otvoriti excel, word i pdf.
Koliko vidim u HR je ponuda nikakva. Ima li ih negdje po normalnoj cijeni?
Svakako bi uzeo neki s 4 GB RAM-a. Da li je 16 GB diskovnog prostora premalo? Osjeti li se razlika između 2840 i novijih procesora poput 3060?
Ne znam mogu li se aplikacije s Google Playa instalirati na sd card? Ove godine bi na velikim broju Chromebook računala trebao biti omogućena instalacija Android aplikacija. Da li se netko spajao s Chromebooka remote desktopom na Win 10 računalo.
Hvala na odgovorima i pomoći
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Odabir Chromebook prijenosnika

Mene zanima kolika bi bila carina za ovaj Samsung 3 11.6" od 157$, polovni sa USA Amazona. Ekran je osjetljiv na dodir, a beta ChromeOS-a podržava Google play. Za djecu dušu dalo da ne diraju više moj laptop :)

 

Ekran je LCD i nije fhd. Al poslužio bi za klince. E sad, ako carina nije više od 200 kn na tih 1000, opet je best buy. Shiping izgleda ne naplaćuju za RH.

 

https://www.amazon.com/Samsung-Chromebook-11-6-16GB-XE500C13-K04US/dp/B01N5P6TJW/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1503098122&sr=1-3&keywords=Samsung%2BChromebook%2B3&th=1

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 10:05 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice