AMD FX Club izdvojena tema

poruka: 5.910
|
čitano: 794.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: AMD FX Club

Sitnih musica?
Ni jedna 970 ploca nije za 8 core procesor, zaboravi clockanje, zaboravi turbo  jer ce pregrijavati sve zivo moguce na toj ploci 

Jedina 970 sto necemu valja je gaming 970 koja kosta ko mnogo bolje 990 cipset ploce od ostalih proizvodjaca

 

MSI i ASROCK su failali na jeftinijim plocama i to je cinjenica, nazalost. Ovakav fail nisam ocekivao od ASrock-a ali sta je tu je.

 

 

p.s. imao sam tu 970-g43 MSI plocu sa fx 6300 i to je bila nocna mora 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 16:18 (chaselol).
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club
chaselol kaže...

Sitnih musica?
Ni jedna 970 ploca nije za 8 core procesor, zaboravi clockanje, zaboravi turbo  jer ce pregrijavati sve zivo moguce na toj ploci 

Jedina 970 sto necemu valja je gaming 970 koja kosta ko mnogo bolje 990 cipset ploce od ostalih proizvodjaca

 

MSI i ASROCK su failali na jeftinijim plocama i to je cinjenica, nazalost. Ovakav fail nisam ocekivao od ASrock-a ali sta je tu je.

 

 

p.s. imao sam tu 970-g43 MSI plocu sa fx 6300 i to je bila nocna mora 

 Što ti očekuješ da za 500kn dobivaš kvalitetnu matičnu ploču sa 8 phase itd...za tu cijenu se dobiva osnovna spartanska matična za držati proc na default taktu i ništa više od toga zato i proizvođači u ponudi imaju bolje opremljene ploče kao 970 Gaming i slični radi mogučnosti nekog OC itd.

11 godina
offline
AMD FX Club

Kao sto rekoh, trash.

Giga i asus nude dosta bolje za 50 odnosno 100 krznenjaka vise. Failali su i to je to.

P.S. 8core na msi plocama 125W, sretno/spretno.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club

uzeo sam coolermaster sickle flow i stavio da puse na maticnu hocu li imati problema

 

p.s. necu koristiti stock cooler vec raijintek aidos

 

13 godina
offline
Re: AMD FX Club
Micky01 kaže...

uzeo sam coolermaster sickle flow i stavio da puse na maticnu hocu li imati problema

 

p.s. necu koristiti stock cooler vec raijintek aidos

 

Tko ti moze dati odgovor na tvoje pitanje dok sve ne poslozis i dok ne vidis kako radi?

 Ako budes imao problema javi se tu u temu.

13 godina
offline
Re: AMD FX Club
Micky01 kaže...

uzeo sam coolermaster sickle flow i stavio da puse na maticnu hocu li imati problema

 

p.s. necu koristiti stock cooler vec raijintek aidos

 

 Nećeš imati problema ako ne budeš clockao i dobro.

7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club
chaselol kaže...

Sitnih musica?
Ni jedna 970 ploca nije za 8 core procesor, zaboravi clockanje, zaboravi turbo  jer ce pregrijavati sve zivo moguce na toj ploci 

Jedina 970 sto necemu valja je gaming 970 koja kosta ko mnogo bolje 990 cipset ploce od ostalih proizvodjaca

 

MSI i ASROCK su failali na jeftinijim plocama i to je cinjenica, nazalost. Ovakav fail nisam ocekivao od ASrock-a ali sta je tu je.

 

 

p.s. imao sam tu 970-g43 MSI plocu sa fx 6300 i to je bila nocna mora 

 Hm, ke fali mojoj ploči? Niš se ne grije niš ne gori. Proc mi je na stock postavkama max temp 44 stupnja proca a u sobi mi njet ispod 24 il 25 stupnjeva. E i još ke je najače nemam niti jedan vent na kučištu sve fino zatvoreno😂😂. Plocu da taknem smrzla bi mi se ruka. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club

kakvih problema i jesi clockao procesor?

7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club

Koji procesor imas?

7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club

Koji procesor imas?

7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club
Micky01 kaže...

Koji procesor imas?

 Tko ima, kaj ima? Klikneš malu ikonicu moj pc ili komp ispod avatara i vidiš.

9 godina
offline
Re: AMD FX Club
tko misli clockat fx-eve mislim da mu je najbolja opcija najzadnja ploca od asusa 970 gaming/aura.
Ploca moderno izgleda ima podrsku za m.2 i jos neke novitete naravno ako proc podrzava te stvari.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD FX Club
Boombay ja sam 90% vremena na m.bug.hr tak da ne mozes vidjeti jer nemas na sta kliknuti niti mozes urediti poruku.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club
3n3m1 kaže...
chaselol kaže...

Sitnih musica?
Ni jedna 970 ploca nije za 8 core procesor, zaboravi clockanje, zaboravi turbo  jer ce pregrijavati sve zivo moguce na toj ploci 

Jedina 970 sto necemu valja je gaming 970 koja kosta ko mnogo bolje 990 cipset ploce od ostalih proizvodjaca

 

MSI i ASROCK su failali na jeftinijim plocama i to je cinjenica, nazalost. Ovakav fail nisam ocekivao od ASrock-a ali sta je tu je.

 

 

p.s. imao sam tu 970-g43 MSI plocu sa fx 6300 i to je bila nocna mora 

 Što ti očekuješ da za 500kn dobivaš kvalitetnu matičnu ploču sa 8 phase itd...za tu cijenu se dobiva osnovna spartanska matična za držati proc na default taktu i ništa više od toga zato i proizvođači u ponudi imaju bolje opremljene ploče kao 970 Gaming i slični radi mogučnosti nekog OC itd.

 Pa onda ja vjerojatno imam zlatni primjerak asrokice koju sam kupil 2011-te i imal na njoj phenom otključan u quad i klokan na 4.2Ghz sa 1.5V Vcore oko godinu i pol i kasnije,sadašnji FX 8320 na 4.2 Ghz al sa 1.3V Vcore i nikakvih problema s pregrijavanjem nisam imal makar imam scyte mine II gore na procu da hladi al chipset mi max. temperatura u igrama ne prelazi 60 stupnjeva(ljeti,ostala godišnja doba chipset je oko 51-55 stupnjeva).

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
7 godina
neaktivan
offline
AMD FX Club

Ovak fx 8300 mi je na stock postavkama. Još se premišljam ako padnu cijene rx 470 karticama da piknem koju, niš još nije ziher. Pa me zanima jel bi tak na stock taj fx 8300 ok delal sa 470 il bi ga trebalo malo podic? Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2016 16:04 (BOOMboy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD FX Club
BOOMboy kaže...

Ovak fx 8300 mi je na stock postavkama. Još se premišljam ako padnu cijene rx 470 karticama da piknem koju, niš još nije ziher. Pa me zanima jel bi tak na stock taj fx 8300 ok delal sa 470 il bi ga trebalo malo podic? Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

 Pa i ja ti velim bolje imati intel nego taj amd

10 godina
offline
Re: AMD FX Club
BOOMboy kaže...

Ovak fx 8300 mi je na stock postavkama. Još se premišljam ako padnu cijene rx 470 karticama da piknem koju, niš još nije ziher. Pa me zanima jel bi tak na stock taj fx 8300 ok delal sa 470 il bi ga trebalo malo podic? Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

 Guraće tvoj FX tu grafu sasvim uredno ali za igre je daleko bolji Intel čisto zato što je duplo jači po jezgri što se u igrama itekako osjeti ali budi bez brige ugodno ćeš se ti naigrat i na tom FX-u i 470-ci

11 godina
offline
Re: AMD FX Club
BOOMboy kaže...

Ovak fx 8300 mi je na stock postavkama. Još se premišljam ako padnu cijene rx 470 karticama da piknem koju, niš još nije ziher. Pa me zanima jel bi tak na stock taj fx 8300 ok delal sa 470 il bi ga trebalo malo podic? Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

Meni je na 4ghz FX pravio probleme sa r9 380X u nekim naslovima (single core games) rijesio sam problem na 4.4ghz a za tu 470ku isto ti ga dodje.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Re: AMD FX Club
BOOMboy kaže...

Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

Mi Intelovci smo ti posvuda, ne možeš nas izbjeći niti da hoćeš.

Prodaj FX i uzmi neki i5 model, pa i najslabiji, ne moraš ništa OCati, zaje... se, nećeš imati problema niti s jačim grafičkim karticama.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2016 16:39 (Valentin17).
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club
Valentin17 kaže...
BOOMboy kaže...

Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

Mi Intelovci smo ti posvuda, ne možeš nas izbjeći niti da hoćeš.

Prodaj FX i uzmi neki i5 model, pa i najslabiji, ne moraš ništa OCati, zaje... se, nećeš imati problema niti s jačim grafičkim karticama.

 Ja sam svoj nov platio 900 i neš sitno kuna. Intel za te pare nudi kifle. Baš ste svuda, samo čekam da mi iz wc školjke koji izleti😂

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2016 16:46 (BOOMboy).
14 godina
neaktivan
offline
AMD FX Club

Pozdrav forumasi! :)

Da li da mijenjam svoje komponente ASUS Sabertooth 990FX R2.0 & FX 8320 za Intel platformu? U pitanju je i5 4670k & ASUS Maximus VI Hero. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2016 16:56 (Almin94).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: AMD FX Club
BOOMboy kaže...
Valentin17 kaže...
BOOMboy kaže...

Nisam htio pitat među gpu rubrikama odma bi se zakeljio neki intelovac posro proc i predložio da kupim i7 da bi to onda radilo optimalno.

Mi Intelovci smo ti posvuda, ne možeš nas izbjeći niti da hoćeš.

Prodaj FX i uzmi neki i5 model, pa i najslabiji, ne moraš ništa OCati, zaje... se, nećeš imati problema niti s jačim grafičkim karticama.

 Ja sam svoj nov platio 900 i neš sitno kuna. Intel za te pare nudi kifle. Baš ste svuda, samo čekam da mi iz wc školjke koji izleti😂

 a jbga, kol'ko para tol'ko muzike...

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX Club
A da pričekaš Zen ako ti nije žurba?
9 godina
offline
Re: AMD FX Club
ja za svoj fx8300 u iducoj godini imam plan zamijeniti za bolju maticnu i prebaciti se na vodeno radi oc-a a u međuvremenu ako nabavim 21:9 29" monitor morat ću i vjerojatno i nabaviti ili rx480 ili r9 390. a tek za 2-3 godine kad padne cijena nadolazecem zenu ili trenutnom skylakeu upgrejdati platformu.
Naravno sve to pada u vodu ako u međuvremenu ostanem bez posla. :D
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD FX Club
ja za svoj fx8300 u iducoj godini imam plan zamijeniti za bolju maticnu i prebaciti se na vodeno radi oc-a a u međuvremenu ako nabavim 21:9 29" monitor morat ću i vjerojatno i nabaviti ili rx480 ili r9 390. a tek za 2-3 godine kad padne cijena nadolazecem zenu ili trenutnom skylakeu upgrejdati platformu.
Naravno sve to pada u vodu ako u međuvremenu ostanem bez posla. :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD FX Club
BOOMboy kaže...

Baš ste svuda

A gle, mi znamo što valja, a što ne.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
14 godina
offline
Re: AMD FX Club
Almin94 kaže...

Pozdrav forumasi! :)

Da li da mijenjam svoje komponente ASUS Sabertooth 990FX R2.0 & FX 8320 za Intel platformu? U pitanju je i5 4670k & ASUS Maximus VI Hero. :)

 Ma za i7 ništa ispod

12 godina
offline
AMD FX Club

Asus M5a97 ili gigica 970 gaming?

Fx8350 je cpu, ne planiram OC nista i da li valja stock cooler ista?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD FX Club
Almin ja bih odmah prosao na intel platformu, ta i5 je puno jaca od fx kojeg imas. Tko ti to nudi zamjenu?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Re: AMD FX Club

Taj M5A97 je onaj prvi revision sa 4 naponske faze ? Ako je taj onda nikako oc, ali solidna ploca, isti ti vrag ako neces clockat. Cpu cooler je inace katastrofa, ali ako si kupio cpu nedavno i dobio onaj Wraith cooler onda je dobar i stock. Sve u svemu stock cooler je ok sto se tice držanja temperature ispod granice, ali je bože sačuvaj glasan

Battlelog: D3lBoy-00
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice