AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.947
|
čitano: 5.092.409
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Shockwave kaže...
lav1000 kaže...imas ali si ti eto iznad svih nas pa se ne hvalis po forumu sa svojim uber hardwareom... 

 Zaista si 82 godište??

 Da sam i 2002. bar ne izigravam pametnjakovica bez ikakvog pokrica kao ti...

Kad si tako pametan eno pomozi AMD CEO-u da rijesi problem sa memorijom i bios bootom, ja nisam uspio, jbg nije ryzen za njubare...

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...

Ma svi su oni dobri za igre ali cinebench je sranje. Ajde ti odi na kavu s ekipom pa im reci da nemas preko 1000 u multithreadu. Ili jos bolje da se ne bavis obradom videa i rendanjem. Pa kakav si ti to papak da ne igras igre i usput rendas i gledas youtoube i lagano citas vijesti po portalima.

 Je lijepo je vidjeti cb skor na ryzenu ali zajebi ti to kad ne znas hoce li on ujutro kad ides upaliti komp kresnuti iz prve, ili ce ti trebati kleme da ga pokrenes 

15 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ja ne razumijem zasto se ova tema uvijek pretvori u trollanje. I to obicno vikendom navecer.

Buduci da postoji chat tema imam osjecaj da neki bas traze mjesto za svadju. Valjda im je to smisao zivota vikendom navecer.

Aj' da se radi o klincima, ali netko sa 35 godina ?!?!?!

Sve dok moderatori ne pocnu udarati direktno crvene tu se nista nece promijeniti.

 

Moj PC  
8 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
evincar kaže...

Nakon 100 g idem baciti oko na Bug forum da li ima kakvih infomacija iz prve ruke oko Ryzena i novih procova (čine mi se zanimljivi Ryzen 5 2400G i Ryzen 3 2200G kao budget proc)  te vidim da je i dalje sve po starom.

Intel kontigent - Lucidius,lav1000,war3_tft,ansha i dalje po starom spamaju temu kak je intel bolji a ostatak puši njihove provokacije, tema postaje spam te opet požalim sta sam otvorio bug forum.

 Hvala sto si i moju malenkost uvrstio među istaknute hw entuzijaste

Od navedenih entuzijasta ja sam jedini dosad isprobao ryzena, i nije to za mene... problemi koje sam ja imao, vidim mjesecima nakon sto sam ga zamjenio i dalje prisutni, pa eto vi i dalje sami sebe tjesite i sami sa sobom raspravljajte kako je ryzen

super i kako na njemu sve radi ko urica...

Reko' li ja tebi da uzmes konzolu, da ostavis PC master race odraslima 

 

Mislim, prvo ti ryzen ne radi, pa ne mozes boot u windowse sa g4560, do tebe je nije do hardvera 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 0:12 (chaselol).
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
chaselol kaže...

prvo ti ryzen ne radi, pa ne mozes boot u windowse sa g4560, do tebe je nije do hardvera 

Ma da, do njega je, vidiš da je on 82 godište. 

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
chaselol kaže...

prvo ti ryzen ne radi, pa ne mozes boot u windowse sa g4560, do tebe je nije do hardvera 

Ma da, do njega je, vidiš da je on 82 godište. 

 Gospon inzinjer kako vaš imaginarni komp 

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ansha kaže...
evincar kaže...

Nakon 100 g idem baciti oko na Bug forum da li ima kakvih infomacija iz prve ruke oko Ryzena i novih procova (čine mi se zanimljivi Ryzen 5 2400G i Ryzen 3 2200G kao budget proc)  te vidim da je i dalje sve po starom.

Intel kontigent - Lucidius,lav1000,war3_tft,ansha i dalje po starom spamaju temu kak je intel bolji a ostatak puši njihove provokacije, tema postaje spam te opet požalim sta sam otvorio bug forum.

Boze dragi, ja intel fenboj? A to sta gledam kupit tredripera? 

 

I kad kupim tredripera govorit cu da je intel bolji, jer je, al je ryzen za dosta namjena isplativiji.

 

Shvatite vec jednom da nije fenboj onaj koji iznosi cinjenice nego onaj koji ih ne prihvaca...

 Za tebe sam dugo razmisljao da li da te stavim na tu listu i ipak sam te na kraju stavio :)

Ne smatram te fanbojem ko ovu trojicu, ali također bas ne dajes konkretne infomacije za ovu temu.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
evincar kaže...

Nakon 100 g idem baciti oko na Bug forum da li ima kakvih infomacija iz prve ruke oko Ryzena i novih procova (čine mi se zanimljivi Ryzen 5 2400G i Ryzen 3 2200G kao budget proc)  te vidim da je i dalje sve po starom.

Intel kontigent - Lucidius,lav1000,war3_tft,ansha i dalje po starom spamaju temu kak je intel bolji a ostatak puši njihove provokacije, tema postaje spam te opet požalim sta sam otvorio bug forum.

 Hvala sto si i moju malenkost uvrstio među istaknute hw entuzijaste

Od navedenih entuzijasta ja sam jedini dosad isprobao ryzena, i nije to za mene... problemi koje sam ja imao, vidim mjesecima nakon sto sam ga zamjenio i dalje prisutni, pa eto vi i dalje sami sebe tjesite i sami sa sobom raspravljajte kako je ryzen

super i kako na njemu sve radi ko urica...

Super za tebe..eto vidis i ja imam Intel-a pa ne pisem po ovoj temi kako nije za mene i sl. Također nigdje ne navodim da je Ryzen bolji od Intela jer za takva prepucavanja imate Chat tema ljubitelja hardvera 

Mislio sam da je ovo konstruktivna tema o starim i novim Ryzen procesorima gdje se moze nesto novo saznati ali sam se gadno zaj....

 

 

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
evincar kaže...
 ali sam se gadno zaj....

Normalno da si se zaje..., sam si nabrojao ekipu trollova koja operira po ovoj temi i nikome ništa.

Još više mi je smiješno što si mislio da budeš ovdje nešto korisno saznao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 8:00 (Valentin17).
15 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Bug forum je postao cista sprdacina i to je cinjenica

 

Moj PC  
12 0 hvala 5
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...

Normalno da si se zaje..., sam si nabrojao ekipu trollova koja operira po ovoj temi i nikome ništa.

Još više mi je smiješno što si mislio da budeš ovdje nešto korisno saznao.

 Kako se tebi da stalno odjavljivat i pisat malo sa  shockwave profila pa malo sa ovog, to mi nejde u glavu 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
Shockwave kaže...
lav1000 kaže...imas ali si ti eto iznad svih nas pa se ne hvalis po forumu sa svojim uber hardwareom... 

 Zaista si 82 godište??

 Da sam i 2002. bar ne izigravam pametnjakovica bez ikakvog pokrica kao ti...

Kad si tako pametan eno pomozi AMD CEO-u da rijesi problem sa memorijom i bios bootom, ja nisam uspio, jbg nije ryzen za njubare...

al ozbiljno neobicno.

Ne znam puno ljudi koji su 82 godiste a ponasaju se ko klinci od 15.. ti si jedan od rijetkih a nista ostaje ti vjecita mladost.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
evincar kaže...

Super za tebe..eto vidis i ja imam Intel-a pa ne pisem po ovoj temi kako nije za mene i sl. Također nigdje ne navodim da je Ryzen bolji od Intela jer za takva prepucavanja imate Chat tema ljubitelja hardvera 

Mislio sam da je ovo konstruktivna tema o starim i novim Ryzen procesorima gdje se moze nesto novo saznati ali sam se gadno zaj....

 

 

 Očito se u ovoj temi podrazumijeva selektivna svijest i pamcenje, pojavi se problem nitko nema nikakvo rjesenje, samo se pegla po tome kako je ryzen jeftiniji i dere intele u cb.

eno zamoli moderatore onda da obrisu moje postove gdje iznosim svoja iskustva posjedovanja ryzena i uzivaj u idili....ryzen je najbolji, ryzen je slavan, nitko na svijetu njemu nije ravan i tocka...

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
chaselol kaže...

prvo ti ryzen ne radi, pa ne mozes boot u windowse sa g4560, do tebe je nije do hardvera 

Ma da, do njega je, vidiš da je on 82 godište. 

 Do njega je 100%. Ja imam tu plocu i naveo sam prije cca tjedan dva mozda i vise kada i zbog cega se to dogada. I da Ryzen nije za njubare.. Treba znat OC a on to ocito nije znao.

 

Dakle nije napravio dobar OC, bilo to Memorije ili Proca falilo je napona ili je trebalo manji takt stavi ovisi o tome. I kada jedno od navedenog nije napravljeno ponekad ne zeli bootat jer i vrapci na granamana znaju da jeftinije poloce pogotovo ne stavljaju uvijek postavljen rucni napon vec se undervolta u vecini takvih ali eto...

Lakse se pravit po forumu s 5. xy ghz jer se to moze doslovno s dva klika..

 

Fren mi uzeo i5 8600k pojma nema o ocu niti je ikad ista radio i doslovno 5ghz na profilu koji je dosao s plocom Asus Hero, nista drugo ne treba napraviti.

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
evincar kaže...

Mislio sam da je ovo konstruktivna tema o starim i novim Ryzen procesorima gdje se moze nesto novo saznati ali sam se gadno zaj....

Pa kako nisi saznao, sta si corav pa ne vidis koliko bivsih ryzen vlasnika iznosi nezadovoljstva koja su prosli sa njime i koliko im je bolje od kada su na intelu, eto brat bratu ovdje je najamnje 7 ljudi mjenjalo ryzen procesore za coffelake, a njih 5 je promjenilo sa ryzen 7 na 8700k, ako ti to dovoljno ne govori i to iz osobnih iskustva onda neznam sta ti tocno trazis... ili bi ti citao samo ono sta ti pase procitat, a to je da je riža ultimativan komad hardvera za kojega se tuku po ducanima 

 

Tko si ti da osporavas necije osobno misljenje i iskustvo i da ga iznosi u temi za to, za to i sluzi između ostalog 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...
evincar kaže...

Mislio sam da je ovo konstruktivna tema o starim i novim Ryzen procesorima gdje se moze nesto novo saznati ali sam se gadno zaj....

Pa kako nisi saznao, sta si corav pa ne vidis koliko bivsih ryzen vlasnika iznosi nezadovoljstva koja su prosli sa njime i koliko im je bolje od kada su na intelu, eto brat bratu ovdje je najamnje 7 ljudi mjenjalo ryzen procesore za coffelake, a njih 5 je promjenilo sa ryzen 7 na 8700k, ako ti to dovoljno ne govori i to iz osobnih iskustva onda neznam sta ti tocno trazis... ili bi ti citao samo ono sta ti pase procitat, a to je da je riža ultimativan komad hardvera za kojega se tuku po ducanima 

 

Tko si ti da osporavas necije osobno misljenje i iskustvo i da ga iznosi u temi za to, za to i sluzi između ostalog 

Ovo gore su ruku na srce napravili neinformirani ljudi.

Prvo mi nije jasno zasto su ouopce kupili Ryzena kada to ocito nije bio proc za njihov ukus.

 

Ryzen 1600 npr nije nista drugo nego budget proc te za te pare odlican proc koju u odredenim momenitima i okolnostima moze pruziti priblizan fps i7 8700k..

Onaj ko ovo nije znao prije kupnje je ukratkno ofca

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

 Do njega je 100%.

Ma nije jer ipak je veliki Luci njega uvrstio među istaknute hw entuzijaste.

toxic kaže...

Ovo gore su ruku na srce napravili neinformirani ljudi.

Kako si ti rekao prethodno, AMD Ryzen nije za njubare.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 8:27 (Valentin17).
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
toxic kaže...

 Do njega je 100%.

Ma nije jer ipak je veliki Luci njega uvrstio među istaknute hw entuzijaste.

 I tebe je uvrstio među istaknute prodavace magle...

unaprijedilo te iz pomocnog radnika na liniji(za neinformirane, to je onaj sto slaze kašete ili što već izlazi s linije na paletu) u portira, upisujes u excelicu evidenciju ulaza/izlazaka iz firme,pa si preko noci postao istaknuti IT djelatnik 

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...
evincar kaže...

Mislio sam da je ovo konstruktivna tema o starim i novim Ryzen procesorima gdje se moze nesto novo saznati ali sam se gadno zaj....

Pa kako nisi saznao, sta si corav pa ne vidis koliko bivsih ryzen vlasnika iznosi nezadovoljstva koja su prosli sa njime i koliko im je bolje od kada su na intelu, eto brat bratu ovdje je najamnje 7 ljudi mjenjalo ryzen procesore za coffelake, a njih 5 je promjenilo sa ryzen 7 na 8700k, ako ti to dovoljno ne govori i to iz osobnih iskustva onda neznam sta ti tocno trazis... ili bi ti citao samo ono sta ti pase procitat, a to je da je riža ultimativan komad hardvera za kojega se tuku po ducanima 

 

Tko si ti da osporavas necije osobno misljenje i iskustvo i da ga iznosi u temi za to, za to i sluzi između ostalog 

Kao sto rekoh:  Dosao sam da vidim ima li kakvih infomacija iz prve ruke oko Ryzena i novih procova  Ryzen 5 2400G i Ryzen 3 2200G.

Vidim da i dalje ide po starom te me neces uvuci u ovu raspravu...odo trazit infomacije negdje drugdje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 12:48 (evincar).
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
Valentin17 kaže...
toxic kaže...

 Do njega je 100%.

Ma nije jer ipak je veliki Luci njega uvrstio među istaknute hw entuzijaste.

 I tebe je uvrstio među istaknute prodavace magle...

unaprijedilo te iz pomocnog radnika na liniji(za neinformirane, to je onaj sto slaze kašete ili što već izlazi s linije na paletu) u portira, upisujes u excelicu evidenciju ulaza/izlazaka iz firme,pa si preko noci postao istaknuti IT djelatnik 

Zaista se divim tvom predivnom iskustvu u tih 35 i kusur godina tvog života.

Obezvrijednujes posao radnika/radnice na liniji kao i posao portira.

 

Zaista bravo

 

Inace ekipa ako zelite saznati informacije, Twitter, follow up na stranice koje su Vam interesantne i tamo cete uvijek biti up to date... nikakvi forumi niti bakraci..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 8:47 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
Valentin17 kaže...
chaselol kaže...

prvo ti ryzen ne radi, pa ne mozes boot u windowse sa g4560, do tebe je nije do hardvera 

Ma da, do njega je, vidiš da je on 82 godište. 

 Do njega je 100%. Ja imam tu plocu i naveo sam prije cca tjedan dva mozda i vise kada i zbog cega se to dogada. I da Ryzen nije za njubare.. Treba znat OC a on to ocito nije znao.

 

Dakle nije napravio dobar OC, bilo to Memorije ili Proca falilo je napona ili je trebalo manji takt stavi ovisi o tome. I kada jedno od navedenog nije napravljeno ponekad ne zeli bootat jer i vrapci na granamana znaju da jeftinije poloce pogotovo ne stavljaju uvijek postavljen rucni napon vec se undervolta u vecini takvih ali eto...

Lakse se pravit po forumu s 5. xy ghz jer se to moze doslovno s dva klika..

 

Fren mi uzeo i5 8600k pojma nema o ocu niti je ikad ista radio i doslovno 5ghz na profilu koji je dosao s plocom Asus Hero, nista drugo ne treba napraviti.

 Da, mjesec i po dana sam samo gledao i nijednom u bios nisam usao da pokusam to srediti. Jbt napamet sam znao Asrock bios izbornik, a mene ne zanima hw u tolikoj mjeri pa sam odustao, a kao sto ste i sami zakljucili, prestar sam da upisujem MIT da naucim ispravno rukovati s ryzenom...

Eno i sam si neki dan pisao da je neki novi bios koji su izdali sranje, ajde tko radi update biosa ako mu sve u sistemu stima... nabadaju ko corava kokos, a nikako da ubodu nesto da konacno sve radi kako spada. 

I zaboravio si napomenuti da ti imas po boji odabran mem kit koji je skuplji od 8600k, a koliko sam pratio taj mem kit ti i dalje ne radi na deklariranim brzinama, a kamoli da imas uspjesan oc istog...

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
toxic kaže...
Valentin17 kaže...
chaselol kaže...

prvo ti ryzen ne radi, pa ne mozes boot u windowse sa g4560, do tebe je nije do hardvera 

Ma da, do njega je, vidiš da je on 82 godište. 

 Do njega je 100%. Ja imam tu plocu i naveo sam prije cca tjedan dva mozda i vise kada i zbog cega se to dogada. I da Ryzen nije za njubare.. Treba znat OC a on to ocito nije znao.

 

Dakle nije napravio dobar OC, bilo to Memorije ili Proca falilo je napona ili je trebalo manji takt stavi ovisi o tome. I kada jedno od navedenog nije napravljeno ponekad ne zeli bootat jer i vrapci na granamana znaju da jeftinije poloce pogotovo ne stavljaju uvijek postavljen rucni napon vec se undervolta u vecini takvih ali eto...

Lakse se pravit po forumu s 5. xy ghz jer se to moze doslovno s dva klika..

 

Fren mi uzeo i5 8600k pojma nema o ocu niti je ikad ista radio i doslovno 5ghz na profilu koji je dosao s plocom Asus Hero, nista drugo ne treba napraviti.

 Da, mjesec i po dana sam samo gledao i nijednom u bios nisam usao da pokusam to srediti. Jbt napamet sam znao Asrock bios izbornik, a mene ne zanima hw u tolikoj mjeri pa sam odustao, a kao sto ste i sami zakljucili, prestar sam da upisujem MIT da naucim ispravno rukovati s ryzenom...

Eno i sam si neki dan pisao da je neki novi bios koji su izdali sranje, ajde tko radi update biosa ako mu sve u sistemu stima... nabadaju ko corava kokos, a nikako da ubodu nesto da konacno sve radi kako spada. 

I zaboravio si napomenuti da ti imas po boji odabran mem kit koji je skuplji od 8600k, a koliko sam pratio taj mem kit ti i dalje ne radi na deklariranim brzinama, a kamoli da imas uspjesan oc istog...

 Da mi je ovo bitno/vazno ne bih imao taj kit niti bih bio na Ryzenu.

Btw to je jedan od rijetkih cipova koji na ovoj ploci ne radi tj mozda i jedini ali to treba brinuti ljude koji imaju potreba da taj takt bude na 3000+mhz, ja nemam niti se ne sekiram oko toga.

Bios isprobavam upravo zbog ovog i drago mi je sto svoje iskustvo i znanje dijelim s ljudima kojima je to bitno i vazno.

Ne pisam se na druge koji nemaju niti ce imati..

Sto se tice tebe i tvojeg saznanja s foruma, pitao si na kravim mjestima a ako si i pitao ovdje onda se ove silne kolicine Vaseg spama nije moglo pomoci... i to je sranje zar ne ?

 

Da sam ko druga ekipa ovdje bio bih u temi monitora ili periferija i srao svima sto nemaju to sto ja imam i nabadao na nos kak je vecina ostalog zaracku..

Amen.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
lav1000 kaže...
Valentin17 kaže...
toxic kaže...

 Do njega je 100%.

Ma nije jer ipak je veliki Luci njega uvrstio među istaknute hw entuzijaste.

 I tebe je uvrstio među istaknute prodavace magle...

unaprijedilo te iz pomocnog radnika na liniji(za neinformirane, to je onaj sto slaze kašete ili što već izlazi s linije na paletu) u portira, upisujes u excelicu evidenciju ulaza/izlazaka iz firme,pa si preko noci postao istaknuti IT djelatnik 

Zaista se divim tvom predivnom iskustvu u tih 35 i kusur godina tvog života.

Obezvrijednujes posao radnika/radnice na liniji kao i posao portira.

 

Zaista bravo

 

Inace ekipa ako zelite saznati informacije, Twitter, follow up na stranice koje su Vam interesantne i tamo cete uvijek biti up to date... nikakvi forumi niti bakraci..

 

 

 Odakle ti to, nisam lud ikoji posao obezvrijeđujem, to se samo odnosi na istaknutog forumasa, pa sam mozda uzeo malo preopcenitu usporedbu. Isti forumas je sam rekao da radi na traci, a sutradan mu treba 8700k za posao, mozda covik radi u tvornici ryzena, pa mu treba jedan 8700k da mu generira serijske brojeve za ryzene 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
toxic kaže...
lav1000 kaže...
Valentin17 kaže...
toxic kaže...

 Do njega je 100%.

Ma nije jer ipak je veliki Luci njega uvrstio među istaknute hw entuzijaste.

 I tebe je uvrstio među istaknute prodavace magle...

unaprijedilo te iz pomocnog radnika na liniji(za neinformirane, to je onaj sto slaze kašete ili što već izlazi s linije na paletu) u portira, upisujes u excelicu evidenciju ulaza/izlazaka iz firme,pa si preko noci postao istaknuti IT djelatnik 

Zaista se divim tvom predivnom iskustvu u tih 35 i kusur godina tvog života.

Obezvrijednujes posao radnika/radnice na liniji kao i posao portira.

 

Zaista bravo

 

Inace ekipa ako zelite saznati informacije, Twitter, follow up na stranice koje su Vam interesantne i tamo cete uvijek biti up to date... nikakvi forumi niti bakraci..

 

 

 Odakle ti to, nisam lud ikoji posao obezvrijeđujem, to se samo odnosi na istaknutog forumasa, pa sam mozda uzeo malo preopcenitu usporedbu. Isti forumas je sam rekao da radi na traci, a sutradan mu treba 8700k za posao, mozda covik radi u tvornici ryzena, pa mu treba jedan 8700k da mu generira serijske brojeve za ryzene 

 Aha, super

Ak radis na traci, ili kao npr izbacivac (Luci) onda ne mozes imati doma posao za koji ti treba i7 ?

Nice try, dude :)

 

Lp,

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

 Da mi je ovo bitno/vazno ne bih imao taj kit niti bih bio na Ryzenu.

Btw to je jedan od rijetkih cipova koji na ovoj ploci ne radi tj mozda i jedini ali to treba brinuti ljude koji imaju potreba da taj takt bude na 3000+mhz, ja nemam niti se ne sekiram oko toga.

Bios isprobavam upravo zbog ovog i drago mi je sto svoje iskustvo i znanje dijelim s ljudima kojima je to bitno i vazno.

Ne pisam se na druge koji nemaju niti ce imati..

Sto se tice tebe i tvojeg saznanja s foruma, pitao si na kravim mjestima a ako si i pitao ovdje onda se ove silne kolicine Vaseg spama nije moglo pomoci... i to je sranje zar ne ?

 

Da sam ko druga ekipa ovdje bio bih u temi monitora ili periferija i srao svima sto nemaju to sto ja imam i nabadao na nos kak je vecina ostalog zaracku..

Amen.

 

 

 Tebi svaka čast, jedan si od rijetkih ako ne i jedini koji iznosi pametne i konkretne stvari vezano ryzen problematiku...

Kao da ja nebi volio vidjeti fix za onaj drek sto sam ja imao, dođem ovdje i vidim opet isti problem, o fixu ni traga ni glasa...

Ovdje jedino cega ne fali su lazni leakovi ryzen2 na 8ghz i sl. gluparije... ja prvi nebi mijenjao ryzena da to radi kako spada, za par desetaka % gaming performasi me boli neka stvar...

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
lav1000 kaže...
toxic kaže...

 Aha, super

Ak radis na traci, ili kao npr izbacivac (Luci) onda ne mozes imati doma posao za koji ti treba i7 ?

Nice try, dude :)

 

Lp,

 Da to je cesta pojava u razvijenim zemljama, da ekipa koja posjeduje napredna IT znanja i vjestine,  i za posao im nuzni opaki procesori, udaraju nocne na proizvodnim linijama ...vole ljudi imati part time job 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...

 

 Tebi svaka čast, jedan si od rijetkih ako ne i jedini koji iznosi pametne i konkretne stvari vezano ryzen problematiku...

Kao da ja nebi volio vidjeti fix za onaj drek sto sam ja imao, dođem ovdje i vidim opet isti problem, o fixu ni traga ni glasa...

Ovdje jedino cega ne fali su lazni leakovi ryzen2 na 8ghz i sl. gluparije... ja prvi nebi mijenjao ryzena da to radi kako spada, za par desetaka % gaming performasi me boli neka stvar...

Fora je u tome sto se ocekivalo puno. Hype do bola a realno smo svi sparali lovu... Vjerovatno ovih problema ne bi imao da si uzeo neku top plocu kao i ja i to je to..

No s problemima se treba nositi i rijesiti te preci preko njih ako ti je vazno imati/zadrzati to sto imas/radis.

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

 I da Ryzen nije za njubare.. Treba znat OC a on to ocito nije znao.

 

 

 Ne zelim previse ulaziti u raspravu, ali ovo sto si rekao je samo slabasan pokusaj pravdanja ryzena. OC na ryzenu i intelu je slican, baza po kojoj se radi je jednaka. Razlika je sto ces na intelu odabrati xmp profil na bilo kojem ramu bez da si prosao tecaj ploce koje imas, ako ti je oc nestabilan sistem ce ti crashati pa ces restartai i pokusati pronaci stabilan oc, dok ces na ryzenu nakon nestabilnog overkloka i natezanja oko memorije imati jos 17 nuspojava s kojima ces se morati boriti nakon toga.

 

Aj vise shvatite da nitko ljudi ne pljuju po ryzenu nego ljudi isticu probleme kojibas i nisu rijetki kako bi se ostali mogli informirati i o tom dijelu price.

16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Sve pet ali treba jednako tak biti kritičan i na intel temi oko sigurnosnih propusta istih, pregrijavanju kloknutih modela i dodatnim troškovima za deliding te gubljenju garancije, nekoliko zabilježenih slućajva na forumu crknutih procesora iz nove linije, MBO za jednu seriju i sl.

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

Sve pet ali treba jednako tak biti kritičan i na intel temi oko sigurnosnih propusta istih, pregrijavanju kloknutih modela i dodatnim troškovima za deliding te gubljenju garancije, nekoliko zabilježenih slućajva na forumu crknutih procesora iz nove linije, MBO za jednu seriju i sl.

 Neeeeeeee, zašto si to rekao, sad si probudio baš sve licemjerne trolove ovog foruma.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice