Celeron G3900 pokvaren?

poruka: 4
|
čitano: 690
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Celeron G3900 pokvaren?

Pozdrav!

 

Kupio sam jedan novi PC, samo za uredsku upotrebu, sa Celeronom G3900 i Gigabyte B150M-HD3 DDR3 matičnom. Prvi put sam ga složio, vrtili su se ventilatori, ali nije bilo ni slike ni zvučnih signala. Probao sam sve što sam mogao, tj. napajanje i RAM, te sam zaključio da problem mora biti u ploči. Poslao sam je nazad u dućan, sa servisa su mi poslali potpuno novu, danas je došla, opet sam sve složio i opet isto. 

 

Je li moguće da je procesor stvarno pokvaren? Možda treba upgradeati BIOS? Ne znam uoće što da radim bez drugog procesora...

 

Hvala!

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Celeron G3900 pokvaren?

Bez obzira dali je procesor pokvaren ili ne, ventilatori bi se trebali vrtiti ( jer ventilator nije pokvaren). Pogledaj dali si uključio na ploču sve dodatne konektore i dali je sve sjelo dovoljno u utore?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Celeron G3900 pokvaren?
sfc_PsychQ kaže...

Bez obzira dali je procesor pokvaren ili ne, ventilatori bi se trebali vrtiti ( jer ventilator nije pokvaren). Pogledaj dali si uključio na ploču sve dodatne konektore i dali je sve sjelo dovoljno u utore?

Ventilatori se vrte, sve je složeno OK. 

 

Zaključio sam da je ipak do BIOSa, prema serijskom broju datum proivodnje je prije nego što je izašao BIOS sa podrškom za Celerone. Nemam ni jedan drugi 1151 procesor da ga sam upgradeam, sad tražim servise koji to mogu napraviti, ali za sada sam od ovih lokalnih samo dobio odgovore da ne mogu ili da su na godišnjem.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
odjavljen
offline
Re: Celeron G3900 pokvaren?

Vrati ploču ovima od kojih si kupio, nek oni naprave upgrade.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice