Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

poruka: 7
|
čitano: 1.780
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Imam i5 3470 i sa stock intelovim coolerom imao sam temperature 25-30 stupnjeva. Pošto znam da itelov stock cooler nije dobar odlucio sam kupiti CoolerMaster Hyper 212 EVO i stavio sam na njega CM JetFlo 120 mm ....I kada pogledam temperature su mi iste . Kada primim cooler mogu ga micati lijevo-desno i malo ljuljati lijevo-desno pa ne znam dali je to normalno ili ne . Hvala na svakom odgovoru ;)

 

 

Evo ovdje možete vidjeti kako to sada izgleda . Evo ovdje možete vidjeti kako to sada izgleda .
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 18:01 (IntelBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Ne bi se trebao ljuljati cooler. Kad ga fiksiraš, to je to i nema lijevo, desno(neki mogu, ima iznimki, ali rijetko). Ne vidim razlog zbog čega si uzimao aftermarket cooler za taj procesor?!. Istu grešku sam ja napravio kad sam imao i7 2600, koja je sa stock coolerom imala temperature iste kao i sa aftermarket coolerom. Skupi cooleri dolaze do izražaja tek kad overclockaš procesor a na stocku i ne baš. Ali nema veze, može ti dobro doći ako budeš mijenjao ili kupovao neku k verziju. Tako da, ok.

Hejjjjj
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 18:44 (Chico12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Imam isti cooler i ne ljujla se :) , aftermarket cooler dolazi do izražaja kada je procesor pod punim opterecenjem, a ne kada stoji u winidowsu i temperature su vam od 25 do 30 i onda se zalite

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 18:55 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Ne smije se klimati, mora biti fiksiran, nisi dobro prišarafio. Imao sam isti cooler na istom procesoru i temperature u loadu su bile nekih 5-10 stupnjeva manje nego sa stock coolerom. Samo mi je nejasno zašto si stavio Jetflo kad je vent koji dolazi sa coolerom i više nego dobar, tih je i dobro hladi. Sa Jetfloom nećeš dobiti niže temperature već samo veću buku jer ti ventovi su poznati po buci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Ma imao sam 2 JetFloa na kucistu pa reko radi ledica... I uzeo sam taj cooler jer u budućnosti mislim uzeti neki i7 s k verzijom ....Hvala na odgovorima provjerit ću cooler ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Evo danas sam popravio i sada ne ne klima . Radio sam temp sa strest test pa evo slike ;) javite ako su temperature prevelike ili tako nesto ....Ventilator na Cooleru je stavljen na 800 okretaja .

Evo kada je procesor na mx opterećenjem Evo kada je procesor na mx opterećenjem
Tako radi kada ga samo upalim i ništa ne radim sa njim Tako radi kada ga samo upalim i ništa ne radim sa njim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Intel i5 3470 i CM Hyper 212 EVO

Prehladno :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice