Problem sa BIOS-om

poruka: 7
|
čitano: 2.009
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
BIOS za Foxconn mat.plo.
pitanje

...plese,help me...da li možda neto zna gdje bih mogao naći BIOS za mat.plo. Foxconn 600A01/K7V600A Series (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)...

...naime,problem starog biosa,je taj što nakonisključivanja pc-a u trajanju 5-6 sati ,uvijek mi se kod paljenja računala,otvori datu 01.01.2003, vrate mi se difoltne postavke biosa, ..,ma,još puno takvih "sitnica"i obavezno ga moram restartati 2 puta...nakon toga se sistem digne i radi bez frke...

...nije problem u bateriji na mat.plo.,jer sam je promijenio prije 2-3 dana...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa BIOS-om

Proveri kondenzatore na ploci, mozda se neki pokvario.


Everything's just fine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Problem sa BIOS-om
Probaj direktno resetirati BIOS tako što ćeš na matičnoj ploči pronaći tipku za reset i resetirati ga! To će BIOS vratiti u tvorničko stanje i vjerojatno nećeš imati više problema!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa BIOS-om
autorov komentar

...probao sam...resetirao sam BIOS,ručno mu namijestio postavke vremena,redosljed bootanja komponenti,podesio alarm za temperaturnu zaštitu,F10,spremio......cijeli dan PC radi savršeno...navečer gašenje...,a ujutro opet sve po starom...datum 01.01.2003.,itd... ...fakat ,nekužim u čemu je problem...

...možda su i ti kondenzatori u banani...ne znam...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa BIOS-om
Kajfa kaže...

...probao sam...resetirao sam BIOS,ručno mu namijestio postavke vremena,redosljed bootanja komponenti,podesio alarm za temperaturnu zaštitu,F10,spremio......cijeli dan PC radi savršeno...navečer gašenje...,a ujutro opet sve po starom...datum 01.01.2003.,itd... ...fakat ,nekužim u čemu je problem...

...možda su i ti kondenzatori u banani...ne znam...

Moguce da je baterija otisla, promini je, virujen da nece bit problema vise.
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa BIOS-om
autorov komentar

...naravno da sam prvo promijenio bateriju,jer sam i ja prvo pomislio na nju...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa BIOS-om

E bas san sad vidija da si napisa da si je prominija ... Tako se i meni desavalo kad san ima govno P35C-DS3. Tribalo je restartat par puta da bi se winsi normalno digli, sta duze stoji ugasen triba mu vise da upali

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice