[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe zaključana tema

poruka: 55
|
čitano: 5.540
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem

13 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem.

Imao sam već više puta dilemu kupiti bolji gpu (trenutno na 1070) ali drevno kučište iz 2009. mi je pre kratko za bolji GPU

8 godina
online
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem

 

p.s.

Unaprijed hvala na osvojenom kućištu.  Kad ste tak dobri stavit ću i ja nešto. 

16 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Ne sudjelujem.

 

Sry nisam se moga suzdržat, nakon druge stranice sudjelovatelja ove nagradne davalice

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
15 godina
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-
Sudjelujem
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
14 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem

13 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Koji licemjer ovaj Najbrzi, zamisli u 21" stoljecu nema gdje pratiti forum, hahah!

 

Nema niti najmanje razloga da ne prati forum(i na Grenlandu imaju 4g mrezu) ili da to staro bezvrijedno smece da nekom kome treba.

 

To je rekao zato jer je isti kao i ti koji imaju te konfe za 10k kn i boli ga kita, isto kao sto je i on napravio prije 1-2g kad ga je Stjepanj napao jer je uzeo ono vodeno nekome kome zaista treba

Neki su mi neshvatljivi, imaju pod moj pc konfe od 10.000+kn i traze ovo kuciste koje prakticki "nista" ne vrijedi? Pa ako nekoga žalite i zelite mu pomoci koliko je meni poznato ima cak i novih kucista za pisljivih 100kn pa mu kupite i usrecite ga.

Ovako je to radio Stjepanj, a koliko vidim sve od reda je to poklonio klincima kojima to zaista treba:

https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/poklanjam-volcano-mc-gmx4-gaming-mouse/263269.aspx

https://www.bug.hr/forum/topic/monitori/poklanjam-monitor-samsung-19-s19c150f/263271.aspx

https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/poklanjam-logitech-mk520-wireles-combo/263272.aspx

https://www.bug.hr/forum/topic/kuista-napajanja/poklanjam-kuciste-lc-power-gaming-975w-air-wing/244523.aspx

https://www.bug.hr/forum/topic/kuista-napajanja/poklanjam-novo-zalman-t4-kuciste/206645.aspx

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 12:08 (Valentin17).
4 godine
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem :)

4 godine
protjeran
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem

i9 9900k
16 godina
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-

Hvala puno na šansi :)
EDIT: Sudjelujem

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 12:45 (Father_Dougal).
13 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Sudjelujem

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-

sudjelujem

Who dares, wins!
15 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

sudjelujem

plaćam poštarinu i pivo....

12 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

sudjelujem

4 godine
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-

Sudjelujem

16 godina
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-
Valentin17 kaže...

Koji licemjer ovaj Najbrzi, zamisli u 21" stoljecu nema gdje pratiti forum, hahah!

 

Nema niti najmanje razloga da ne prati forum(i na Grenlandu imaju 4g mrezu) ili da to staro bezvrijedno smece da nekom kome treba.

 

To je rekao zato jer je isti kao i ti koji imaju te konfe za 10k kn i boli ga kita, isto kao sto je i on napravio prije 1-2g kad ga je Stjepanj napao jer je uzeo ono vodeno nekome kome zaista treba

Ovako je to radio Stjepanj, a koliko vidim sve od reda je to poklonio klincima kojima to zaista treba.

  1. Imam svoje razloge zašto ne pratim forum već samo oglase, a to sam već i naveo u nekoj od tema (npr. evo već 5 dana nisam bio aktivan).
  2. Staro bezvrijedno smeće nekom kome treba za upgrade znači puno, stoga nemaš nikakvo pravo tako nazivati kučište.
  3. Imam konfu daleko od navedenih 10kg kuna i ne boli me kita jer dobro znam koliko sam znoja odradio da bi si to i priuštio, preko svojih leđa, ne tuđih. Nisam zlatna mladež kojem tatica sve priušti.
  4. Tkogod i štogod poklanja svoje, ima svoje puno pravo da pokloni na način njemu odgovarajući. Nisam u toku s forumom, niti temama kao što sam već naveo, stoga, ne poznam "klince" s foruma kojima to treba.
  5. Nastavi li se tema s takvim postovima, prodati ću kučište ili na njuškalu ili na nekom od fejs grupa, opet kao vlasnik navedenog kučišta mogu raditi što želim, makar ga bacio i u staro željezo.

 

Hvala na razumijevanju!

LOL: Crobrother
11 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Super gesta, ali vidi se da imaš dvojbi o poklanjanju kućišta jer da nemaš već bi ga nekome poklonio - ne bi čekao da tema sakupi ovoliko postova. Kakve su to uopće fore? "Poklanjam kućište" pa temu držiš otvorenom tjedan dana. Još samo fali da se ova cjelokupna travestija stvarno razvuče do božićnog jutra. :D Jedino se nadam da će kanta na kraju završiti u rukama nekoga kome stvarno treba, a ne u šapama gramzivih preprodavača ili ljudi koji već imaju kućište, ali žele bolje. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 19:14 (pavlovs_dog).
12 godina
neaktivan
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

sudjelujem

16 godina
moderator
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Ako hoćeš pokloniti - pokloni.

 

Ne vidim doista smisao tom dugotrajnom skupljanju privola kandidata. Temu si otvorio 21.12., tako da su ti se već javili svi zainteresirani. Zaključi priču sutra - 1.12.

...
16 godina
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-
pavlovs_dog kaže...

Super gesta, ali vidi se da imaš dvojbi o poklanjanju kućišta jer da nemaš već bi ga nekome poklonio - ne bi čekao da tema sakupi ovoliko postova. Kakve su to uopće fore? "Poklanjam kućište" pa temu držiš otvorenom tjedan dana. Još samo fali da se ova cjelokupna travestija stvarno razvuče do božićnog jutra. 

Razvuči će se sve dok ne prebacim komponente iz jednog kučišta u drugo jer je 780T kučište kod mene na moru i nisam ga još poslao doma u Slavoniju jer nemam kutiju, zato sam stavio datum 15.12 da me ne bi linčovali da nekome poklonim kučište te da ta osoba čeka 3 tjedna da mu stigne. Tema ide pod LOCK, a za ostale zainteresirane neka pošalju PP sa sudjelujemMiro držim po prvotnom postu, 15.12.

LOL: Crobrother
12 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

jucer bio 15.12.

13 godina
offline
Re: [Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-
Svaka cast.....
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 9:04 (galinjo24).
16 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Čestitke batly

 

LOL: Crobrother
16 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Čestitke batly

LOL: Crobrother
16 godina
offline
[Razmjena] POKLANJAM CORSAIR Carbide 400R Mid-Towe

Čestitke batly

LOL: Crobrother
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice