Prijava na Android Market

poruka: 17
|
čitano: 13.432
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prijava na Android Market

Pozdrav,

 

mene zanima da li postoji neki drugi način plaćanja prijave na Android Market osim kreditne kartice?

 

Hvala

Armagedon
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prijava na Android Market
Armagedon kaže...

Pozdrav,

 

mene zanima da li postoji neki drugi način plaćanja prijave na Android Market osim kreditne kartice?

 

Hvala

Da još moš plaćati Ušteđevinom svoje stare Babe koju drži u mokroj ćarapi sakrivenoj u polju Kanabisa.

 

LOL,zakaj bi i plaćao prijavu na Android Marketu?Napravi gmail račun i normalno se ulogiraj i to je to..

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 17:38 (zgsolja).
14 godina
neaktivan
offline
Prijava na Android Market

Nije to baš tako. Imam gmail račun, ali da bi uploadao aplikacije na Android Market moraš se posebno registrirat što zahtijeva 25$ (pogledaj na www.android.com/market, dolje, link za developere). Zanima me, da li su se ostali registrirali, i ako su, da li znaju neki drugi način plaćanja osim kreditne kartice

Bolje ispast glup nego iz autobusa
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 20:23 (Armagedon).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
zgsolja kaže...
Armagedon kaže...

Pozdrav,

 

mene zanima da li postoji neki drugi način plaćanja prijave na Android Market osim kreditne kartice?

 

Hvala

Da još moš plaćati Ušteđevinom svoje stare Babe koju drži u mokroj ćarapi sakrivenoj u polju Kanabisa.

 

LOL,zakaj bi i plaćao prijavu na Android Marketu?Napravi gmail račun i normalno se ulogiraj i to je to..

 Da, mene baš to zanima. Imam htc hero i gmail i želim se logirati .. a on meni izbaci da je neki error (nešto u tom smislu).

I kako da ja onda odem na android market? Zna li tko?

15 godina
neaktivan
offline
Prijava na Android Market

Jbg, trebaš karticu. Mazni mami / tati i neka ti odbiju 100 kn od džeparca {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijava na Android Market

I meni pokazuje da se treba placati 25$, ja sam mislio da je free ali nije ni ovo neka strasna cijena jer za nokiu kosta 99$

...Queter you become more able you can hear..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
Niksolina, placa se samo prijava na Android Market kod developera, tj. oni ju placaju. Korisnici marketa ne placaju.
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
Šef kaže...
Niksolina, placa se samo prijava na Android Market kod developera, tj. oni ju placaju. Korisnici marketa ne placaju.

 Možeš ti to meni malo pojasnit? Jer ja kad odem na svoj mob, odem na aplikaciju android arket, traži me da upišem svoj gmail account, ja upišem .. i onda mi kaže da ne mogu pristupit (kao da moj gmail nije važeć - nešto u tom smislu).

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market

Koji mobitel? Kod prvog paljenja i namjestanja postavki, jesi namjestila gmail? 

 

Meni i vecini ljudi radi sve normalno, upises svoj gmail (nesto@gmail.com) i lozinku ako te trazi, prihvatis one uvjete i to je to!

[=XII=] {_.:BRUNO:._}
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
Sk8eR kaže...

I meni pokazuje da se treba placati 25$, ja sam mislio da je free ali nije ni ovo neka strasna cijena jer za nokiu kosta 99$

  Nokijina cijena je 1 euro pošto sam se prijavio već... bila je 50, ali su snizili na 1...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
Šef kaže...

Koji mobitel? Kod prvog paljenja i namjestanja postavki, jesi namjestila gmail? 

 

Meni i vecini ljudi radi sve normalno, upises svoj gmail (nesto@gmail.com) i lozinku ako te trazi, prihvatis one uvjete i to je to!

Evo sad ću to napraviti ..

 

HTC Hero

 

1. Set up your Google Account - Next

2. Already have a Google Account - Sing In

3. Upišem Username i Password - Sing in (By singing in, you agree to the Google and Additional Privacy Policies)

4. Singing in... (Your phone needs to communicate with Google ... this may take up to five minutes) i prije toga sam upalila Wi-fi.

5. I onda mi kaže:

Can't establish a reliable data connection to the server.

This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. (...)

 

I eto.. tako svaki put.

I onda ne kužim da li je u mobu problem, googlu, t-mobileu

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 15:45 (niksolina).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
Pprobaj se spojit na neki WiFi pa onda to napraviti. Pise da se ne moze konektirati, mozda zato jer nisi spojena na internet.
[=XII=] {_.:BRUNO:._}
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market
Šef kaže...
Pprobaj se spojit na neki WiFi pa onda to napraviti. Pise da se ne moze konektirati, mozda zato jer nisi spojena na internet.

Ali spojena sam.. na svoj doma

13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market

ee ja imam isti problem i nzn sta trebam uraditi jesi li ti uspijela to rijesit pa dda mi pomognes??? :))

15 godina
offline
RE: Prijava na Android Market
niksolina kaže...
Šef kaže...
Pprobaj se spojit na neki WiFi pa onda to napraviti. Pise da se ne moze konektirati, mozda zato jer nisi spojena na internet.

Ali spojena sam.. na svoj doma

cim ti ovo pise znaci da nisi

 

This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services

1

nariktaj apn za svog operatera i onda aktiviraj nadam se da imas neki paket ukljucen da nebi bilo kada sam ja iso aktivirati svog g1 bez pakete a buduci da nisam prije koristil net n mobu nisam znal cijene 1mb=50kn strasno :S

 

EDIT:moguce je i da si spojena na wifi ali ti je signal uzasno slab i ako on za neko odredeno vrijeme ne upsije sam prekida tako da i to pogledaj

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 23:05 (R4zOR229).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market

Nije u wifiu, jer sam ponovno probala uć u A.M. s tim da sam bila doslovno do routera i imala puni signal.

APN mi je na TM HR Internet i imam neki deal sa T-mobom da mjesečno plačam 35kn do nekih 250mb

13 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava na Android Market

ee ja sam uspio rijesiti problem{#}

vrati mobitel na tvornicke postavke i radit ce ti....{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice