[Procjena] Pomoć pri prodaji računala

poruka: 17
|
čitano: 1.318
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Eh ovako, znači imam jedno računalo koje imam nekih 2 godine i kupujem novo, te ne želim da ovo skuplja prašinu u kući pa sam ga odlučio prodati.. Sad me zanima kolika bi njegova cijena bila, jer ne znam koju da stavim pa sam se odlučio potražiti vaše mišljenje. Specifikacije računala su slijedeće:

AMD A6 7400k Radeon R5, 3,50 GHz ( Grafička kartica je integrirana na procesor)

Asus A58M-K FM2+ Socket AMD A58 Chipset matična ploča

DDR3 1x 8gb 1600 mhz

1TB HDD (ne znam točno koji je, ima 1tb uglavnom)

Napajanje je PLATINUM 500 V3 od 300W

I to je to što se tiče računala. Kada bi ga prodavao, prodao bi ga sa kućištem naravno, očišćenim i složenim.

Mene sada zanima vaše mišljenje za koliko bi ga mogao prodati, nemojte pretjerivati, već stavite neke realne cijene da mogu prodati računalo.

Hvala unaprijed, pozdrav!

10 godina
offline
[Procjena] Pomoć pri prodaji računala

cpu - 150-200kn

mbo - 200kn

ram - 250-300kn

hdd - 200kn

psu - 50kn

Battleog - 191silvinjo
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Mene bi zanimala cjeloukupna cijena.. Prodao bi cijelo računalo
9 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Pomoć pri prodaji računala

Zbroji te cijene i bubni jos 500 kuna na to i pravac njuskalo. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Misliš da ću prodati nekome?
6 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Kolacic kaže...

Zbroji te cijene i bubni jos 500 kuna na to i pravac njuskalo. 

 

Jesi ti pijan ?

9 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Pomoć pri prodaji računala

Nisam,nego sam danas proveo skoro cijeli dan na njuskalu i jednostavno je tako. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Po mojoj nekoj logici, bolje da bubnem manju cijenu, opet da probam povećati nego što zapravo vrijedi, ali ne previše jer ima ljudi koji se ne razumiju u računala i kupiti će što je jeftinije, tako da.. Opet ne želim sad ispasti neko govno od čovijeka, da ljude varam za pare, nego ono, za 100-150 kuna da povećam nego što je i to je to.. A ne znam stvarno, zato i tražim vašu pomoć.
6 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Kolacic kaže...

Nisam,nego sam danas proveo skoro cijeli dan na njuskalu i jednostavno je tako. 

 

Ma sve što vidiš na njuškalu je na njuškalu zato jer se ne može prodat, te cijene nemaju veze sa mozgom, ljudi prodaju hard diskove od 500gb za 300kn sa 10 000 sati rada a novi disk od 1tb 310kn nov novcat u dućanu, generalno njuškalo je smeće od oglasnika i kad ispadne neki povoljan oglas to je prodano u roku 2 minute, a mova skalamerija sa nabijenim cijenama na koje se pozivaš stoji godinu dana i debili samo produžuju oglas bez obzira što ne mogu prodat po toj cijeni koju traže.

16 godina
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala

Ako želi da mu oglas tamo stoji god dana onda može staviti i još višu cijenu. Ako mu je u cilju prodati čim prije onda cca 700-800kn i moglo bi otići

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 20:33 (Patrick_cro).
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
krunicfran31 kaže...
Po mojoj nekoj logici, bolje da bubnem manju cijenu, opet da probam povećati nego što zapravo vrijedi, ali ne previše jer ima ljudi koji se ne razumiju u računala i kupiti će što je jeftinije, tako da.. Opet ne želim sad ispasti neko govno od čovijeka, da ljude varam za pare, nego ono, za 100-150 kuna da povećam nego što je i to je to.. A ne znam stvarno, zato i tražim vašu pomoć.

 Zbroji te cijene gore i dodaj 200 kuna i netko ce te nazvati i ti ces reci moze evo spustit cu za 200 kuna i prodat ces. Samo ram zbroji da bude 300 kuna. 

6 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
krunicfran31 kaže...
Misliš da ću prodati nekome?

 

Stavi sve skup 1000kn i moli boga da prodaš za 800kn.

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
A šta ja znam, staviću 800kn pa šta bude bude, ako ne bude niko uzimao smanjiću malo i to je to..
9 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Pomoć pri prodaji računala

G3258 Asus H81M Plus MBO i 4GB DDR3 1600 Patriot RAM

Koliko bi ovo vrijedilo? 

6 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Kolacic kaže...

G3258 Asus H81M Plus MBO i 4GB DDR3 1600 Patriot RAM

Koliko bi ovo vrijedilo? 

 

550kn

proc 200kn

ploča 200kn

ram 150kn

15 godina
offline
[Procjena] Pomoć pri prodaji računala

Pozdrav, molim vas za procjenu racunala pod moj PC. Prodao bi sve zajedno u kucistu, bez periferije.
Hvala

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Procjena] Pomoć pri prodaji računala
Icefox kaže...

Pozdrav, molim vas za procjenu racunala pod moj PC. Prodao bi sve zajedno u kucistu, bez periferije.
Hvala

 jaoooo miki, , vidi ovu matičnu pločuuuu - 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice