Fiskal1 upomoć

poruka: 4
|
čitano: 12.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Fiskal1 upomoć

radi se o tableu s paketa fiskal1 (android os).

na njemu ima samo jedan usb a trebal bi istovremeno spojit printer i usb internet stick na njega.kad prikopčam jedno po jedno na tablet sve radi.iz njihove službe za korisnike rečeno mi je da kupim usb hub s vanjskim napajanjem i da če radit.kupio sam ga i normalno ne radi.

na laptopu sa win 7 hub radi,prepoznaje stickove ali ne i internet stick.sad sam odnio u t-com internet stick i hub da oni testiraju zašto se ne spaja.

vjerojatno neče ništa riješit u t comu,reći če mi da hub ne podržava taj Huawei E3131A.

šta da radim onda?

ima na tabletu jedan mini usb uz taj "obični",poslo sam upit u fisal1 podršku dal mogu kupit adapter s mini na "obični" usb i onda spojit i dal bi to valjalo ali nisu ništa odgovorli.

svaki savjet je dobrodošao!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 12:14 (Lecram).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fiskal1 upomoć

Ja sam programer i moj savjet je KUPI NOVO FISKALNO RJESENJE I NE STEDI NA TOME.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fiskal1 upomoć
Lecram kaže...

radi se o tableu s paketa fiskal1 (android os).

na njemu ima samo jedan usb a trebal bi istovremeno spojit printer i usb internet stick na njega.kad prikopčam jedno po jedno na tablet sve radi.iz njihove službe za korisnike rečeno mi je da kupim usb hub s vanjskim napajanjem i da če radit.kupio sam ga i normalno ne radi.

na laptopu sa win 7 hub radi,prepoznaje stickove ali ne i internet stick.sad sam odnio u t-com internet stick i hub da oni testiraju zašto se ne spaja.

vjerojatno neče ništa riješit u t comu,reći če mi da hub ne podržava taj Huawei E3131A.

šta da radim onda?

ima na tabletu jedan mini usb uz taj "obični",poslo sam upit u fisal1 podršku dal mogu kupit adapter s mini na "obični" usb i onda spojit i dal bi to valjalo ali nisu ništa odgovorli.

svaki savjet je dobrodošao!!!

 bas me zanima kako si rijesio problem?

Ja bi nabavio 3G wifi router pa imam WiFi sugnal i na mobitelu i na tabletu..

Nego da te nesto pitam u vezi uvoz/izvoz podataka sa tableta Fiskal1.

Da li tebi na fiskal1 tabletu radi izvoz podataka?

Na mom ne radi.

naime stavim klasicni usb stik 8Gb ili 2Gb u usb od tableta i kad odem u postavke - uvoz/izvoz nece da mi nadje usb stik.izbaci 'Can't find midisk' probao sam isto sa microSD 2Gb ili 4Gb i prijavi istu gresku

inace u postavkama usb pohrana normalno vidi usb stik i microSD cak vidim i foldere u My files.

sluzba za korisnike nezna rjesenje

Vjerojatno se i vama desilo da su vam pocetkom godine izbrisali sve podatke sa tableta daljinski a to rade samo da uzmu novce kod vracanja podataka a kad hoces pohraniti sam podatke to ne moze jer su u fiskalu vjerojatno tu funkciju onemigucili

hvala na odgovoru

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fiskal1 upomoć
Pozdrav, znam da je prošlo dosta odkad si postavio post pa me zanima jesi li riješio problem? Ako nisi da pomognem. :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice