Gigabyte debug led error J

poruka: 8
|
čitano: 1.222
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte debug led error J

pozdrav, naime imam matičnu z87x-ud3h. imao sam je pola godine i radila je normalno. neki dan došao sam doma,palim komp i nece se bootat odjednom. na matičnoj mi baca debug led gresku slova "J" koje nema nigdje zapisano u manual-u ploče,a čak ni na netu. imao je neki stranac isti problem a on je to rijesio resetiranjem oba biosa dok kod mene nazalost ne pali. ima li itko kakvog istog iskustva jer ploca je zmaj i zao mi je da skuplja prasinu. ako netko ima kojim slucajem nekog tko mozda mijenja čipove biosa, slobodno neka mi se javi u PP. platim pivu, dvije :D

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte debug led error J
tumba kaže...

pozdrav, naime imam matičnu z87x-ud3h. imao sam je pola godine i radila je normalno. neki dan došao sam doma,palim komp i nece se bootat odjednom. na matičnoj mi baca debug led gresku slova "J" koje nema nigdje zapisano u manual-u ploče,a čak ni na netu. imao je neki stranac isti problem a on je to rijesio resetiranjem oba biosa dok kod mene nazalost ne pali. ima li itko kakvog istog iskustva jer ploca je zmaj i zao mi je da skuplja prasinu. ako netko ima kojim slucajem nekog tko mozda mijenja čipove biosa, slobodno neka mi se javi u PP. platim pivu, dvije :D

 

hvala

Očisti cijeli komp, izvadi ramove i malo ih očisti

Andrea
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 15:00 (ABCD1919).
9 godina
neaktivan
offline
Gigabyte debug led error J

Resetiraj CMOS/ove

Andrea
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte debug led error J

ma sve pokusao. i bez rama i sa njima ne daje beep. resetirao sam bios 100 puta. nista...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte debug led error J
tumba kaže...

ma sve pokusao. i bez rama i sa njima ne daje beep. resetirao sam bios 100 puta. nista...

 Ajde ti izvuci procesor i pregledaj pinove, sumnjam, ali eto, ako nije to ja nemogu pomoći.

Andrea
8 godina
neaktivan
offline
Gigabyte debug led error J

da nije možda piksel crko pogledaj kodove 6 5 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gigabyte debug led error J

Ja mislim da je napajanje, mislim da mu onaj gore 4 pinski konektor ne radi ili je

napajanje u kurc*

Andrea
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte debug led error J

Mislim da je do proca. Probao sam na drugoj ploci i isto se ne boota. Poslat cu proc na servis jer srecom imam garanciju

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice