Logitech G700

poruka: 4
|
čitano: 598
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Logitech G700 (problem s mišem)

Dakle, kada ga koristim bezično, miš radi super, ali kada je na žici stalno mi se javlja kao neki kratki disconnect/connect, inace ne bi bio problem, ali svaki puta kada se to dogodi igra mi zašteka, a nema pravila... nekad je spojen na žicu i bez beda radi pol sata, a nekad u 1min mi dva tri puta zašteka :/ Nasao sam par solucija s tim kao micro shutteringom te probao i power options disabe usb suspend, u deviceu menageru iskljuciti " allow computer to turn off device to save power", drugi driveri i tako jos neke mamajlije koju su ljudi pisali, ali nista :(

 

 

Inace nedavno sam promjenio proc/mbo te se to isto događalo i na staro maticnoj, a i windowsi su novi tako da vise ne znam gdje da gledam :/ 

Nadasve ne znam je li ovo povezano, ali nekad mi se zna iskopcat tipkovnica(CM Devastator), iskljuce se led svjetla i niš ne radi te jedino restart pomaze (jako rijetko tho)

 

 

Meni vise ništa ne pada na pamet nit nalazim nešto pametno za napraviti :S

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2017 20:18 (Keiichi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Logitech G700

pukla zica ili negdje neki kontakt s njom!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2017 20:31 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Logitech G700
Stjepanj kaže...

pukla zica ili negdje neki kontakt s njom!lp

 Promjenio sam dva kabla isti vrag :) to sam prvo radio nakon sto me pocelo zezati :(

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
13 godina
offline
Logitech G700

To se i meni dešava pa ga koriostim samo na wirelessu kablova imam 3 i sva tri isto.

Punim ga preko punjača za mob i baterije punim vani u punjaču.

Ne znam koje je rješenje, s time da meni prestaju raditi bočne g6 i g7 tipke sad svako malo

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice