Miš se pali gasi

poruka: 40
|
čitano: 14.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Miš se pali gasi

Probaj otići na službenu stranicu proizvođaća laptopa i instalirati najnoviji chipset driver.

Ako to ne pomogne pogledaj da li postoji novija verzija biosa za laptop.

 

Jedan "sličan" primjer: Prije jedno par godina imao sam laptop na kojem je mreža uredno radila na visti a na xpu

ni da se na glavu postavim. Poslije je došao update biosa koji je navedeni problem riješio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2011 22:36 (Alkaline).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Miš se pali gasi

99% da zajebava driver na win 7. Reko si da koristis win 7 x64 a koji je  win xp ? Da li je  x32 (86) ili x64 bitni ?  Mozda nece zbog win7 x64 ali čisto sumljam da bi ti bio to izvor problema. Ako su slusalice radile znaci usb port ne stvaraju problem a mis je radio na drugom kompu onda nije zica od misa u igri ostaju samo driveri po mom misljenju. Da probas zamjeniti za drugi model misa ?

13 godina
offline
Re: Miš se pali gasi
Alkaline kaže...

Probaj otići na službenu stranicu proizvođaća laptopa i instalirati najnoviji chipset driver.

Ako to ne pomogne pogledaj da li postoji novija verzija biosa za laptop.

 

Jedan "sličan" primjer: Prije jedno par godina imao sam laptop na kojem je mreža uredno radila na visti a na xpu

ni da se na glavu postavim. Poslije je došao update biosa koji je navedeni problem riješio.

e vidis tog se nisam sijetio :) Ja sam imao problem sa zvukom pa sam stavio novi chipset driver i poslje toga zvuk je radio 

14 godina
offline
Re: Miš se pali gasi

evo chipset stavio ovi ali nista opet.... pokusat cu sad vidit za bios...

 

edit: chipset ne pomaze a bios mi je najzadnji...  preumoran sam za večeras pa ću sutra pokušat još malo, ako ne zaklat ću windowse pa vidit jel radi, hvala svima!

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2011 23:39 (matko_st).
13 godina
offline
Miš se pali gasi

I radi li miš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Miš se pali gasi

Ovo se meni počelo događati sa MX518..

 

Samo što meni nije tako često kao kolegi..

Svejedno je iritantno do bola..

 

Meni se nekad zna dogoditi par puta tijekom dana, nekad uopće ne, nekad puno češće..

Najviše sam izbrojio 10 tih "klikova" zaredom.

 

 

Sad sam stavio laptopski miš i nema problema tako da je definitivno ili do samog 518 ili do logitechovih drivera..

Iako, moram priznati da mi ona teorija da se radi o "rastegnutom" kabelu sve više ima smisla..

 

Kolega je vjerojatno, na žalost, naletio na miš kloše produkcije, a moj je već u godinama..

14 godina
offline
Miš se pali gasi

evo napravio i recovery windowsa ali problem je još uvijek tu...

 

ponavljam miš radi na win xp...

 

sve više mi se čini da ću ja njega lijepo tresnit od zid i riješio sam sve probleme...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Miš se pali gasi

Da probas zamjeniti mis sa nekim drugim modelom ?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2011 13:00 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miš se pali gasi

dakle ja imam identičan problem, prvo mi se to počelo događati samo sa usb od printera i sad počeo i miš.

mislim da mora da je do windowsa, nemogu si nikako drugacije objasniti :( 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Miš se pali gasi

i meni se to isto događa....Neznam sto da napravim...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice