Misterija... zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.082
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Misterija...

Dobar dan! :D

Trebam bilo kakavu pomoc oko kompa da ne duljim eo sta mi se desava.

 

Kroz par dana dok sam bio na windows xp sp3 32-bit komp mi se gasio kad bi usao u bilo koju igru, updateo sam drivere i radilo je normala nekoliko dana...Nakon toga mi je zapeo u Loading screenu kod logoa od windowsa pa sam srusio windowse i stavio windows 7 ultimate 32bit. Sve je radilo kako je trebalo instalacija drivera, programa, mogao sam igrat sta god ocu itd...i danas upalim pc i kad najednom na windows loading screenu se ugasi...Pokusao sam system restore da mi vrati na fresh windows7 bez ikojeg drivera i sada radi normala.. pa vas pitam da li je moguce da je hardwarevski problem posto sam vec 2-3 puta rusio windowse kroz par mjeseci i isti problem bi se desio nakon nekoliko tjedana...

 

P.S. Kad bi htio uci u SAFE MODE samo bi poizbacao ono drivers i ostao tako. Ocistio sam ga od prasine i uglanco da sjaji. :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 13:51 (eXo123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Misterija...

Skini i instaliraj ovo,pa nam baci koju sliku temperatura!

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 13:36 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Misterija...

evo slike :)

http://tinypic.com/view.php?pic=2s0o8eu&s=8#.UyBU2FB5O30

Da vas updateam instliravao sam drivere za graficku i odjenom se ugasio...i kad sam ga pokusao upalit morao sam iskljucit prekidac na 10 sekundi i onda ukljucit da bi ga upali.. I kad bi ga upalio na loading screenu od windowsa mi se opet ugasi...i odradio sam system restore ponovno da proradi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 14:15 (eXo123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Misterija...
eXo123 kaže...

evo slike :)

- Da bi eliminirao softwerski problem, skini Linux Mint, s ovime napravi bootable USB, bootaj računalo i pokreni

  Mint, provjeri kako se tamo ponaša, da li tamo imaš probleme koje imaš na win.

- ps. ovo nije instalacija Minta, nego samo proba.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ---------- Sva pitanja, nejasnoće, prigovore molim na PM. :D
10 godina
neaktivan
offline
Misterija...

Oke hvala sad cu pokusat cim nadjem usb...

Edit : Eo instalirao sam linux i radi sve normala bez gasenja...Pokusat cu sad instalirat igru preko playonlinuxa i winea pa ti javim ak se bude gasio.

I dalje se problem javlja kad pokrenem igru ali se normalno upali..

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2014 13:52 (eXo123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Misterija...

Mozete zatvoriti topic. Rastavio sam maticnu, spaljen sata utor..Stavio u drugi sata utor i radi sve normalno.

Hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice