Nestala particija ?!?!?!

poruka: 8
|
čitano: 3.366
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nestala particija ?!?!?!

Prije par dana primjetio sam da mi se sutav jaaako usporio, nije htio cak ni otvorit My Computer a da ne zabloka explorer, uglavnom prije par minuta sam reinstalira Windowse i primjetia da mi sustav opet blokaje prilikom otvaranja My Computera, hmm... to me zacudilo no kad sam krenuo otvoriti particiju D:\ zapitalo me dali je zelim formatirat, ja se mislim WTF !!!, pogleda sam u Disk Managment i tamo mi govori da je disk 100 % Free, opet WTF, kako free ima sam tu tonu data i instaliran operacijski sustav.

 

Ako ko moze rec jel zna di mi je nesta sav data s diska i jel ga mogu rekoverat, i kako, po mogucnosti da ne traje 100 sati i da to nije ono rjesenje ponesi disk u servis ili odnesi nekoj specjaliziranoj tvrtci da ti spase podatke za koju iljadu dvi...

 

 

http://i44.tinypic.com/swqmwy.jpg

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 23:36 (Cokaric).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!

-potraži utilse; GetDataBack-NTFS, O&O unerase, Winternals FileRestore, Active Undelete itd.. neki liveCD/miniPE obično ima nešto od tog, ovisno o problemu prvo poskeniraj s više programa da vidiš što možeš spasiti, pa tek onda restore -treba nekoliko sati-dan...

za raw je GDB-NTFS dobar, za oštećenu particiju probaj Active Undelete možda uspije vratitii bez kopiranja na drugi HDD.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!
ihush kaže...

-potraži utilse; GetDataBack-NTFS, O&O unerase, Winternals FileRestore, Active Undelete itd.. neki liveCD/miniPE obično ima nešto od tog, ovisno o problemu prvo poskeniraj s više programa da vidiš što možeš spasiti, pa tek onda restore -treba nekoliko sati-dan...

za raw je GDB-NTFS dobar, za oštećenu particiju probaj Active Undelete možda uspije vratitii bez kopiranja na drugi HDD.

 

Hvala pokusat cu, a dali da posaljem disk u US da mi ga zamjene, pise na str da je jos pod garancijom a ovaj coko s chata iz suporta me 0dj3b4 govoreci da on nemoze o tome raspravljat jel sam ja u europi a ne u US, grrr

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
15 godina
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!
Cokaric kaže...
.....
Hvala pokusat cu, a dali da posaljem disk u US da mi ga zamjene, pise na str da je jos pod garancijom a ovaj coko s chata iz suporta me 0dj3b4 govoreci da on nemoze o tome raspravljat jel sam ja u europi a ne u US, grrr

 Smijeh ... LoooLrolf... pa reci mu , Aj-m Dzordz v-v BuS, možda prihvai reklamaciju. (sorry) :)))

-garanciju ostvaruješ kod domaćeg zastupnika, tj. trgovca koji ti je prodao, ostalo je samo reklama i poštarina te košta više nego novi, što me podsjeća na ALFa i MoamerElectronik TV... naravno prije reklamacije spasi podatke ako se da. (good luck)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!
ihush kaže...
Cokaric kaže...
.....
Hvala pokusat cu, a dali da posaljem disk u US da mi ga zamjene, pise na str da je jos pod garancijom a ovaj coko s chata iz suporta me 0dj3b4 govoreci da on nemoze o tome raspravljat jel sam ja u europi a ne u US, grrr

 Smijeh ... LoooLrolf... pa reci mu , Aj-m Dzordz v-v BuS, možda prihvai reklamaciju. (sorry) :)))

-garanciju ostvaruješ kod domaćeg zastupnika, tj. trgovca koji ti je prodao, ostalo je samo reklama i poštarina te košta više nego novi, što me podsjeća na ALFa i MoamerElectronik TV... naravno prije reklamacije spasi podatke ako se da. (good luck)

 

ko bi reka chat s tim cokom mi je pomoga, preporucia mi je da kupim neki software ja odma taj software full s katza i install, gle cuda nasa je sve fajlove, cak nije treba ni skenirat, oznacia sam sve njih da mi kopira na drugi disk i ok sad imam 30 GB podataka, od kojih mi treba samo 15 GB, no dobro, sto da sada radim s diskom kad kliknem na njega kaze

 

D:\ is not accessible

The parameter is incorrect

 

Format D:\ ??? =)
AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
15 godina
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!
Cokaric kaže...
..

 

D:\ is not accessible

The parameter is incorrect

 

Format D:\ ??? =)

-eee je, triba ga to (kako se reče?) formatat. ;-)

Obriši particiju i ponovo kreiraj, pa tek onda format, prije reklamacije provjeri s diagnostikom od proizvođaća...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!
ihush kaže...
Cokaric kaže...
..

 

D:\ is not accessible

The parameter is incorrect

 

Format D:\ ??? =)

-eee je, triba ga to (kako se reče?) formatat. ;-)

Obriši particiju i ponovo kreiraj, pa tek onda format, prije reklamacije provjeri s diagnostikom od proizvođaća...

 

Thx m8, idem sada, ... =) :thm up:

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nestala particija ?!?!?!

Za one koji neznaju kako delete pariciju i format iz win

 

http://support.microsoft.com/kb/309000

 

 

Nadam se da ce pomoc nekome, ...

 

By3 m85

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice