Novi hard disk "škripi"

poruka: 5
|
čitano: 1.277
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Novi hard disk "škripi"

Pozdrav, nedavno sam uzeo novi HDD, Toshiba DT01ACA200 i sve je super.

Nedavno je poceo "škripati" dok se renderaju stvari, prebacujem fajlove, igram igrice i kada ih skidam.

Iritantno je ali moze se podnjeti, kada stavim slusalice ni necujem ali ne svida mi se kad krene lomit dok gledam film. 

Znam da nije neki razlog za vratit ga pod garanciju, mislim da za tim stvarno nema potrebe jer hardwerski on radi sasvim super.

Eh sada, da li je to moguce rijesiti nekako a da to nije vracanje harda pod garanciju?

 

Lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi hard disk "škripi"

Uzeo isti, i kad sam ga postavio u racunalo i upalio toliko sam se prepo da se nesto unutra lomi da sam ga odmah istekao iz napajanja.

 

Naravno nije nsita bilo nego to je normalno za takav disk.

Pod garanciju ne vjerujem da ce ici je je to za taj disk neki standard ,svi tako skripe(znam ih jos par).

 

Na kraju zaključak je da nevalja bit cicija i da triba izdvojit jos 100 kn za isti kapacitet samo western digitala ili seagatea koji su skoro pa necujni (u usporedbi sa doticnim)

Može
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi hard disk "škripi"

Hvala na odgovoru, kada ovome hardu dode kraj uzeti cu jedan od navedenih. 

13 godina
offline
Re: Novi hard disk "škripi"
43zur kaže...

Hvala na odgovoru, kada ovome hardu dode kraj uzeti cu jedan od navedenih. 

Bome ja bih to odmah da sam na tvome mjestu probao progurati na garanciju,

ugradio sam taj disk brdo puta i nisam primjetio nikakvo škripanje s njegove strane.

Odradi par testova, Kako provjeriti disk kojem sumnjate u ispravnost, pa da vidimo rezultate.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 22:21 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Novi hard disk "škripi"

...i uradi backup, nikad ama baš nikad nije na odmet.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice