Pc>hdmi>lcd tv

poruka: 12
|
čitano: 3.814
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
pc>hdmi>lcd tv

pozz

 

u zadnje vrijeme me muci tv. naime, nakon sto je dugo ugasen, upalim ga i prebacim na HDMI. nema slike. onda trebam cekati neko vrijeme, pa dođe slika, pa opet nestane, pa se opet pojavi i tako par puta. kada se konacno sjeti da prestane prekidati, prolaze ekranom horizontalne ljubicaste crte popracene pucketanjem iz zvucnika. na kompu je cijelo vrijeme upaljen hdmi izlaz, znaci, ne gasim ga. zna li netko u cemu bi bio prob? ili je tv sheban?

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pc>hdmi>lcd tv

Jel koristiš HDMI konverter ili imaš na grafi HDMI Izlaz.....

Probaj promjeniti HDMI kabel

Pro Deo Et Patria
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pc>hdmi>lcd tv
Vjeroatno je do kontakta na grafi ili tvu.provaj malo prodrmat pa vidi sto se dogada.moze biti i do kabela
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pc>hdmi>lcd tv

imam hdmi izlaz na grafi. na tv-u sam probao prodrmati, ali ne reagira. mislim da sam probal i na grafi, ali opet isto. kabel je utaknut do kraja i na tv-u i na grafi...

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
16 godina
online
RE: pc>hdmi>lcd tv
Idealist kaže...
u zadnje vrijeme me muci tv. naime, nakon sto je dugo ugasen, upalim ga i prebacim na HDMI.....

A što ako nije dugo ugašen?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
14 godina
offline
RE: pc>hdmi>lcd tv

probaj sa drugim kompom spojiti ako radi problem je u kompu ako ne onda u tv-u

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
offline
RE: pc>hdmi>lcd tv
Elles D. kaže...
Idealist kaže...
u zadnje vrijeme me muci tv. naime, nakon sto je dugo ugasen, upalim ga i prebacim na HDMI.....

A što ako nije dugo ugašen?

normalno radi...

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
13 godina
neaktivan
offline
Pc>hdmi>lcd tv

bok,evo da ne otvaram novu temu...spojio sam pc sa lcd tv-om hdmi kabelom...ali cim to napravim "zacrni" mi monitor...

i sve ikone itd mi nestanu...

jedino vidljivo na monitoru je strelica misa..a

na lcd-u uredno prikazuje moj "desktop screen"...znam da je ovo glupo i banalno ali ne mogu naci rjesenje..rezolucija je u pitanju,ili?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pc>hdmi>lcd tv

windowsi vide televiziju kao primarni ekran pa desktop prebace na njega.

Probaj kombninacijom tipke "windows" + "p" podesiti extended desktop, duplicate, projector only ili monitor only (s time da windoze misle da je televizija monitor, a ekran projektor)

iddqd
13 godina
neaktivan
offline
Pc>hdmi>lcd tv

e,hvala ti puno...uspio sam...jedino jos da nadjem kako da "odobrim" zvuk na oba posto sad kad stavim default na lcd nemam na slusalicama zvuka...al rijesit cu i to...hvala jos jednom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pc>hdmi>lcd tv
marjag kaže...

e,hvala ti puno...uspio sam...jedino jos da nadjem kako da "odobrim" zvuk na oba posto sad kad stavim default na lcd nemam na slusalicama zvuka...al rijesit cu i to...hvala jos jednom :)

 -to vjerojatno nećeš uspjeti.. stvar je drivera i digitalnog izlaza.. ili-ili. Ako posotji opcija u driveru, omogući stalno izlaz na oba porta digital-analog, npr starije VIA audio su imale tu opciju, ali nestala je prije par godija u driveru. Dali neka zvučna može raditi s prastarim driverom + pogoditi verziju.. teško. Tako da ćeš vjeojatno prebacivati mixer-izlaz..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Pc>hdmi>lcd tv

Pozdrav probaj zamjeniti  hdmi kabel novim ako to ne radi probaj spojiti pc sa tv-om preko dvi-d dual link kabla mozda pomogne,pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice