Pitanje o napajanju zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 523
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pitanje o napajanju

Pozdrav, zanima me konkretno da li mi je napajanje koje imam (moj pc - konfiguracija) preslabo za ostale komponente, jer tijekom renderiranja ili igranja zahtjevnijih igara napajanje pocinje raditi bucno, uz to je i vrlo vruce. Moram napomenuti da sam probao i slabije napajanje koje imam, cx 430w, situacija je slicna, mozda je ovo slabije napajanje malo bolje, ali isto nakon par minuta rada dodje na isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pitanje o napajanju
renato_zg kaže...

Pozdrav, zanima me konkretno da li mi je napajanje koje imam (moj pc - konfiguracija) preslabo za ostale komponente, jer tijekom renderiranja ili igranja zahtjevnijih igara napajanje pocinje raditi bucno, uz to je i vrlo vruce. Moram napomenuti da sam probao i slabije napajanje koje imam, cx 430w, situacija je slicna, mozda je ovo slabije napajanje malo bolje, ali isto nakon par minuta rada dodje na isto.

nebi trebao imati apsolutno nikakvih problema to je odlicno napajanje koje bez problema tjera daleko jace konfiguracije, garancija? dali je potrebno ciscenje(starost napajanja) svakako bi trebalo na servis da ga ispitaju?

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 21:12 (Stjepanj).
14 godina
moderator
offline
Pitanje o napajanju
TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice