Problem sa sporom instalacijom windowsa

poruka: 37
|
čitano: 4.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa sporom instalacijom windowsa
DaxooM kaže...

ee to kralju to me zanima znaci da ocistim cjelu grafu od prasinee ?

i da pastu zamjnim ali kako cu zamjenit pastu i sta je to uopce jel nikad nisam diro ventove 

Tako je,

 evo ovdje ti lijepo piše kako trebaš. Imaš i video:

 

 sad vjerojatno nemaš paste nove, pa prvo pokušaj očistiti prašinu vidi da li je bolje šta.. 

De gustibus non est disputandum.
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa sporom instalacijom windowsa

hvala ti na turtoialu ali mislis da ce mi to pomoc ? meni uopce nije bed sto se on pregrijava nego sto se meni plavi slika i restarta komp i tesko se dizee moram ga minimalno 6 restartat dok se ne podigne do kraja i dok ne zasteka ako sumljas na jos nesto javii Hvala ! 

DaxooM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa sporom instalacijom windowsa

Moramo od nečega krenuti, budući da ne znamo temperaturu grafičke možda se ona pregrijava i to je uzrok bsod-a.

 možeš provjeriti i disk sa hd tuneom i testirati ram memoriju memtestom

De gustibus non est disputandum.
16 godina
offline
Re: Problem sa sporom instalacijom windowsa
DaxooM kaže...

hvala ti na turtoialu ali mislis da ce mi to pomoc ? meni uopce nije bed sto se on pregrijava nego sto se meni plavi slika i restarta komp i tesko se dizee moram ga minimalno 6 restartat dok se ne podigne do kraja i dok ne zasteka ako sumljas na jos nesto javii Hvala ! 

Kak to misliš plavi slika jel,{#} da nije BSOD ili plavi ekran pa onda bjeli tekst ako je tako onda skini ovaj dole program.WhoCrashed otvori nakon kaj te udari plavi ekran pa klikni gore Analize, pa onda srolaj dole i pisat če ko je moguči krivac za BSOD ili plavi ekran ako je to kod tebe slučaj.{#}

 

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/WhoCrashed.shtml

 

Probaj od nekog drugog posudit grafu, samo za pokus na kratko tak da vidiš jel to problem pa ako sa drugom grafom nemaš identičnih problema onda je sve jasno.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa sporom instalacijom windowsa
chutac kaže...

Ja sam reinstalirao Windowse prije par dana, i isto tako.

Ubacim DVD i na welcome screenu(prije biranja jezika, i to) stoji 5-10 min, a instalacija traje 10, mozda manje, minuta. Cudno, a prije je sve islo glatko.

Nemoj se zamarat time, bitno da si instalirao Windowse :)

LP :)

PROBLEM RIJESIO !!!... problem je cijelo vrijeme taj sto nam je u biosu floppy ukljcen kojeg nemamo idi na disable i tamo di odredujes boot priority makni fllopy sa te liste i ima da pici instalacija nema vise cekanja nego odma otvara {#}{#}{#}.... koji glupi problem je bio a tolko puno smo cekali da se instalira windows ( barem ja )  {#}{#}{#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 0:41 (Damir1908).
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa sporom instalacijom windowsa

Pozdrav decki ovako imam problem,ovak neki dan sam probo instalirat Win 7 na komp,i krenula je instalacija i sve ostavio sam da se uradi sve preko noci,medutim kad sam se ujutro probudio pokazo se neki error,i sad kad sam probo da pokrenem racunalo u nadi da ce se stari xp podingut medutim nista crni ekran i strelica misa i nakon nekih 10-15 min se pojavi plavi ekran i pise Windows starting up (prijasnji windows XP sp3) i tako bude nekih 10-15 min i restarta se racunalo i tako non-stop. moze neka pomoc kako da vratim sve u normalu? PLSSS {#}

sometimes i got high
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa sporom instalacijom windowsa

dok ga palis udaraj f8 i probaj otic na safe mode... mozda pomogne..ili skini windows 7 sa drugog kompa(ako mozes) i mozes ili na dvd sprzit ili preko usb-a napravit windows na novo ..s time da sa usbom nema sanse da dobijes neki error...evo ja sam par puta preko usba instaliravo malo je bilo sporije ali je sve super proslo ..dok sa dvdom dok instaliravam uvijek strahujem da mi ne dode neki error xD 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice