PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)

poruka: 12
|
čitano: 5.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
Eto imam ja vec ps2 hmm... 6-7 god. (nezz tocno) sve odlicno radi , ima cip , ps2 igre original i sprzene rade , a ps1 radi SAMO original, a sprzene ne .... kako to jer kolko ja znam kad sam prije 2-3 god. stavio sprzenu ps1 igru radio je 'ko lud (ucitavanje , igranje , SVE je radilo) a sad sprzene neceju ... ima li ko kakvo rjesenje (jos ga dugo nisam cistio iznutra , recimo 2. god. :P) znam povremeno ocistit laser s onim cd-om ... ali ne nece citat ps1 sprzene igrice ?
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)

Sumnjam da je pitanje lasera jer bi prvo otišle PS2 spržene pa tek onda sve ostalo. Sad pošto nisi dugo palio PS1 igre, sjećaš se da se pale drugačije od PS2 igara? Konkretno kod mene 1x reset za PS2, 2x reset za PS1 igre. Govorimo o back-upima naravno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
Arto kaže...

Sumnjam da je pitanje lasera jer bi prvo otišle PS2 spržene pa tek onda sve ostalo. Sad pošto nisi dugo palio PS1 igre, sjećaš se da se pale drugačije od PS2 igara? Konkretno kod mene 1x reset za PS2, 2x reset za PS1 igre. Govorimo o back-upima naravno.

backupi , da i znam to za 2x ... al sam zaboravio spomenut gore :| al eto ako neko drugi zna nek ovdje napise

13 godina
neaktivan
offline
PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
bump
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)

Možda su ti CD-ovi ostarili (pogrešno skladišteni/ogrebani/prljavi,...),

pa ih više zbog toga ne može više čitati, pogotovu ako si ih pržio na višim brzinama.

Probaj nanovo zapržiti neku PS1 igru (ali ne kopirati ovu koja ti sad ne radi!) i probati da li ti čita.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
Matozan kaže...

Možda su ti CD-ovi ostarili (pogrešno skladišteni/ogrebani/prljavi,...),

pa ih više zbog toga ne može više čitati, pogotovu ako si ih pržio na višim brzinama.

Probaj nanovo zapržiti neku PS1 igru (ali ne kopirati ovu koja ti sad ne radi!) i probati da li ti čita.

sa psx - emu (tak nes ) radi i na ps1 rad, NEMA! (super ocuvani) NI JEDNE TOCKICE ili mrlje na cd-u (ni s gornje ni s doljnje :) ) pa nezz. koji je razlog ....

13 godina
offline
PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)

ubaci ps1 igru u konzolu.zatvori ladicu i 2 puta stisni tipku power tj zelenu tipku i javi da li radi

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
herc1988 kaže...

ubaci ps1 igru u konzolu.zatvori ladicu i 2 puta stisni tipku power tj zelenu tipku i javi da li radi

NE , trebo si procitati 2 post... (to se i uvijek radi) 2x puta UVIJEK , i uvijek ce biti, to sam stalno radio i neradi ... rjesenje? netko?

13 godina
offline
PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)

cd nemoze vjecno trajati kao i dvd

probaj ponovo sprziti igricu

cd kosta 1 kunu tako da ti nije problem to napraviti

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
herc1988 kaže...

cd nemoze vjecno trajati kao i dvd

probaj ponovo sprziti igricu

cd kosta 1 kunu tako da ti nije problem to napraviti

 

jesam, i nece :/

Da se facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju, ako si ti jedan od onih 10% stavi si ovo u potpis!
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)
herc1988 kaže...

ubaci ps1 igru u konzolu.zatvori ladicu i 2 puta stisni tipku power tj zelenu tipku i javi da li radi

Ja ubacim igricu u psx i učitava mi do crne slike psx i onda se za nekoliko sekundi zacrni i nece učitat. ne radi to da 2 puta stisnem power

babica korabica
12 godina
neaktivan
offline
PS2 igre na ps1 nerade (prije su radile)

Ja sam imao isti problem samo sa ps2 igrama.Probaj prvo orginal ps1 igru pa ugasi i stavi sprženu

may the force be with you
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice