Driver za zvuk

poruka: 172
|
čitano: 127.768
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk

To je tvoj odg aha...dok si pisala ovo mogla si objasnit ako si htijela...ovaj forum je da pomognemo jedni drugima, a ne da se provaljujemo i vrijedjamo....greška moja što sam te uopšte išta pitala...

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 23:04 (miwica).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk
miwica kaže...

To je tvoj odg aha...dok si pisala ovo mogla si objasnit ako si htijela...ovaj forum je da pomognemo jedni drugima, a ne da se provaljujemo i vrijedjamo....greška moja što sam te uopšte išta pitala...

Ma malo sam se zezala,moram malo,oprosti

Na ovom forumu se ne smije govoriti o "besplatnim" programima!

No ipak mislim da sam ti pomogla,ali nisi citala!

Zato opet cu ti pomoci,samo citaj bolje!

13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

bok moze pomoc ukljucim winamp i ovo mi pise..Bad Directsound driver.Please install drivers or select another device in configuration.Error code.88780078....matična ploča je:ASRock AM2-LIVENF76-HDREA

 

molim vas pomoc..

Daniel
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk
livada55 kaže...

bok moze pomoc ukljucim winamp i ovo mi pise..Bad Directsound driver.Please install drivers or select another device in configuration.Error code.88780078....matična ploča je:ASRock AM2-LIVENF76-HDREA

 

molim vas pomoc..

Step 1: Click Start button and go to Control Panel.

Step 2: Select Sounds & Audio Devices icon (or MultiMedia Icon), then choose Audio tab.

Step 3: In 'Sound playback' make sure the 'Default device:' drop-down box correctly reflects your soundcard.

What's more, the sound card features might be turned off and causing Error Code: 88780078. To activate these "features":

Step 1: Go to control panel, and then select sounds and audio devices.

Step 2: Under Hardware tab sound card should be listed. Go to Properties.

Step 3: In the Properties tab, choose Audio Devices and highlight sound card and click Properties.

Step 4:If audio features are disabled, select "Use audio features on this device", then restart computer.

You do not need to reinstall drivers, this article offers you two ways to fix the error 88780078. Now you can download your pro tools without the error messages of Bad DirectSound driver.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk

e ja sam to probao ali opet nece..mozda sam krivo nesto napravio ako netko moze da mi pojasni na hrv

Daniel
13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

E instalirao  sam xp i izgubio sam draivere za zvuk a i disk za draivere koje sam dobio uz komp......

da li mozete nekako da mi pomognete da nadjem draiver za zvuk.....I nzm de se to gleda koji su mi draiveri skoro sam dobio komp pa se ne razumem....

Pomagajte!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk

Većinom bi ti trebali odgovarati ovi driveri.

13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

e nisam siguran da je to to ali sam nashao neshto SoundMAX AD1888 ....

ako jeste molim vas da mi poshaljete link da skinem draiver

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk
dzoni nitro kaže...

e nisam siguran da je to to ali sam nashao neshto SoundMAX AD1888 ....

ako jeste molim vas da mi poshaljete link da skinem draiver

Jednostavno upišeš u Google kao i svi ostali i odeš na link (i usput budes ponosan na sebe) Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk
dzoni nitro kaže...

E instalirao  sam xp i izgubio sam draivere za zvuk a i disk za draivere koje sam dobio uz komp......

da li mozete nekako da mi pomognete da nadjem draiver za zvuk.....I nzm de se to gleda koji su mi draiveri skoro sam dobio komp pa se ne razumem....

Pomagajte!!!!!!!!

 ajde da buemo sigurni - pogledaj s ovim besplatnim programom koji ti je model matične ploče, napiši ga ovdje pa ćemo ti potražiti drivere - jer ti vjerojatno osim zvuka nedostaje još neki driver?

13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

e ljudi moze mala pomoc treba mi driver za zvuk instalirao sam nowi windows pa nwmogu nigde da nadjem maticna mi je P4V8X-X  ASUS !!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za zvuk

http://support.asus.com/download/Download.aspx?SLanguage=en-us

 

Odaberi motherboard, 478 socket i na kraju ploču P4V8X-X.

Zatim i svoj OS.

13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

molim pomoć...trebao bih drivere za zvuk, a ne znam koje terbam skinut...matična mi je ova:   ASRock 775VM800

ako mi može netko staviti link za free download...hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
stolnotenisac kaže...

molim pomoć...trebao bih drivere za zvuk, a ne znam koje terbam skinut...matična mi je ova:   ASRock 775VM800

ako mi može netko staviti link za free download...hvala

Izvoli: http://www.asrock.com/MB/download.asp?Model=775VM800

samo odaberi koji ti je OS i skini audio drivere.

Nisam ginekolog al mogu pogledati...
13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Znaci formatirao sam comp, installirao sve drivere, osim za zvuk.
Kada ga krenem installirati u pola instalacije comp se restartuje, i  opet nista, zvuk ne radi..

Jeez
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
Adzamija kaže...

Znaci formatirao sam comp, installirao sve drivere, osim za zvuk.
Kada ga krenem installirati u pola instalacije comp se restartuje, i  opet nista, zvuk ne radi..

Jesi naso prave drivere?

pokusaj iz safe moda.

Nisam ginekolog al mogu pogledati...
13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk
MOZE NEKO DA MI POSTAVI LINK ZA SKIDANJE DRAJVERA ZA ZVUK?????MATICNA PLOCA Hewlett-Packard HP Compaq nx7400 (RH405ET#ABY)
Zvuèna kartica Analog Devices AD1981HD @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [A-1]
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Driver za zvuk
Jeca26 kaže...
MOZE NEKO DA MI POSTAVI LINK ZA SKIDANJE DRAJVERA ZA ZVUK?????

  ADI AD1981HD Audio Driver for Microsoft Windows 7

 

Windows 2000 and XP ADI SoundMAX Audio Driver 

PORTOVA ima 65536 komada - Aner Begovic..haker iz Bosne
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 15:39 (Lazarus Long).
15 godina
offline
Re: Driver za zvuk
Jeca26 kaže...
MOZE NEKO DA MI POSTAVI LINK ZA SKIDANJE DRAJVERA ZA ZVUK?????MATICNA PLOCA Hewlett-Packard HP Compaq nx7400 (RH405ET#ABY)
Zvuèna kartica Analog Devices AD1981HD @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [A-1]

 - već su dati korisni linkovi (evo i ovaj).

- koji OS? Ako je Win7 netreba ništa (tj windowsi će sami sve obaviti).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Driver za zvuk
ihush kaže...

- koji OS? Ako je Win7 netreba ništa (tj windowsi će sami sve obaviti).

  Ponekad se Win7 zblesavi kad je u pitanju ADI i umjesto "pravih" drivera stavi drivere sa digitalni izlaz a analogne lagano ignorira

PORTOVA ima 65536 komada - Aner Begovic..haker iz Bosne
13 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk
Nije Win7....hvala za link:))))
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ja isto imam problema sa zvukom,matična je asus k8v-mx probo sam instalirat soundmax drajvere al kaže "device not found reboot your device and try again"

pod device manager imam uskličnike pod other device,multimedia video contoller,raid controller i pod unknown device.

molio bih za pomoć,unaprijed se zahvaljujem

imam windows xp service pack 2

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 14:49 (niko10).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

imam proplem....imam ime maticne ali ne mogu naci link da skinem driver za zvuk...










 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver za zvuk

Daj ime i model maticne ovdje.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk

FUJITSU SIEMENS D1534

14 godina
offline
Re: Driver za zvuk
mile7 kaže...

FUJITSU SIEMENS D1534

Probaj ovdje:

 

http://goo.gl/Q36l7

 

P.S.

 

Zanemari link, ocito naplacuju drivere kroz neki software jer guraju to smece od programa (rouge) i ne vidim gumb za download!

 

Edit:

 

Ovdje radi sve ok koliko mi se cini:

 

Audio:

 

http://goo.gl/3Waii

 

Svi za navedeni Fujitsu Siemens:

 

http://goo.gl/J1qqp

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 15:49 (win32).
13 godina
protjeran
offline
Re: Driver za zvuk

najjednostavije skini  driver genious pro koji iznosi nekoliko megabajta ili freeware ovdje koji iznosi 2 gigabajta ali sa svime i nakon instaliranja nekog od ovih sam ce ti ponudit download drivera i instalaciju a mozes naci koja ti je zvucna u AIDA64 programu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 14:41 (Beco).
13 godina
protjeran
offline
Re: Driver za zvuk

koliko ja znam driveri se ne naplacuju a kako nema download kad evo ga http://www.drivershq.com/Download.aspx?tid=ddindex

14 godina
offline
Re: Driver za zvuk
Beco kaže...

koliko ja znam driveri se ne naplacuju a kako nema download kad evo ga http://www.drivershq.com/Download.aspx?tid=ddindex

Ako nisi vidio, covjek iznad je dobio drivere na linku...uostalom, cemu instalirat smece od softwarea koji ti nalazi drivere kada imas drivere na dlanu i sam ih instaliras (jer ako nisi vidio taj tvoj download skida software, a ne driver!).

 

Ako se program ne naplacuje, reci sta ovo znaci:

 

"Driver Detective is $29.95 for 1 year and grants you prioritized direct download from our global content delivery network and cloud backup for all drivers."

 

Dalje, objasni kako sa stranice skinit free drivere, a evo ti i link do istih da se nemucis:

 

http://www.drivershq.com/drivers/Fujitsu-Siemens/Amilo-D-Series/D1534/24971/46221/48685/Drivers.aspx

 

Da si malo pogledao o cemu se radi tj. o kojem softwareu, otvorio bi malo i ovaj link:

 

http://www.mywot.com/en/scorecard/driverdetective.org

 

No naravno, ni ne znas sta je WOT jer da znas stranicu nebi ni otvarao posto se WOT crveni ko' blesav!

 

Mislim da ovo sve govori:

 

"Rogue software" 

 

Malo o tom "slavnom" programu:

 

"Driver Detective is a software application for PCs that can be downloaded and used to find the right drivers for certain aspects of a system's hardware.

The application also includes spyware that is installed with the program."

 

EOD, idemo dalje....sve je receno.....a ti malo pogledaj sta drugima preporucas prije nego sto ovakav link djelis okolo.

Ne vjerujem da si ljudi zele neki rouge software instalirat na komp, a to im se ponudi u downloadu...malo bolje gledaj drugi puta.

 

P.S.

 

Na linku kojega daje Beco automatski krece download rouge software-a....pametnome dosta!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 16:06 (win32).
15 godina
offline
Driver za zvuk

Ja mislim da je wot malo paranoidan za neke sajtove.McAfee site advisor driverdetective.org boji zeleno. Sad kome vjerovati?

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice