Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 373.877
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google chrome
softwaremaniac kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

opet mi iskacu prozori sa nekim reklamama .... nije nista seksualno vec nesto bezveze .....

Daj sliku reklame i daj sliku ekstenzija u browseru u kojem iskaču.

 kad mi se bude pojavilo budem slikao, npr gledao sam seriju jednu, preko browsera, i samo mi tako iskoci, ali imam adblocker plus i nigdje mi nema reklama osim tako nekad kad iskoci. 

PSN: heavyyrain_ IG : _heavyyrain
16 godina
online
Re: Google chrome
...mijenjaj Adblock za uBlock Origin ili Adguard
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Google chrome

Google Chrome niti Edge niti Internet explorer mi neće prikazivati slike sa ove stranice a sve su postavke defaultne

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google chrome
jozo65 kaže...

Google Chrome niti Edge niti Internet explorer mi neće prikazivati slike sa ove stranice a sve su postavke defaultne

 Meni na Operi otvara a i Chromeu...dalje nisam gledao...

 

Počisti cache...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 11:08 (Srednji).
12 godina
offline
Re: Google chrome
Srednji kaže...
jozo65 kaže...

Google Chrome niti Edge niti Internet explorer mi neće prikazivati slike sa ove stranice a sve su postavke defaultne

 Meni na Operi otvara a i Chromeu...dalje nisam gledao...

 

Počisti cache...

 Sve sam to napravio ali ništa i samo na toj web stranici mi neće pokazati slike

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
12 godina
offline
Re: Google chrome
jozo65 kaže...
Srednji kaže...
jozo65 kaže...

Google Chrome niti Edge niti Internet explorer mi neće prikazivati slike sa ove stranice a sve su postavke defaultne

 Meni na Operi otvara a i Chromeu...dalje nisam gledao...

 

Počisti cache...

 Sve sam to napravio ali ništa i samo na toj web stranici mi neće pokazati slike

 E ovo je baš zanimljivo kad idem na tu stranicu iz favorita neće pokazati a kad idem iz pretraživanja onda pokazuje slike

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
13 godina
offline
Re: Google chrome

Neki dodatak najvjerovatnije radi probleme. Onemogući sve dodatke, pa omogućuj jednog po jednog. Za refresh koristi kombinaciju CTRL+F5 (da se počisti i cache). Najčešće probleme rade ad blockeri ili neki drugi dodaci za blokiranje praćenja (kao npr. Ghostery).

 

Također, otvorit konzolu i javi što kaže.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 12:29 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Neki dodatak najvjerovatnije radi probleme. Onemogući sve dodatke, pa omogućuj jednog po jednog. Za refresh koristi kombinaciju CTRL+F5 (da se počisti i cache). Najčešće probleme rade ad blockeri ili neki drugi dodaci za blokiranje praćenja (kao npr. Ghostery).

 

Također, otvorit konzolu i javi što kaže.

 Hvala! Sad sve radi.

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 14:26 (jozo65).
11 godina
offline
Google chrome

Možeš nam reći što je stvaralo problem? Da u buducnosti ostali znaju probat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google chrome
zviznemte kaže...

Možeš nam reći što je stvaralo problem? Da u buducnosti ostali znaju probat 

 Vjerojatno kad sam dodavao u favorite nisam dodao naslovnu stranicu već određeni dio stranice kad sam kupovao jaknu. Jer jaknu koju sam kupio više je namaju

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Pozdrav..imam jedan problem i trazim vasu pomoc..Naime desava mi se da udem na chrome vrti mi stranicu 2 min dok ucita nebi da imam semprona a ne i5 3570.Krenem nesto skidat skine 30-70 % i jednostavno stane.Updejtan bios (mbo ASUSTeK Computer INC. P8P67 REV 3.1 ) reinstalirani win 7 64 bitni i opet ista stvar.Problem u mbo? Lan kabel prommjenjen takoder ista stvar.Savjet?

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google chrome
gamer1511 kaže...

Pozdrav..imam jedan problem i trazim vasu pomoc..Naime desava mi se da udem na chrome vrti mi stranicu 2 min dok ucita nebi da imam semprona a ne i5 3570.Krenem nesto skidat skine 30-70 % i jednostavno stane.Updejtan bios (mbo ASUSTeK Computer INC. P8P67 REV 3.1 ) reinstalirani win 7 64 bitni i opet ista stvar.Problem u mbo? Lan kabel prommjenjen takoder ista stvar.Savjet?

 

LP

 Si pokušao druge browsere?

 

Meni se to znalo dešavat dok bi mi torrent znao skidat istovremeno. I onda bi mi prekidalo.

11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Nisam pokusavao druge,fejs mi otvara pola minute,njuskalo jos sporije sa 8 gb rama i i5 procom bar internet mora letit i ssd om.Al nije uvik usporen al vecinu vremena je.Temperature odlicne tipa proc 30 C,mbo 28 C.Uvjek problem sa 1155 soketom i da nisam naglasio ispod lan prikljucka imaju dva jedina 3.0 usb prikljucka koja je rade.Bojim se da se i lan utoru blizi kraj.Nezz dali radi svima origin al na njemu kad mi skida izbaci nakon nekog vremena da sam offline i go online prozor dode. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Origin problem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Napravi speedtest, pa javi rezultate i onda ćemo vidjeti što dalje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Spoji sam tp linkov usb wi fi sve savrseno radi...Nisam znao da lan port moze malo radit malo ne 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

Već 2 tjedna imam problem da se chrome zblesira i odbije suradnju s puštanjem zvuka na random videu.

Apsolutno nebitno kakav je video, ali on jednostavno nekada ne želi pustiti zvuk. Samo tišina bude.

 

Je li imao tko takav problem? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome

Kod mene sve normalno. Koja verzija Chromea je u pitanju?

14 godina
offline
Google chrome

Najnovija, upravo ju ažurirao.

Problem ostao isti, i na ovoj novoj, i na ovoj predzadnjoj.

 

Sve što chrome ne želi reproducirati, mozilla uredno odradi. 

Pojma nemam što bi moglo biti. 99% sam uvjeren da nisam ništa nigdje pokupio jer ne idem nigdje gdje ne treba. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome

Probaj ga reinstalirati.

11 godina
offline
Re: Google chrome
Ako imaš neki addons pokušaj jedan po jedan isključiti ili sve pa onda pali jedan po jedan. Očisti cache
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Jel sam ja retardiran ili samo ja ne mogu naci u chromu one pizdarije sto sam dodao kao extended, tipa add blocker i ostalo.....

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Dudu kaže...

Jel sam ja retardiran ili samo ja ne mogu naci u chromu one pizdarije sto sam dodao kao extended, tipa add blocker i ostalo.....

...

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
lmutak kaže...
Dudu kaže...

Jel sam ja retardiran ili samo ja ne mogu naci u chromu one pizdarije sto sam dodao kao extended, tipa add blocker i ostalo.....

...

 O djavla ludog sve pretrazi i ne nadjem, fakat budale..... ty!

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
9 godina
odjavljen
offline
Google chrome

pozdrav, 

 

da li nekom od vas chrome overheat-uje CPU ? 

 

danas mi se odjednom pocelo desavati da kad upalim chrome odmah mi CPU podivlja, dobijem bjesne temperature i slicno. 

 

prvo sam se uplasio da nije do paste, pa sam ju promjenio i opet isto. upalim IE i Edge i nista. samo mi chrome radi frku. 

 

any solutions? 

 

hvala!

IG : _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google chrome
Jesi probao skenirat komp antivirusom?
9 godina
offline
Google chrome

Izgleda da je nakon višegodišnjeg korištenja Chromea došlo vrijeme da mu pronađem dostojnu zamjenu. U zadnje vrijeme se Chrome dosta pokvario. Svaki video na Youtubeu trza, skrolanje također nije fluidno ima još nekih sitnica koje mi počinju smetati. Nažalost, po netu vidim da nisam jedini koji ima takve probleme.

 

Žao mi je jer sam naviknuo na Chrome, ali izgleda da je vrijeme da probam nešto drugo.

 

Kakvo je stanje kod vas? Dal je još netko primjetio neke od nabrojanih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google chrome
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav, 

 

da li nekom od vas chrome overheat-uje CPU ? 

 

danas mi se odjednom pocelo desavati da kad upalim chrome odmah mi CPU podivlja, dobijem bjesne temperature i slicno. 

 

prvo sam se uplasio da nije do paste, pa sam ju promjenio i opet isto. upalim IE i Edge i nista. samo mi chrome radi frku. 

 

any solutions? 

 

hvala!

 problem rijesen! 

 

obrisao jednu ekstenziju koja je radila problem. 

IG : _itsmoriarty
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google chrome
Igzy20 kaže...

Izgleda da je nakon višegodišnjeg korištenja Chromea došlo vrijeme da mu pronađem dostojnu zamjenu. U zadnje vrijeme se Chrome dosta pokvario. Svaki video na Youtubeu trza, skrolanje također nije fluidno ima još nekih sitnica koje mi počinju smetati. Nažalost, po netu vidim da nisam jedini koji ima takve probleme.

 

Žao mi je jer sam naviknuo na Chrome, ali izgleda da je vrijeme da probam nešto drugo.

 

Kakvo je stanje kod vas? Dal je još netko primjetio neke od nabrojanih problema?

smooth scroll skini za chrome da ti fluidnije ide skrolanje. 

IG : _itsmoriarty
16 godina
online
Re: Google chrome
Igzy20 kaže...

Izgleda da je nakon višegodišnjeg korištenja Chromea došlo vrijeme da mu pronađem dostojnu zamjenu. U zadnje vrijeme se Chrome dosta pokvario. Svaki video na Youtubeu trza, skrolanje također nije fluidno ima još nekih sitnica koje mi počinju smetati. Nažalost, po netu vidim da nisam jedini koji ima takve probleme.

 

Žao mi je jer sam naviknuo na Chrome, ali izgleda da je vrijeme da probam nešto drugo.

 

Kakvo je stanje kod vas? Dal je još netko primjetio neke od nabrojanih problema?

 

Kod mene radi uvijek isto.

Probaj resetirat Chrome na defaultne postavke

 ...ili ga kompletno obrisi (deinstaliraj) pa ga ponovo stavi.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos | Prodajem i5-4440 za 900kn, RAM 8GB za 300kn, Fractal Node 304 za 400kn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice