Ne Prepoznaje sprzeni DVD

poruka: 14
|
čitano: 6.427
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

dakle situacija je sljedeca....

otisa ja lipo juce u vemila po 50 DVD-a praznih i dosa doma s njima i pocea przit igre...

prvo san sprzia Burnout Paradise koji je bia skinut s torrenta na prazni DVD (dakle s hard diska direkt na DVD i sve je radilo kako treba)..

zatim sam isa przit frendove igre koje su na DVD-u i nakon par sprzenih komada isa san samo provjerit jel mi uopce dobro sprzeno..i gle cuda ubacim ja taj sprzeni DVD i comp ga cita u DVD ROM-u ali kao CD i nemogu ga otvorit..ko da je prazan..to sam przia preko Ashampoo burning studio 8

onda sam isa vidit jel stvar do programa ili do DVD-a pa san isti DVD sprzia preko Nera 7..no ista stvar..ustvari jos gora..uopce mi ne cita taj sprzeni DVD kad ga ubacim u comp....onda san jos proba cak i cili sadrzaj DVD-a pribacit na hard disk i onda s harda ga sprzit na DVD kako je bia slucaj s Burnoutom i on je radia ali opet neuspjeh...Uopce mi ne prepoznaje DVD ili mi ga prepozna ko CD ( prazan)

Przilica je Pioneer

 

u cemu je stvar????? nikakve postavke nisam minja ni dira u programima...

e da i jos mi kaze da je max brzina kojom moze przit taj DVD 4x iako na DVD-u pise da je 16X max brzina

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 13:31 (nemesis777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

prdnula prža

ni firmwire novi ne pomaže

vjeruj mi...provjereno

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

ali nemoguce da je prdnula kad mi przi cd npr...

i DVD mi isto przi (primjer s Burnoutom...igra je skinuta s torrenta i lipo san je sprzija s foldera sa compa na DVD i sve savrseno radi)

jedino me prca kad przin s DVD-a na DVD...

onda mi ili ne cita DVD uopce ili ga cita ko CD prazan

sad san prije 10 min isa za probu sprzit CD jedan obican da vidin jel to crkla skroz przilica ili je samo taj problem i CD je normalno sprzen i sve radi ... :((((

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 13:35 (nemesis777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

Kako dugo imaš tu pržu??

DVD pržilice ti imaju nezgodnu naviku da s vremenom prestaju podržavati nove medije. To bi se trebalo moći rješiti firmwareom, ali proizvođač naravno prestane izdavati updatee 6. mjeseci nakon izlaska uređaja. Doduše, propali bi kada bi im svi kupci kupili jedan uređaj od 150 kn u 10 godina.

Ukratko, ako želiš i dalje u miru pržiti, najvjerovatnije češ morati zamijeniti potpuno ispravan uređaj novim Plač  Welcome to the jungle.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

točno to

cd oće al dvd ne

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

a iman je ja mislin nekih 2-3 god sigurno

mozda cak i 4 ali nisan siguran...nevirujen

znaci nepostoji nikakva nada :((

 al nije mi jasno kako mi je onda sprzia burnout na DVD?????

s hard diska na DVD....

probacu jos par solucija prije nego se definitivno uvjerin da je crkla...

1. probacu sprzit na neki drugi DVD-medij ( jer san sad sve probava na ovaj isti traxdatov)

2. probacu neki file s har diska a da nije igra s frendovih DVD-a sprzit na prazni i onda ako nista od toga nece onda je definitivno to :((((

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 13:45 (nemesis777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

vjeruj mi

skrati si muke za 150 kn i novom pržom

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

Kupi si neke kvalitetne DVD-e,tipa Verbatim ili one za koje znaš da su ti prije normalno radili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne Prepoznaje sprzeni DVD
toma kaže...

Kupi si neke kvalitetne DVD-e,tipa Verbatim ili one za koje znaš da su ti prije normalno radili.

 Ja kupujem TDK ti su najbolji.
Crkla je pržilica, ništa novo odi do Vemila daj 180KN i to je to.
Koja pila? Naravno,motorka.
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

ugl neznan kako ali przilica mi opet radi ....

naime ubacia san bas za probu Verbatimov DVD i na njega sprzija igru i przilica je uredno na 16x brzini sprzila DVD i ocitala ga kasnije..

zatim sam opet probo istu stvar napraviti s ovim Traxdatovim i isto je uspilo samo sta mi je max brzina przenja sa Traxdatom 4x...???

zasto?? przilica mi ne cita dobro ovaj medij ili sta????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne Prepoznaje sprzeni DVD
Koja_pila kaže...
toma kaže...

Kupi si neke kvalitetne DVD-e,tipa Verbatim ili one za koje znaš da su ti prije normalno radili.

 Ja kupujem TDK ti su najbolji.
Crkla je pržilica, ništa novo odi do Vemila daj 180KN i to je to.
 Prije nego nekoga citiraš nauči se osnovne stvari,dečec.Nije sve kod prvog problema nerješivo i odma treba bacati u kantu.Koristi malo glavu.

Autoru:
Traxdata ti rade sporije jer ti najvjerojatnije pržilica ne prepoznaje dobro te DVD-e,zbog starog firmwire,ili jednostavno joj ne odgovaraju ti mediji.Recimo neke  pržilice ti snimaju bolje pluseve a neke minuse,isto vrijedi i za firme.Ako nisi probaj nadograditi firmwire,a onda kupiti od Traxdate pluseve ili minuse ovisno o tome koje si sad kupil.
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

nisan nikad uzima previse u obzir to sta se tice tih + i - jer iskreno ni neznam cemu to sluzi i sta znaci....

sta se tice firmwarea sad cu stavit novi i nadam se da ce rijesit stvar..ako ne uzecu verbatimove i mirna bosna :D

a ove traxdata cu koristit na novom kompu i przilici..nadam se da tamo nece bit isti problem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

eto risen problem...

instalira novi fw i sad mi ovaj medij koji mi je przija 4x brzinom przi 12x

a sve ostale medije normalno i uredno na 16x :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne Prepoznaje sprzeni DVD

Imam sličan problem, DVD RW mi ne prepoznaje spržene DVD-ove... Dok iste te DVDove kad ubacim na drugi komp očitavaju se normalno... Treba mi hitno odgovor jer moram istalirati OS, ali nemogu kad DVD RW neće da očitava DVD-ove :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice