PowerPoint ne radi

poruka: 9
|
čitano: 3.433
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
PowerPoint ne radi

imam xp i instalirao sam powerpoint viewer 2007 i ne otvara mi ni jednu power point prezentaciju. zna netko zašto?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PowerPoint ne radi

imam na usb-u pitanja za test za vozački, al mi neće da otvori u powerpointu.... imam win10. neko ikakve ideje?

nećeee nećeee
RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PowerPoint ne radi

stvarno moram ućit za ipit tako da... 

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PowerPoint ne radi

U kojem formatu ti jesu prezentacije? .ppt il .pptx?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PowerPoint ne radi

Možeš iskopirati na disk? Ako ne možeš, znači da ti je USB stick defektan.

 

Ako možeš, probaj otvoriti pomoću LibreOffice Impressa. Budi siguran da to zapravo nije PDF s krivom ekstenzijom (PPT).

14 godina
neaktivan
offline
Re: PowerPoint ne radi
mbaksa kaže...

Možeš iskopirati na disk? Ako ne možeš, znači da ti je USB stick defektan.

 

Ako možeš, probaj otvoriti pomoću LibreOffice Impressa. Budi siguran da to zapravo nije PDF s krivom ekstenzijom (PPT).

 ili možda što mu piše u zaglavlju nelicencirani proizvod :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
9 godina
offline
PowerPoint ne radi

od 10-ak prezentacija 2 rade u office-u, a te dvije isto rade i u libreoffice-u. tak da nešto nije u redu s tim datotekama.

sve su istog formata '' microsoft powerpoint 97-2003 prezentacija .ppt ''

ne radi ne radi
radi radi
RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PowerPoint ne radi

Te datoteke koje ne možeš iščitati su ti evidentno oštećene. Ne znam koliko ti sad pomaže da idemo razglabat kako je do oštećenja došlo - stvar je u tome da je to to - moraš ih nabaviti iznova.

 

Možda kod snimanja tih datoteka na USB stick on je bio prerano izvađen, izvađen bez izbacivanja. Možda je u pitanju fejk stick - jesi ga kupio kod nas u dućanu ili naručio izvana preko eBaya ili sličnog? A možda je jednostavno stick odradio svoje - potrošio se ili pokvario.

 

Kad ove čitljive datoteke imaš na sigurnome, možeš si provjeriti stanje diska programom poput ovog: http://www.addictivetips.com/windows-tips/h2testw-checks-damaged-usb-sd-card-for-read-and-write-errors/

On će ti reći koliki dio USB sticka ti je defektan. Ako ništa nije defektno, onda znači da je vrlo vjerojatno uzrok oštećenja datoteka softverske prirode - ili nesigurno odspajanje ili možda kakav maliciozi program.

15 godina
offline
Re: PowerPoint ne radi
Toni RAZOR kaže...

od 10-ak prezentacija 2 rade u office-u, a te dvije isto rade i u libreoffice-u. tak da nešto nije u redu s tim datotekama.

sve su istog formata '' microsoft powerpoint 97-2003 prezentacija .ppt ''

- ni isti format nije baš uvijek isti.. (iz doba ratova formata..) + LO/MSO .. teoretski radi, u praksi ponekad (+ovisi o uključenom sadržaju-opcijama) .. i kao što mbaksa kaže, uvijek može biti i obična greška (pa i nešto što npr antivirus blokira)..

za MSO imaš free viewere (različito za do 97 i kasnije kao 2003, pod win se može instalirati LO itd.

 

edit: ili banalni uzrok greške kad user ne koristi safe remuving za usb ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 19:44 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice