Problem sa driverima na nVidia 7300 GT

poruka: 7
|
čitano: 4.036
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem sa driverima na nVidia 7300 GT
pitanje

Imam dva kompa, na ovom drugom, koji ne koristim bas cesto imam ASUS nVIDIA 7300 GT, krenuo sam instalirat nove drivere koji su bili u BUG-u, kad sam ih instalirao rezolucija mi se spustila na 600x400, a boja na 4bit....to nisam mogao podesiti, jer mi se stalno vracalo na isto....morao sam instalirati stare drivere(koji su stvarno stari!!!)....probavao sam ih i skidat s nvidijine stranica, al isti problem, dal neko zna rijesenje.......jer mi se nemoze instalirat neke igrice,zbog starih driverea......hvala puno!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 12:05 (Tux Slave).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa driverima na nVidia 7300 GT
Tionio kaže...

Imam dva kompa, na ovom drugom, koji ne koristim bas cesto imam ASUS nVIDIA 7300 GT, krenuo sam instalirat nove drivere koji su bili u BUG-u, kad sam ih instalirao rezolucija mi se spustila na 600x400, a boja na 4bit....to nisam mogao podesiti, jer mi se stalno vracalo na isto....morao sam instalirati stare drivere(koji su stvarno stari!!!)....probavao sam ih i skidat s nvidijine stranica, al isti problem, dal neko zna rijesenje.......jer mi se nemoze instalirat neke igrice,zbog starih driverea......hvala puno!!!!!

 Imam tu graficku i dugo sam je koristio, sada je zamjenjena sa drugom.
Koju verziju drivera si stavio pa imas probleme?
Koliko se sjecam zadnja dobra verzija nvidia drivera za tu graficku karticu je 169.2 ili tako nesto. Sve druge verzije iznad te su mi prijavljivale da 7300 gt nije podrzana.
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima na nVidia 7300 GT

Instaliraj ti drivere s ove stranice!

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

 

Odaberi svoju seriju svoj OS i skidaj!!

 

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Problem sa driverima na nVidia 7300 GT
autorov komentar

hvala....al...jedno vrijeme nije bila podrzana, a sada na najnovijim driverima je podrzana....tako da sam skidao s stranice, najnovije...neznam koja inacica

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 11:20 (Tionio).
15 godina
offline
Problem sa driverima na nVidia 7300 GT
prihvaćeno rješenje

Neznam sta da ti kazem, ali koji god novi driveri izadju pise u opisu da je podrzana i serija 7 grafickih kartica.

Medjutim, koje god instalirao iznad 169.2 prijavljivali su da 7300 gt nije podrzana.

Odes fino na stranice nvidie i tamo pritisni da ti sam preporuci drivere za tvoju graficku karticu, tako sam i ja i preporucio mi je 169.2..

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa driverima na nVidia 7300 GT

- izbacivanjem podrške iz nekih serija drivera su 'tjerali' kupce na kupnju nove VGA, sad opet radi s novijim driverima.. (175.19 npr.) ali nema koristi jer su za Phisycs i Transkodireanje podržane od 8xxx nadalje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima na nVidia 7300 GT
prihvaćeno rješenje

Ja preporucam da ne skidas s nvidia stranica nego sa stranice proizvođača a najbolje je da staviš one drivere koji su na  cd-u  recimo ako imas xfx model onda skines s njihovih stranica ako je asus ...... (nvidia nije samostalna drugi proizvode njezine kartice pa tako je najbolje ako ju je napravio xfx onda skini od njih.....

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice