Panasonic DMC-FZ50

poruka: 2
|
čitano: 5.046
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic DMC-FZ50".
16 godina
moderator
offline
[Recenzija] drpetric: Panasonic DMC-FZ50
Mnogi zahtjevniji korisnici nemaju ništa protiv ponešto masivnijih i dimenzijama većih fotoaparata, no Panasonic je s modelom Lumix DMC-FZ50 ipak pretjerao. Mnogi SLR-ovi su katkada i dvostruko manji i lakši od ovog uređaja, što mu je, uz cijenu, bila velika prepreka da ozbiljnije konkurira za prvo mjesto. Ono do čega je zaljubljenicima u snimanje najviše stalo, s druge strane, za svaku je pohvali - slike koje radi FZ50 čiste su, dobro eksponirane, s realističnim bojama i bez šumova. Nije ni čudno, uz toliki objektiv.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Recenzija] drpetric: Panasonic DMC-FZ50

Iako se u potpunosti slažem s ovom rezenzijom primoran sam napisati prigovor, ne na recenziju nego na ovaj popis Panasonicovih fotoaparata u digitalijama. Naime već sam neko vrijeme u potrazi za jednim primjerkom koji bi mi odgovarao a kadgod sam u takvim potragama, "Digitalije" su mjesto od kojeg počinjem. Tako sam krenuo sa Panasonicom, poznavajući stare modele i kad sam došao do ovog recenziranog skoro sam odustao od Panasonica jer oznaka modela na prvi se pogled čini kao da je uređaj zadnji iz svoje serije ( FZ ) pa tako i najbolji.. Srećom to nije tako, ja sam našao svoj primjerak a vas, koji ažurirate "Digitalije" napominjem da za dobro onih koji bi se mogli naći u sl situaciji stavite i najbolji iz FZ serije ( FZ100 ) a  i "slabiji" FZ45 ali ipak puno bolji od ove grdosije FZ50.. 

guri!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice