Nokia E6

poruka: 8
|
čitano: 13.394
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia E6".
14 godina
neaktivan
offline
Nokia E6

molim lijepo mišljenja vlasnika ovog lijepog uređaja ...

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nokia E6
zoran123456 kaže...

molim lijepo mišljenja vlasnika ovog lijepog uređaja ...

Bolji je od nekih BB-ovaca sigurno, ekran velke gustoće i dobrog prikaza boja, dobra verzija S^3 (anna), fizička tipkovnica nije baš kvalitetna kao na BB Bold 9900 al solidna je.

Problem će ti bit taj što je jako masivan..ko neka cigla je. Optika na fotiću i fizički gumbi su dobro izrađeni, šta je pohvalno za Nokiu u odnosu na konkurenciju

 

Ako ga kupuješ kod operatera, rađe nemoj uzimat, još nije došao al će cijena bit oko 4000...time ti je bolje ići na Nokiau E7.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia E6
Mitch kaže...
zoran123456 kaže...

molim lijepo mišljenja vlasnika ovog lijepog uređaja ...

Bolji je od nekih BB-ovaca sigurno, ekran velke gustoće i dobrog prikaza boja, dobra verzija S^3 (anna), fizička tipkovnica nije baš kvalitetna kao na BB Bold 9900 al solidna je.

Problem će ti bit taj što je jako masivan..ko neka cigla je. Optika na fotiću i fizički gumbi su dobro izrađeni, šta je pohvalno za Nokiu u odnosu na konkurenciju

 

Ako ga kupuješ kod operatera, rađe nemoj uzimat, još nije došao al će cijena bit oko 4000...time ti je bolje ići na Nokiau E7.

 

hvala ti. Ima ga na njuškalu za 2700 KN, to bih si onda uzeo. Treba mi uređaj s fizičkom tipkovnicom ali tako koncipiranom da je mogu koristiti jednom rukom.

Još me zanima kvaliteta fotoaparata, nije od presudne važnosti ali ubraja se u pluseve. Ako bi bio ljubazan pokazati neke slikice fotkane u nesavršenim  uvjetima bio bih ti jako zahvalan.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
15 godina
online
Re: Nokia E6
nažalost za to ćeš morat koristit gsmarenu :(

to je mobitel od mog tate, a on je izvan HR ovih mj
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Nokia E6

želim ga!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E6

Ima je već mjesec dana i izuzetno sam zadovoljan. Kupio sam je po 980 Kn jer sam iskoristio T-com bodove. Tražio sam NOKIU jer od 1998 imam NOKIE, i poznat mi je kako funkcionira. E6 je mobiltel koji daje prijelaz između klasike i takozvanih pametnih telefona. Kako pripadam generaciji koja se razvijala kako su se razvijali i mobiteli (koristim mobitel od 1995) ovaj mobitel je izvrstan prijelaz na neminovnost dolaska takozvanih pametnih telefona. 

Osobno mislim da je telefon uređaj za telefoniranje, a ovo dana se razvija u mala računala u dlanu, no za računala imamo tablete , PC -e i laptope. No E6 je za mene izvrstan poslovni mobitel , može pomoći kada sam vani, a za sve ostale

poslove ipak je računalo primjerenije. 

Za generacije preko 40 ovaj je mobitel prava mjera!

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] inkmethod: Nokia E6
Apsolutno najbolji best buy trenutno na tržištu. Razlog zbog kojeg to govorim jest zbog činjenice što ovaj uređaj objedinjuje sve karakteristike klasičnog smartphonea i običnog mobitela sa svim pozitivnim stranama i jednog i drugog tipa mobitela a sa skoro nikakvim nedostatcima istih. Naime on posjeduje i 8mpix kameru koja snima u hd-u, touchscreen sa widgetima i pet desktopova, što je sad najnovija moda kod svih smartphonova,ima offline gps i to besplatni što znači da bez ikakave naknade možete downloadati karte s ovi stora cijelog svijeta i koristiti ih,recimo, u inozemstvu bez odlaska u roaming direktno sa svog uređaja.Fantatstično! Uređaj ima sve office aplikacije koje vam mogu zatrebati(word,excell,pdf,power point itd.).Još jedna stvar koja me oduševila kod ovog mobitela jest njegova spojivost, naime mobitel možete spojiti s više manje svim mogućim elektroničkim uređajima osim šporeta, frižidera i vešmašine.Naime uz dodatni usb kabl, koji košta 50kn na njuškalu, možete na njega spojiti bilo koji usb stick ili prijenosni hard disk te s njega prenijeti podatke na svoj mobitel koji ima 8gb interne memorije koja se može proširiti na nevjerojatnih 40gb ako ubacite 32gb micro sd karticu, koja se btw može nabaviti za 200-injak kn. Na telefonu bez problema možete gledati i filmove a ako ne želite gledati na njemu onda ga možete spojiti na tv i na tv-u gledati što god imate od multimedije. Baterija mu je fantasticna, ako baš "jašite" po njemu trajat će vam do 3 dana!!!!Ako ga pak koristite poput svakog normalnog telefona za razgovore i sms-ove baterija moze potrajati i do 6 dana!!!!Što je nevjerojatno za jedan pametni telefon. Ako niste ljubitelj touchscreena, kao ja npr, onda ni to nije problem nemorate ga uopće dirati već fino ima joystick s kojim jednako možete navigirati po mobitelu. Druga stvar koja je isto tako bitna jest qwerty tipkovnica koja funkcionira odlično. E sad da nebi neko mislio da nema negativnih stvari, one su slijedeće; kamera nema autofoucs, sto znači da nemožete slikati ništa što vam je bliže od nekih 50-ak cm, OS uređaja je već pomalo zastarjeli symbian ana, ovo ANA znači da je to zadnja i najnaprednija verzija tog OS-a, što se mene osobno tiće os radi ko Bog, nema nekih velikih zapinjanja i nedostataka ali ruku na srce nemože se mjeriti s androidom ili iOS-om, market odnosno app store istog je dovoljno dobro opskrbljen da možete imati veliku većinu stvari kao i vaši frendovi na androidu i appleovom app store-u ali ipak nema toliki opseg aplikacija kao dva dotična konkurenta, procesor mobitela radi na taktu od 680mhz, što i nije baš za pohvalu ako uzmete u obzir činjenicu da velika većina današnjih mobitela radi na minimalno 1000mhz, međutim s druge strane ja na telefonu nisam osjetio nikakva velika zastajkivanja koja bi me previše naživcirala. Dakle da rezimiram ako ste čovjek koji razmišlja o kupnji telefona koji bi trebao imati sva zvona i zviždaljke ko i mobiteli koji su dvije klase iznad ovog a ne smeta vam što na njemu nema androida ili app storea ovo je mobitel za vas. U biti za prosječnog korisnika koji treba mobitel za razgovor, sms-anje i emailove a povremeno mu može zatrebat gps, internet ili kamera ovo je savršen mobitel.
ukupna ocjena
Moj PC  
4 1 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Nokia E6

pitanje za vlasnike..

jel itko uspio instalirati viber, jer meni bas ne ide za rukom...

 

pozz
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice