Samsung S8500 Wave

poruka: 141
|
čitano: 60.377
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S8500 Wave".
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

mobitel ima multitouch... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Jel neko kupio ovaj mobitel? Kakvi su dojmovi? Ako moze nek postavi i koju sliku...

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Evo upravo jutros sam kupio mobitel i to sam preključer rezervisao pošto su tu u Vukovaru dobili samo par komada i razgrabilo se u dva dana.

Što se tiče samo mobitela od mene same pohvale, zapravo još mu uopće nisam našao manu a dobar dio dana ga testiram na sve moguće načine. Sam ekran je fantastičan jednostavno zaboravi iPhone čiji ekran izgleda amaterski naspram ovoga zbog Super Amoled tehnologije koja prikazuje najcrnju crnu boju dosada vidjenu na mobilnim telefonima i uskoro očekivani novi galaxy i Samsung iS8520 (koji će btw imat pravi pravcati mini projektor ugradjen) koji dolazi krajem godine imat će takodjer Super Amoled display.

Touch screen radi savršeno mada su možda što se tiče zaslona mogli bolje odraditi položaj widgeta pošto se zaslon pokretom prsta pomera na maksimum deset strana i na svakoj strani možeš imati do maksimum dva widgeta ovisno o veličini.

Kamera je takodjer odlična 5 megapiksela sa mogućnošću snimanja u 720p hd ready formatu. Čak bih rekao da mi video bolje izgleda neko slike, nisam ga još testirao po mraku al kažu na drugim forumima i raznim komentarima na youtubeu da se i po noći dosta fino ponaša i da je u rangu sa kamerom novog iPhonea 4, e da i tu moram da napomenem da je procesor identičan onome na iPhone 4 zbog toga što je Samsung pomagao Appleu u razvijanju procesora. A još u vezi kamere na jednom videu na youtubeu lik u isto vrijeme snima sa iPhone 4 i wave-om i bar po meni a i po drugim komentarima na Wave-u izglede malo bolje slika al dobro neću da kudim iPhone da se zna nisam mrzitelj il nešto tako samo govorim da je precenjen jel jbt ja sam ovaj fon u mrak tarifi dobio za 2000kn a iPhone 3 npr koji je naspram wavea poprilično lošiji što je je košta 3 puta više... ne vidim logiku...

Što se tiče browsera radi odlično, na nekim forumuma sam pročitao loše komentare al ja sam zasad oduševljen i s tom sulugom zbog razloga što ima ugradjen flash tako da možete gledati i youtube videe, eto npr danas na poslu nakon što sam uzeo mob pustio sam video od ray william johnsona i nakon klika možda je prošlo max 2 sekunde video je pušten i nijednom nije ni zastalo sa prekrasnom kvalitetom slike. Stranice takodjer dobre mada ponekad neće učitati sve side barove na stranicama nezz koji je razlog tome al očekujem neki firmware update da to poprave.

 

Što se tiče ljudi koji se bune da nije na androidu moram napomenuti da je Bada ganz novi OS i Samsung wave je prvi mobitel na kojem ga možete testirati, a opet što je androdid bio tek kad je izašao... OS pun bugova ništa više... Bada trenutno nema mnogo aplikacija za skinuti ali koliko vidim svaki dan pristiže neka nova i to će polako s vremenom doći na svoje, napominjema da ima krasan program za uploadovanje aplikacija, slika, glazbe i ostalog sa kompa na mobitel nazvan Samsung Kies. Tu je takodje i dosta dobar Wi - fi s kojim se navodno možete spojiti na 3 kompa odjednom, kažem navodno jer još nisam to pokušao, onda je tu novi Bluetooth 3.0.

Što se tiče glasnoće mogu reći da je dosta glasan mobitel i tako eto ne da mi se više pisat ako nekog nešto zanima neka slobodno upita :P

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Hvala na recenziji. Ne mogu sada citati,taman posao iz kuce,ali budem kasnije Smijeh

 

BTW. Sta si stavio ove slike sa neta,daj neku svoju!

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

A stavit ću kasniej danas ili sutra... ne da mi se sada tražit fotoaparat nezz ni di sam ga ostavio, pa spajati na komp i to xD Evo danas baš koristim i Wi-Fi spojio sam se tu na poslu na wireless i zasad radi fenomenalno bez problema pušta videe, prikaz stranica takodje odličan.. jedino što se kući ne mogu spojit na d-link router ima problerma sa enkripcijom routera ne može je izgleda prepoznati... moraću to srediti kad dodjem kući nekako :P Stavio sam btw ceo film na njega Hot Tub time Mancine i posebno sam stavio dokument sa titlovima i pronašao program na samsung apps koji pušta navodno i titlove i ajd besplatan je što ne bih probao... on pušta titlove odlično al mi pušta samo pola sata filma :S dok običan ugradjeni player pušta cijeli film. Mal mi je žao što nema neka aplikacija da se intalira windows live chat što bi bilo fora al vjerujem da će i to izbaciti pošto već spremaju facebook live chat za njega. I tak eto još malo informacija od mene :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Btw rešio sam problem što se nisam mogao spojiti preko Wi Fi-a na router a problem je bio taj što sam ja imao podešen modem na bridge mode... inače radi savršeno sada :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
daredevil_24 kaže...

Evo upravo jutros sam kupio mobitel i to sam preključer rezervisao pošto su tu u Vukovaru dobili samo par komada i razgrabilo se u dva dana.

Što se tiče samo mobitela od mene same pohvale, zapravo još mu uopće nisam našao manu a dobar dio dana ga testiram na sve moguće načine. Sam ekran je fantastičan jednostavno zaboravi iPhone čiji ekran izgleda amaterski naspram ovoga zbog Super Amoled tehnologije koja prikazuje najcrnju crnu boju dosada vidjenu na mobilnim telefonima i uskoro očekivani novi galaxy i Samsung iS8520 (koji će btw imat pravi pravcati mini projektor ugradjen) koji dolazi krajem godine imat će takodjer Super Amoled display.

Touch screen radi savršeno mada su možda što se tiče zaslona mogli bolje odraditi položaj widgeta pošto se zaslon pokretom prsta pomera na maksimum deset strana i na svakoj strani možeš imati do maksimum dva widgeta ovisno o veličini.

Kamera je takodjer odlična 5 megapiksela sa mogućnošću snimanja u 720p hd ready formatu. Čak bih rekao da mi video bolje izgleda neko slike, nisam ga još testirao po mraku al kažu na drugim forumima i raznim komentarima na youtubeu da se i po noći dosta fino ponaša i da je u rangu sa kamerom novog iPhonea 4, e da i tu moram da napomenem da je procesor identičan onome na iPhone 4 zbog toga što je Samsung pomagao Appleu u razvijanju procesora. A još u vezi kamere na jednom videu na youtubeu lik u isto vrijeme snima sa iPhone 4 i wave-om i bar po meni a i po drugim komentarima na Wave-u izglede malo bolje slika al dobro neću da kudim iPhone da se zna nisam mrzitelj il nešto tako samo govorim da je precenjen jel jbt ja sam ovaj fon u mrak tarifi dobio za 2000kn a iPhone 3 npr koji je naspram wavea poprilično lošiji što je je košta 3 puta više... ne vidim logiku...

Što se tiče browsera radi odlično, na nekim forumuma sam pročitao loše komentare al ja sam zasad oduševljen i s tom sulugom zbog razloga što ima ugradjen flash tako da možete gledati i youtube videe, eto npr danas na poslu nakon što sam uzeo mob pustio sam video od ray william johnsona i nakon klika možda je prošlo max 2 sekunde video je pušten i nijednom nije ni zastalo sa prekrasnom kvalitetom slike. Stranice takodjer dobre mada ponekad neće učitati sve side barove na stranicama nezz koji je razlog tome al očekujem neki firmware update da to poprave.

 

Što se tiče ljudi koji se bune da nije na androidu moram napomenuti da je Bada ganz novi OS i Samsung wave je prvi mobitel na kojem ga možete testirati, a opet što je androdid bio tek kad je izašao... OS pun bugova ništa više... Bada trenutno nema mnogo aplikacija za skinuti ali koliko vidim svaki dan pristiže neka nova i to će polako s vremenom doći na svoje, napominjema da ima krasan program za uploadovanje aplikacija, slika, glazbe i ostalog sa kompa na mobitel nazvan Samsung Kies. Tu je takodje i dosta dobar Wi - fi s kojim se navodno možete spojiti na 3 kompa odjednom, kažem navodno jer još nisam to pokušao, onda je tu novi Bluetooth 3.0.

Što se tiče glasnoće mogu reći da je dosta glasan mobitel i tako eto ne da mi se više pisat ako nekog nešto zanima neka slobodno upita :P

 

 

 nova marka moba zato velike cijene nes ti nista poseban nije taj iphone ko isvi drugi eto cak mi se cini bolji ovaj i oni sony ericsson x2 od iphonea sto puta

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Sta je sa tim slikama?Belji se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Ja ga jučer kupio i mogu reći da je mobitel prilično impresivan, sve radi kako treba i uspoređujući sa mojim prijašnjim aparatima (iPhone, HTC Desire) ne zaostaje ni malo. Jedino u ponudi aplikacija a po meni, u nekim stvarima je i bolji. Npr, kvaliteta zvuka kod slušanja mjuze, ekran, baterija, kvaliteta izrade, podržani video codeci i hd snimanje videa, jak fleš na fotoaparatu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 21:27 (Tangens).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Ako sam dobro procitao route 66 na ovom uredaju je trial 30 dana. Da li je to tocno?
Isto tako nasao sam da je route 66 na nekakvoj akciji do kraja godine. Cijena karte Europe je 50e!

Da li se moze koji drugi gps program instalirati na s8500?

Kakva je karta HR na route 66? Da li postoje glasovne naredbe na HR jeziku u route 66?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 22:34 (nikbad).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

BTW moj je na prodaju, 2199kn :)

 

(razlog prodaje: stiže mi uskoro iPhone4! :)) )

16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
daredevil_24 kaže...
 Tu je takodje i dosta dobar Wi - fi s kojim se navodno možete spojiti na 3 kompa odjednom, kažem navodno jer još nisam to pokušao, onda je tu novi Bluetooth 3.0.

 

NA 3 kompa odjednom? Na koju to magiju?

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Tangens kaže...

BTW moj je na prodaju, 2199kn :)

 

(razlog prodaje: stiže mi uskoro iPhone4! :)) )

Nemoj zaboravit uzet navlaku (mora biti Jobsova specijalna od 30$), jer mobitel zbog revolucionarnosti ima problema sa signalom  Cool

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Mr. Monster kaže...

Nemoj zaboravit uzet navlaku (mora biti Jobsova specijalna od 30$), jer mobitel zbog revolucionarnosti ima problema sa signalom Cool

Mislim da je sada dijele besplatno Smijeh

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
stevan94 kaže...
Mr. Monster kaže...

Nemoj zaboravit uzet navlaku (mora biti Jobsova specijalna od 30$), jer mobitel zbog revolucionarnosti ima problema sa signalom Cool

Mislim da je sada dijele besplatno Smijeh

 

 

Pa da ionako sam sa svakim ajfonom imao neki case :)

13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

A hebiga ne da mi se nikako postavit xD imaš 100 snimaka na youtube kako izgleda :P Evo prodje tjedan cijeli već a ja još nemam zamjerke na fon :) sve zasad radi savršeno, svidja mi se pogotovo novi Touch Whiz 3.0 jer sjajno reagira pa je tako vrlo lagano i tipkati na njemu. Al kamera je strašno dobra... baš sam jučer snimio jedan snimak po danu od nekih 5 min pa sam onda spojio uredjaj sa mojim LCD full HD tv-om i slika je jednostavno potpuno čista... nikakvih zamućenja, trzavica il što ja znam baš kao da sam snimao sa pravom kamerom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Samsung S8500 Wave

daredevil_24,stari daj pomozi...nemogu se spojit na svoju kucnu mrezu...ruter je zyxel...mobitel se konektira sa ruterom ali nece na internet,kaze dns pogreska...ja doduse imam postavljene dns postavke na ruteru ali neznam kako to iskljucit a na mobitelu nema mogucnost unosa dns postavke...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 14:43 (splicanin).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

sorry kolega što prije nsiam mogao odgovorit nisam uopće bio duže vrijeme na forumu... ja sam taj problem riješio tako da sam izbacio router sa bridge moda i stavio na onaj ppoe ili kako li se već zove... ugl odeš u browser, ukucaš192.168.1.1 onda će te pitati za username i password http://artofhacking.com/etc/passwd-zyxel.htm tu provjeri svoj model routera imaš tu default username i password i tamo provjeriš lijepo na kojem ti je modu namješten router ugl postavip na PPPOE. Ugl razlika izmedju bridge moda i router moda (PPPOE) je ta što bridge mode koristi mode

m samo kao poveznicu izmedju konekcije i linije... znači u tom modu ti se sa kompa spajaš na internet a router mode koristi sam modem kao konektor tako da ti je stalno komp spojen na net... i iz tog razloga wi-fi ne može koristiti router kad je na bridge modu.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

BUG-ovci, sve vam je super u opisu Samsung Wave uredjaja, osim greske za podrsku multitoucha. Napisali ste da ga uredjaj ne podrzava a u biti ga podrzava provjereno... Imam primjerak.

 

Srdacan pozdrav,

TeraFlops
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Evo nakon sto je proslo dosta vremena nakon sto je izasao Wave,recite mi kakav je Bada OS. Ima li dosta aplikacija na Samsung appsu i sl.

Hvala

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

BUMP!

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wave, x10 mini, x6 ili nešto peto...?

Znači treba mi mobitel do 2.500 kn, da je touchsccren.

Treba mi najviše za mutimediju. Može 200 kn više manje. 

 

Budala56
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Kakav je touch na ovom mobu?!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Wave, x10 mini, x6 ili nešto peto...?
budala56 kaže...

Znači treba mi mobitel do 2.500 kn, da je touchsccren.

Treba mi najviše za mutimediju. Može 200 kn više manje. 

 

Mislim da ti je Wave najbolji izbor.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Cheezl kaže...

Kakav je touch na ovom mobu?!

 

Najveca prednost mobitela je upravo touch,ekran je Super Amoled tako da je vidljivost perfektna!

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Wave, x10 mini, x6 ili nešto peto...?

Da i ja to mislim, al ima li kakvih drugih mobitela u tom cijenovno rangu da su poput wave-a?Iznenađen

Budala56
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
stevan94 kaže...
Cheezl kaže...

Kakav je touch na ovom mobu?!

 

Najveca prednost mobitela je upravo touch,ekran je Super Amoled tako da je vidljivost perfektna!

Ne mislim kakva je vidljivost, nego kakva je preciznost toucha...

Nisam ih puno probao, al npr na iphoneu je fenomenalna, a npr na lg cookie mi je malo šrotan i neprecizan.

Kad bi bio negdje između, ja zadovoljan...

 

Inace mob mi se cini super, najbolji u svom cjenovnom rangu. Ima super bateriju, super AMOLED, nije prevelik niti premali...

Jedina mana (ak se moze rec mana) je bada os zbog malog broja app-ova.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Cheezl kaže...
Ne mislim kakva je vidljivost, nego kakva je preciznost toucha...

Nisam ih puno probao, al npr na iphoneu je fenomenalna, a npr na lg cookie mi je malo šrotan i neprecizan.

Kad bi bio negdje između, ja zadovoljan...

 

Inace mob mi se cini super, najbolji u svom cjenovnom rangu. Ima super bateriju, super AMOLED, nije prevelik niti premali...

Jedina mana (ak se moze rec mana) je bada os zbog malog broja app-ova.

TS je kapacitivni. Nisam ga imao priliku koristiti ali citajuci reviwe odlican je.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

E fala ti covjece.

Ovaj mob mi se cini fakat predobar da bude istinit.

Taman si prije mjesec dana mislim da kupim novi (stari sgh d600 već pomalo štuca) i vidim ovo.

E sad čekat božić da padnu cijene ^^

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Cheezl kaže...

E fala ti covjece.

Ovaj mob mi se cini fakat predobar da bude istinit.

Taman si prije mjesec dana mislim da kupim novi (stari sgh d600 već pomalo štuca) i vidim ovo.

E sad čekat božić da padnu cijene ^^

I meni se jako svidjeo. Nadam se da cu ga moci kupiti...

Samo da prodam c905 pa cemo vidjeti sta dalje.. :D

 

Al fakat mob je extra,jos kada bi se Bada OS pokazao extra...sve bi bilo za 10!

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice