MegaFlow u HR

poruka: 5
|
čitano: 1.459
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
MegaFlow u HR
pitanje

Ovako ljudi mene interesira gdje bih ja OVO mogao nabaviti u HR ili preko interneta. I plz nemoojte mi reći Google is u're friend!

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: MegaFlow u HR
Matatata krele od zanata kaže...

Ovako ljudi mene interesira gdje bih ja OVO mogao nabaviti u HR ili preko interneta. I plz nemoojte mi reći Google is u're friend!

 Google is our friend! (šalim se naravno), jesi probao sa nabavom i ebayom?
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 12:22 (BORN).
15 godina
offline
RE: MegaFlow u HR
autorov komentar

ma nisam ništa probao bio sam umoran, ali ja toga mislim nabaviti 9 komada pa sumnjam baš da ću ih naći.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
neaktivan
offline
MegaFlow u HR

Koliko mi je poznato u HR ih još nema

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MegaFlow u HR
autorov komentar

ok thx, a na e bay-u i na nabavi nema, tak da: SVE DALJNE INFORMACIJE O TRAGANOM PROIZVODU NAGRAĐUJEM!!!!!!!! (zahvalom =))

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice