Mugen-2

poruka: 12
|
čitano: 2.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Mugen-2

evo što sve treba napravit da bi se boćna stranica mogla zatvorit jer vlasnik kašete nije vodija raćuna dali će mu hladnjak komodno stat u kućište

I Jadantisi
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2009 23:46 (giga).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Mugen-2

lol

takvi mi nisu jasni

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mugen-2

a nisu ni meni ali eto i to smo nekako rješili dok ne stigne novo kućište

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mugen-2

a to je tvoje kućište?

pa zašto nisi izmjerio prije kupnje

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mugen-2

Giga, koliko si moga clockat svog E5200 ? sa stock coolerom,  a koliko si moga sad sa MUGENOM ?

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mugen-2

Mislim da je dovoljna informacija da OC-ani Q6600 na 3,6Ghz sa 1,60v(Vcore) drži pod opterečenjem na 55°c.

M.C
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mugen-2
microman kaže...

Mislim da je dovoljna informacija da OC-ani Q6600 na 3,6Ghz sa 1,60v(Vcore) drži pod opterečenjem na 55°c.

 Da, znam za to, imam frendova koji drze tog procesora na toliko,, al mene zanima baš E5200 koliko je giga moga sa stock i sa mugenom!
I don't care...
15 godina
offline
RE: Mugen-2
microman kaže...

Mislim da je dovoljna informacija da OC-ani Q6600 na 3,6Ghz sa 1,60v(Vcore) drži pod opterečenjem na 55°c.

 Previše napona za 3.6GHz...
markoal kaže...
 Da, znam za to, imam frendova koji drze tog procesora na toliko,, al mene zanima baš E5200 koliko je giga moga sa stock i sa mugenom!
 Potpuno je nepotrebno stavljati Mugen2 na proc koji OC-an troši 47W u load-u...Namigiva
Q6600 G0 @ 3.6GHz | Big Typhoon modded Gigabyte X38-DS5 2x2Gb G.Skill PK Seagate 250GB ST3250410AS Gigabyte 8800GTS 512Mb | AC S1 Corsair HX620 Samsung 2232BW Chieftec BA02-B-B-B modded
15 godina
offline
Mugen-2

Ma necu ja stavit, nabavit cu bratu E5200, pa me zanima kolko ide sa stockom, a pitam koliko je mogao sa mugenom jer da vidim koliko se more clockat.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mugen-2

e ljudi pa valjda se vidi iz teksta da to kućište nije moje nego ja samo ugradija tog mugena 2 malo izriza stranicu irješija da to na nešto izgleda ako do sad niste skuzili da se bavim ugradnjom konponenata modingon za sebe i druge !!

 

 

a što se tiče ove kašete unutra je neki amd 2×2.6 klokan na 2×3.0 na asusovoj ploći N2-sli 2g rama grafa HD 4670 tako da nebi mislili da zbog hladnjaka rjeć o nekoj mašini to je samo jedno prosjećno raćunalo sa odlićnim hladnjakom po meni i jako lošim kućištem

I Jadantisi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mugen-2
markoal kaže...

Ma necu ja stavit, nabavit cu bratu E5200, pa me zanima kolko ide sa stockom, a pitam koliko je mogao sa mugenom jer da vidim koliko se more clockat.

 pogledaj cooler master 690 temu pa ćeš vidjet da to nije moje kućište a i tamo san naveja koliko san kloka taj proc E5200 i na kojoj ploći pa proćitaj da se opet ne ponavljan a i ako kupiš taj proc nečeš faliti jer u konbinaciji s gigabite ploćon odlićno komuniciraju
I Jadantisi
15 godina
offline
RE: Mugen-2
giga kaže...

e ljudi pa valjda se vidi iz teksta da to kućište nije moje nego ja samo ugradija tog mugena 2 malo izriza stranicu irješija da to na nešto izgleda ako do sad niste skuzili da se bavim ugradnjom konponenata modingon za sebe i druge !!

 

 

a što se tiče ove kašete unutra je neki amd 2×2.6 klokan na 2×3.0 na asusovoj ploći N2-sli 2g rama grafa HD 4670 tako da nebi mislili da zbog hladnjaka rjeć o nekoj mašini to je samo jedno prosjećno raćunalo sa odlićnim hladnjakom po meni i jako lošim kućištem

 xd, ja cu bratu nabavit E5200 i malo cu ga clockat, dat cu mu svojih 2 GB ram (sebi nabavit druge) i dat mu HD4670, ista konfa ko u tebe, i također jako lose kuciste, nema ventilatora nego sam skinio stranicu!
I don't care...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice