Prozor na stranici kompa

poruka: 30
|
čitano: 6.583
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

Krenuo bih malo sa case moddingom pa me zanima da li se može gdje kupiti samo stranica sa prozorčićem a ne cijelo kućište da kupujem. Ako ne, može li mi tko objasniti postupak kako to napraviti i koliko bi rad koštao da sam radim.

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

Anybody?

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

Evo ti jedan dobar video!

 

INTEL C2D E6600 @3.2,4X1GB MUSHKIN 888 MHZ,GAINWARD 8800 GTS 512
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 18:24 (ZVONJOLA).
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

http://www.cro-modding.com/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=74&limitstart=1

 

Pogledaj na Cro-Modding

 

i pogledaj njihove forume, ima korisnih stvari.

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prozor na stranici kompa

Po meni najbolje ti je kupiti plexiglas i "uradi sam" što bi rekli!

Ima razno raznih videa na jubitou, ali ja si planiram već dvije godijne kupiti plexiglas i nikako da odem u neki veći grad da kupim!

Pogledaj www.cro-modding.com/forum/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
Najbrži kaže...

Po meni najbolje ti je kupiti plexiglas i "uradi sam" što bi rekli!

Ima razno raznih videa na jubitou, ali ja si planiram već dvije godijne kupiti plexiglas i nikako da odem u neki veći grad da kupim!

Pogledaj www.cro-modding.com/forum/

 pa zaleti se do Peveca ak ti je negdje blizu tam sigurno imaju
ili u srodnim ducanima
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Prozor na stranici kompa

Ma treba mi plexiglas, imam fora ideje, ali samo mi fali plexiglas!

Pogledaj ovdje šta sam sve radio https://www.youtube.com/Najbrz1

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
Najbrži kaže...

Ma treba mi plexiglas, imam fora ideje, ali samo mi fali plexiglas!

Pogledaj ovdje šta sam sve radio https://www.youtube.com/Najbrz1

 
Meni treba dobitak na lutriji, ali dok ne uplatim listic ne ocekujem da cu ga dobiti.

Nego, odakle si?
U okolici Splita postoji vise firmi koje se bave rezanjem plexija po mjeri i to posteno naplacuju.
Plexi je inace jako skup, posebno ako uzimas deblji koji sam mora glumiti stranicu bez metalnih potpora.


Ja sam sebi uzeo plexi dimenzija cca 50x60cm s otvorom na sredini. Vidis na racunalu.
Komad me dosao 150kuna.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Prozor na stranici kompa

Iz Slavonije sam i najbliži su mi Vinkovci! Trebao bi mi isto komad 50x60! Znam da ih ima i u SB i OS, ali nikako da odem! Slijedeći tjedan ću najverovatnije ići u OS u Chipoteku kupiti neke dijelove za rezred (rad za polugodište), pa ću usput sa frendom nakupovati si dijelova za sebe, ma sve šta mi se bude činilo da mi treba uzet ću si (naravno i plexiglas)!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

Ja bi taj plexi stavio samo se bojim da neću uništit stranicu kompa a i kako će taj rez izgledat. Možda mi je čak najjeftinija varijanta novo kućište.

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
BORN kaže...

Ja bi taj plexi stavio samo se bojim da neću uništit stranicu kompa a i kako će taj rez izgledat. Možda mi je čak najjeftinija varijanta novo kućište.

 
pa teoretski i realno NOVO KUCISTE je uvijek jeftinija varijanta.
Ja sam iskidao bijelo vulgaris kuciste (koje sam platio 50kn), onda sam uzeo drvene ploce u vrijednoti 200kuna, plexi 150kn, vide raznih dimenzija 20kn, lak za drvo 60kn i 3 dana posla. Ali osjecaj nikad nije isti. Ja sada gledam drveno kuciste koje tezi 7-8kg, ljepo sve vidim unutra i nema tih para za koje bih ga prodao...
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2008 11:34 (pixelatem).
15 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

evo vidis kako, samo triba dosta pazitito mi frend radi

 

prozor za stranicu prozor za stranicu
I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

plexi je samo dobar ako oces cilu stranicu

a za prozor plexi nevalja jer vibrira i stvara zvukove tj. buci

ja sam za svoj prozor na stranici i vrhu kucista stavlja staklo 3mm

pogledajte temu case modding to je moje kuciste

I <3 COD2
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

Mislio sam u tu stranicu i LEDice ugradit pa da li znate gdje se mogu i po kojoj cijeni kupiti u Rijeci?

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
BORN kaže...

Mislio sam u tu stranicu i LEDice ugradit pa da li znate gdje se mogu i po kojoj cijeni kupiti u Rijeci?

 
stranicu neznam di ces pronaci u rijeci, ali ledice imas u chipoteki sigurno, kupovao sam ja sebi.
Pazi pri spajanju da ih spojih na 3.5V (narančasta + crna), jer izgaraju ko lude.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

Plexi stranice su tako 2003ca :) Ja sam dobio orginal stranicu sa plexi prozorom i ventilatorom, pa samo prepravio, skino plexi, stavio komad sperploche, i napravio mjesto za 4x 80mm ventilatora :) Estatski izgled za 0, ali zato gpu i cpu drze super temperature, a 4 ventilatora na minimalnoj brzini se gotovo ne cuju. Pa onda kontaj sta je vaznije.

Danas kada postajem pionir ...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
pixelatem kaže...
BORN kaže...

Mislio sam u tu stranicu i LEDice ugradit pa da li znate gdje se mogu i po kojoj cijeni kupiti u Rijeci?

 
stranicu neznam di ces pronaci u rijeci, ali ledice imas u chipoteki sigurno, kupovao sam ja sebi.
Pazi pri spajanju da ih spojih na 3.5V (narančasta + crna), jer izgaraju ko lude.
 Da, kupovao sam ih i ja po 4kn, ali sam čuo da imaju negdje po 50 lipa
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

ako ti je teško doći do djelova onda se sam snađi, evo ti par savjeta, ledice uzvadi iz upaljača, plex skini na otpadu sa starih gorenje televizora (njime su se koristili da zaštite ekran) da se nebi zezao sa rezanjem bočne stranice i plexa na mjeru, izreži stranicu kojeg god oblika želis, plex izreži koliko ti treba i na unutarnju stranicu ga zalijepi sa trakom ljepljivom sa obje strane (naći ćeš je u svakoj trgovini boja i lakova) da ti pokažem kako to funkcionira evo ti slika da nebude da pričam gluposti, ovo je nekad bilo staro desktop računalo i preuređeno je baš tako.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

evo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

još jedna

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa

a di su slike??????????

I <3 COD2
15 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

Najbrži jel ti možda bliže Orašje od Vinkovaca, jer u Orašju u Magdi Commerc mora bit plexi! Mogu pogledat pa ti javit, ako hoćeš?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prozor na stranici kompa

Orašje mi je bliže! Ajd ako ti nije problem provjeri, pa mi javi cijenu i dimenzije! Nisam uopće mislio da u Orašju ima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
i

i

i i
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
BORN kaže...

Krenuo bih malo sa case moddingom pa me zanima da li se može gdje kupiti samo stranica sa prozorčićem a ne cijelo kućište da kupujem. Ako ne, može li mi tko objasniti postupak kako to napraviti i koliko bi rad koštao da sam radim.

 Kupi THERMALTAKE VE 7000 BWS 
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2009 2:23 (MEGATON).
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

evo kako sam se odlučio za mod, s čime bi mi bilo najbolje rezbariti stranicu od plexia? Izrezbarit ću crtež pa me zanima čime je najbolje.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prozor na stranici kompa

Zna možda netko?

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prozor na stranici kompa
BORN kaže...

evo kako sam se odlučio za mod, s čime bi mi bilo najbolje rezbariti stranicu od plexia? Izrezbarit ću crtež pa me zanima čime je najbolje.

 
Rezbarenje ne znam, ja kada sam kupovao plexi odmah su mi ga rezali, ali za rezbarenje ti ne bih znao reći...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prozor na stranici kompa
Najbrži kaže...
BORN kaže...

evo kako sam se odlučio za mod, s čime bi mi bilo najbolje rezbariti stranicu od plexia? Izrezbarit ću crtež pa me zanima čime je najbolje.

 
Rezbarenje ne znam, ja kada sam kupovao plexi odmah su mi ga rezali, ali za rezbarenje ti ne bih znao reći...
 Pokušao sam na komadu plastike rezbariti sa šilom i dosta sobro izgleda ali neznam kako će to na plexiu izgledati
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
offline
RE: Prozor na stranici kompa
BORN kaže...
 Pokušao sam na komadu plastike rezbariti sa šilom i dosta sobro izgleda ali neznam kako će to na plexiu izgledati
 
Probaj ako imaš neki manji komad koji ti ne treba pa javi rezultate...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice