USB Hladnjak

poruka: 5
|
čitano: 5.203
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Usb hladnjak

Kako bih mogao napraviti usb hladnjak

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2009 13:46 (XFX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
USB Hladnjak

Imaš tako nešto slično za kupiti na nekojoj hrvatskoj stranici (neznam kak se zove, ali znam da prodaju svakakve stvarčice, kao i neki daljinski da možeš bilo koji tv ugasit), samo što nije tako riješeno, nego je to kao podloga na koju staviš limenku ili šalicu, a ima mogučnost grijanja i hlađenja. Dođe negdje između 100 i 150 kn, ako me pamćenje dobro služi.

A za napraviti doma bi ti bilo jako teško. Ali uvijek bi se našlo ideja

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: USB Hladnjak
denix kaže...

Imaš tako nešto slično za kupiti na nekojoj hrvatskoj stranici (neznam kak se zove, ali znam da prodaju svakakve stvarčice, kao i neki daljinski da možeš bilo koji tv ugasit), samo što nije tako riješeno, nego je to kao podloga na koju staviš limenku ili šalicu, a ima mogučnost grijanja i hlađenja. Dođe negdje između 100 i 150 kn, ako me pamćenje dobro služi.

A za napraviti doma bi ti bilo jako teško. Ali uvijek bi se našlo ideja

 Stranica se zove www.hocuto.hr a i imas store u city centar one u zg. Zapravo ovo i je njihova slika, to jest proizvod)

I to je njihovo (zeleni marker)

we need power
15 godina
neaktivan
offline
RE: USB Hladnjak
rooswelt1991 kaže...
denix kaže...

Imaš tako nešto slično za kupiti na nekojoj hrvatskoj stranici (neznam kak se zove, ali znam da prodaju svakakve stvarčice, kao i neki daljinski da možeš bilo koji tv ugasit), samo što nije tako riješeno, nego je to kao podloga na koju staviš limenku ili šalicu, a ima mogučnost grijanja i hlađenja. Dođe negdje između 100 i 150 kn, ako me pamćenje dobro služi.

A za napraviti doma bi ti bilo jako teško. Ali uvijek bi se našlo ideja

 Stranica se zove www.hocuto.hr a i imas store u city centar one u zg. Zapravo ovo i je njihova slika, to jest proizvod)

I to je njihovo (zeleni marker)

prelegendarna stranica, tnx...

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim.
14 godina
offline
USB Hladnjak

Zgodna stvarcica,sta nece u ovom svijetu vise izmislit pa su i bili malo mastoviti i dosli do ovog Cool

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice