Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

poruka: 14
|
čitano: 7.629
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

Znači imam ovaj zvučnik izvađen iz starog PC-a(na slici)  te bih ga htio spojiti na kabel od SE mobitela kako bih imao zvučnik za njega.Jeli to moguče ili bih imao bijeli dim?

zvučnik zvučnik
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 14:10 (lzgr).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

moguće je al treba ti i pojačalo jer ćeš bez njega slabo čuti na taj zvučnik.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
dejo6 kaže...

moguće je al treba ti i pojačalo jer ćeš bez njega slabo čuti na taj zvučnik.

O kakvom pojačalu govoriš?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

a o nekom audio pojačalu govorim. sumnjam da mobitel može pokrenuti toliki zvučnik, nema on snage za to. ako baš hoćeš zvučnik kupiš si one sony ericssonove i slušaj.

14 godina
offline
Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

To ti je cista zezancija jer ces trebat napravit neko kuciste za pojacalo i bateriju i zvucnik,a ovak i sam kupis zvucnike i bok

It's peanut butter jelly time!!! :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
dejo6 kaže...

a o nekom audio pojačalu govorim. sumnjam da mobitel može pokrenuti toliki zvučnik, nema on snage za to. ako baš hoćeš zvučnik kupiš si one sony ericssonove i slušaj.

Ili priključi zvučnike od kompa koji imaju svoje napajanje i radi. Tako sam ja napravio sam mobom w580i i nekim jeftinim zvučnicima i nije bilo problema, a baterija jedva da se malo potrošila nakon 40-ak minuta.

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
16 godina
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
denix kaže...
dejo6 kaže...

a o nekom audio pojačalu govorim. sumnjam da mobitel može pokrenuti toliki zvučnik, nema on snage za to. ako baš hoćeš zvučnik kupiš si one sony ericssonove i slušaj.

Ili priključi zvučnike od kompa koji imaju svoje napajanje i radi. Tako sam ja napravio sam mobom w580i i nekim jeftinim zvučnicima i nije bilo problema, a baterija jedva da se malo potrošila nakon 40-ak minuta.

 Ma radit ce bez frke, ja sam odsviral muzike ohoho na tu shemu.

16 godina
neaktivan
offline
Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

U redu mislim da ću kupiti zvučnike od sony ericssona.Usput kolko oni koštaju?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
lzgr kaže...

U redu mislim da ću kupiti zvučnike od sony ericssona.Usput kolko oni koštaju?

nisam siguran ali mozda 60KN...

ako imas 3.5mm port imam ti ja jedan preporucit zvucnik ako hoces poslat cu ti na PM

 

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
14 godina
offline
Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

Ja imam logitechove zvucnike za komp (4 zvucnika) i imaju svoje napajanje i to je u svojem kucistu i spojim si na nokiju ali ima 3.5mm prikljucak i to bome dere a baterija drzi vise nego na mom mobitelu.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
Fake_Alert kaže...

Ja imam logitechove zvucnike za komp (4 zvucnika) i imaju svoje napajanje i to je u svojem kucistu i spojim si na nokiju ali ima 3.5mm prikljucak i to bome dere a baterija drzi vise nego na mom mobitelu.

Možeš tako napraviti i kod SE mobitela. Samo moraš imati slušalice koje se rastavljaju na 2 dijela. Znači, dvije slušalice su spojene na 3.5 mm konektor i taj je konektor uštekan u kabal što ide iz mobitela. To većinom imaju walkman mobiteli, koliko mislim

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
protjeran
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
Fake_Alert kaže...

To ti je cista zezancija jer ces trebat napravit neko kuciste za pojacalo i bateriju i zvucnik,a ovak i sam kupis zvucnike i bok

ti njemu dasješ savjet a kako se nisi sitija stavit kakve neoke u pc nego ti je palo napamet stavit žarulje od auta i to kažeš ksenon

i potrošit 100w struje iz napajanja samo radi dvi žarulje h4 ??????

I Jadantisi
15 godina
odjavljen
offline
Zvučnik iz PC-a na SE mobitel

Imaš kupit one male zvučnike za mp3 player koji mogu raditi na adaptor ili na 4xAAA baterije, to je puno bolja opcija za pijanke na plaži jer su malo glasniji.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zvučnik iz PC-a na SE mobitel
giga kaže...
Fake_Alert kaže...

To ti je cista zezancija jer ces trebat napravit neko kuciste za pojacalo i bateriju i zvucnik,a ovak i sam kupis zvucnike i bok

ti njemu dasješ savjet a kako se nisi sitija stavit kakve neoke u pc nego ti je palo napamet stavit žarulje od auta i to kažeš ksenon

i potrošit 100w struje iz napajanja samo radi dvi žarulje h4 ??????

Lako je spojit te h4 zarulje u pc samo treba grlo uzet i spojit na odredenu volatazu a on treba napravit kuciste i zezat se sa spajanjem kabela i pojacalo odnegdje izvuc a za zvucnike bi on dao do 200 kn..a ako ima volje nek slobodno napravi to sta je naumio

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice