Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 409.232
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Pozdrav, imam S23, 8/128gb. I imam jednu kritiku naspram njega. Zbog prirode posla često koristim Google Maps, praktički stalno u vožnji. Istovremeno koristim još 4,5 aplikacija koje su mi potrebne paralelno u vožnji i dogodilo mi se 2,3 puta u par dana da je se Google Maps "smrzla". Znači uopće ne reagira. Kako to jbmu za telefon od 650 eura trenutno na njuškalu da se dogodi? Jel do Google Maps ili do njega. Restart telefona naravno uvijek pomogne pa poslije radi kako treba. Ali svejedno osjetim da prijelaze iz aplikacije u aplikaciju ne radi glatko. Također sam uključio i RAM plus ali nema efekta.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Do aplikacije je.

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Dok voziš, pusti mobitel na miru. Eventualno spojiti na auto i javiti se na poziv ako zatreba.
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
U pravu si 🙃
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
U pravu si 🙃
9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Dostupan ONE UI 6.0 

AMD Ryzen™ R7
Moj PC  
4 0 hvala 7
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Kod mene još ništa
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

i kod mene stigao, bome su to brzinski odradili ove god.

skidam pa javim ako ima kakvih žešćih bugova, ma da ako ima nakon 9 beta verzija kaj promakne...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav,

posjedujem S23 ultra neka 2 mjeseca. Prije koji dan sam primijetio da mi mobitel prilikom promjene orijentacije u rukama (portrait - landscape) ili kad lagano protresem mobitel lijevo-desno zvecka i čuje se neki zvuk kod stražnje kamere. Zanimljivo je da se zvuk utiša ako protresem gore-dolje.

 

Taj zvuk nisam prije primječivao, pa sam sad malo zabrinut. Nakon malo istraživanja, zaključio sam da prilikom korištenja aplikacije kamere i 10x zoom leće, zveckanja nema pa mogu pretpostaviti da je to OIS od te leće.

 

Ono što mene zanima da li se i kod vas dešava to zveckanje ili je kod mene vrijeme za reklamirati mobitel?

 

Moram napomenuti da mobitel nije niti jednom pao, niti ima ikakvo oštećenje.

 

Hvala!

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

To je normalno kod mobitela sa OIS-om. kod mena na običnom s23 isto se čuje to zveckanje, niš posebno, ali ako se protrese onda malo zvecka ko da je kamenčić unutra. sve 3 stražnje kamere rade kako treba, tako da mislim da nema nekog razloga za slanje na servis

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

to je normalno za Samsunge. OIS imaju glavna kamera (najglasniji), 3x kamera i 10x kamera.
Samsung ima rijeseno pomicanje lece dok Apple to rjesava pomicanjem senzora.
Zena ima S21 Ultru, kod nje je to zveckanje manje izrazeno.
zato S23 serija ima bolju stabilizaciju.
malo nervira, ali tako je...

jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Je li nakon instalacije novog OneUI-a baterija opet uci ili ovaj novi jede bateriju?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Meni ne nudi još ništa

 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
luka_cro kaže...

Meni ne nudi još ništa

 

 Nije ni meni sam "nudio", već sam otišao na postavke, dva puta kliknuo na ažuriranje kliknuo i onda se je tek sjetio mene.

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nema nista jos

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Upravo skinuto i instalirano. Pratimo stanje sljedecih par dana. Nova traka s brzim funkcijama je na prvu odlicna.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Je, preglednija je i vuče na ios, kaj u ovom slučaju nije loše, a i novi default font mi se sviđa. Za bateriju ću pričekat par dana da vidim kako diše, ma da moram prvo wipeat chache moba, al to samsung iz nekog razloga traži spajanje na pc kabelom...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Instaliran jutros novi update.

 

Za sada mi se sve ćini ok, sviđa mi se nova traka

 

Pratimo situaciju u idućim danima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Apachy kaže...
Je, preglednija je i vuče na ios, kaj u ovom slučaju nije loše, a i novi default font mi se sviđa. Za bateriju ću pričekat par dana da vidim kako diše, ma da moram prvo wipeat chache moba, al to samsung iz nekog razloga traži spajanje na pc kabelom...

 Zašto obrisat cache? Možeš li pojasniti detaljnije molim te?

 

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Radi izbjegavanja potrebe za factory resetom, wipe chache partition je opcija koja briše privremene fajlove zaostale od stare verzije softa koji mogu doći u sukob s novom.
U današnje vrijeme nije čest problem, al za svaki slučaj. Realno, vrlo vjerojatno nema potrebe za tim...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Preporučljivo je imati instaliran Galaxy app booster u Good guardians aplikaciji i nakon wipe cache-a pokrenuti isti. Tako bar nalazim po internetu. Također ako programiraš bočnu tipku da se njome mobitel gasi umjesto da aktivira Bixby onda ti USB kabel ne treba nego ulaziš "normalno" u recovery. Također našao taj info na netu.

5 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

OneUI 6 dosta vise jede bateriju, ne dolaze poruke na Viber i ima vise trzavih animacija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
struja1911 kaže...

Preporučljivo je imati instaliran Galaxy app booster u Good guardians aplikaciji i nakon wipe cache-a pokrenuti isti. Tako bar nalazim po internetu. Također ako programiraš bočnu tipku da se njome mobitel gasi umjesto da aktivira Bixby onda ti USB kabel ne treba nego ulaziš "normalno" u recovery. Također našao taj info na netu.

 sto naravno nije istina

12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

ne funkcionira to, od prvog dana sam promjenio power tipku da bude power tipka. mislim da ta konekcija sa kabelom na pc više služi ko osigurač ako se netko mudar nađe prčkati po recoveryju na par posto baterije...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Onda isprika obojici na krivoj informaciji
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
john142 kaže...

OneUI 6 dosta vise jede bateriju, ne dolaze poruke na Viber i ima vise trzavih animacija.

 Meni je sve OK, S23+

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav. Nakon update-a sam primjetio da mi ne radi MaxtTv aplikacija, da li ima kakvo rjesenje za to ili?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Primjetio sam da mi se više baterija troši, ostalo ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice