Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.436
|
čitano: 6.669.352
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
Mislim u task manageru, koliko ti je zauzece?
Pogledaj si u BIOS koliko je dodijeljeno video memorije.

Idem provjeriti. Evo slika iz task managera:

10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Bolje pitaj u Windows 7 - Općenito ili Windows 7 Problemi, ovako će moderatori imati manje posla oko brisanja off-topic.

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Isključio sam maximum memory i sada mije 6,94 GB usable, ali nema veze. To mi je dosta, vjerojatno GPU uzima dio. BTW u BIOS-u jedva da što mogu vidjeti, vidim samo vrijeme, OS, tvornički OS, specifikacije i imam postavku mijenjanja boota.

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

OA je discontinued . Bolje koristi Comodo .

Kakve to ima veze kaj je discontinued, pa Firewall+HISP nije klasični zastarjeli Antivirus koji se nonstop updejta.OA normalno radi bez frke na Windows 7 i 8, dakle ko ga hoče koristit može ga i dalje vozit.

 

Nadam se da nismo zaboravili na Pc Tools Firewall Plus(zadnja verzija je 7.0.0.123), on je več odavno otpisan i poslan u penziju.Ali to je potpuno nebitno kaj drugo, jer taj Firewall radi na Windows 7 i to bez ikakvih problema.Inače ovaj Firewall uopče nije dosadan(kao OA ili Comodo), uz to je prilično jednostavan čak i za nekog prosječnog korisnika.Na kraju treba spomenuti i njegovo sučelje, dakle opet jednostavno te pregledno i oku vrlo ugodno.

 

https://drive.google.com/folderview?id=0BzFrxTwtpH4FfjJTQzg5Z0UtcHRxVElOYXlsZ05pZ0hlTTQ4VGY5ODA4LXVKRVJvTmcyWHM&usp=sharing

Marko :D kaže...
Silwncer kaže...

OA je discontinued . Bolje koristi Comodo .

Stvarno? Nisam znao. Onda ću radije ostati na Windows Firewallu. Ovaj Comodo mi je malo dosadan, stalno nešto izbacuje, kako ga god namjestio. 

 Dosadan je i OA i to kao propisna buha, ali to je tak kad koristiš neki manje više klasični HIPS modul.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ko hoće koristiti zastarjeli softver i biti laka meta exploita,onda ok :)

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
rambox kaže...
Silwncer kaže...

OA je discontinued . Bolje koristi Comodo .

Kakve to ima veze kaj je discontinued, pa Firewall+HISP nije klasični zastarjeli Antivirus koji se nonstop updejta.OA normalno radi bez frke na Windows 7 i 8, dakle ko ga hoče koristit može ga i dalje vozit.

 

Nadam se da nismo zaboravili na Pc Tools Firewall Plus(zadnja verzija je 7.0.0.123), on je več odavno otpisan i poslan u penziju.Ali to je potpuno nebitno kaj drugo, jer taj Firewall radi na Windows 7 i to bez ikakvih problema.Inače ovaj Firewall uopče nije dosadan(kao OA ili Comodo), uz to je prilično jednostavan čak i za nekog prosječnog korisnika.Na kraju treba spomenuti i njegovo sučelje, dakle opet jednostavno te pregledno i oku vrlo ugodno.

 

https://drive.google.com/folderview?id=0BzFrxTwtpH4FfjJTQzg5Z0UtcHRxVElOYXlsZ05pZ0hlTTQ4VGY5ODA4LXVKRVJvTmcyWHM&usp=sharing

Marko :D kaže...
Silwncer kaže...

OA je discontinued . Bolje koristi Comodo .

Stvarno? Nisam znao. Onda ću radije ostati na Windows Firewallu. Ovaj Comodo mi je malo dosadan, stalno nešto izbacuje, kako ga god namjestio. 

 Dosadan je i OA i to kao propisna buha, ali to je tak kad koristiš neki manje više klasični HIPS modul.

OA mi je bio odličan, po meni najbolji. Isti mi je rijetko kada bacao prozore "dopusti ovo, odbij ono", a Comodo to radi za svaku sitnicu.

10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Šteta što je sad discontinued. Koristi Windows Firewall,više nego dovoljno.

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
rambox kaže...
Silwncer kaže...

OA je discontinued . Bolje koristi Comodo .

Kakve to ima veze kaj je discontinued, pa Firewall+HISP nije klasični zastarjeli Antivirus koji se nonstop updejta.OA normalno radi bez frke na Windows 7 i 8, dakle ko ga hoče koristit može ga i dalje vozit.

 

...

 

Ima potrebe updateat svaki sigurnosni software, autori malwarea i exploita ne spavaju, pročitaj samo ovaj link o tome kako noviji exploiti često ne stvaraju novi exe nego umetnu maliciozni code unutar browsera i rade šta hoće. Nema novog procesa -> nema upozorenja od (mnogih) HIPS-a ili pogotovo firewalla jer je browser već pod trusted. Nije poanta u tome što OA i dalje radi, tj. neće crashati na Windows 7 ili 8. Uostalom uvijek su dobrodošli bugfixevi, optimizacije i ostala poboljšanja.

 

 

@Silwncer

U vezi Comodoa, mislim da nije pametno staviti ga trajno u Game Mode, kao nijedan sigurnosni software, https://help.comodo.com/topic-72-1-623-7605-Starting-Comodo-Internet-Security.html#Icon

- Defense+/Firewall alerts are suppressed as if they are in training mode (brine me ovo kao u training mode link , i isto za firewall)

- AV database updates and scheduled scans are postponed until the gaming is over  (odgođen update av definicija sve dok je u game modeu)

- Automatic isolation of unknown applications and real-time virus detection are still functional  (donekle ga spašava, ali u kombinaciji sa prethodna 2 i dalje nebih riskirao)

 

 

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 2:23 (njonji).
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ako mu toliko smetaju popupovi onda neka koristi Windows Firewall.

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

I ja trenutno koristim Windows firewall.

 

Imao sam CIS pa sam maknuo CAV komponentu kako bih stavio Avast free i ostavio CFW, ali su neke komponente CAV-a i dalje bile registrirane negdje u registryju i mislim da mi je stvaralo neke probleme kojih se sad ne sjećam.

Onda sam maknuo kompletno i CFW i mislio ga opet staviti čisto ali onda sam razmislio - ionako sam držao HIPS isključen jer mi je dosadio, sandbox nisam koristio jer umjesto da pita dali želim nešto staviti u sandbox, on ga sam stavi tamo pa bih morao označiti da to više ne radi pa izaći iz programa pa opet ući... a na firewallu mislim da nisam nijednom morao kliknuti block dosad... tako da bezveze mi je stajao pa sam ostao na windows firewallu.

Ako se budem u budućnosti odlučio stavljati ikakav 3rd party firewall možda bude GlassWire ili šta ja znam, ali zasad mi ne treba.

 

Ima pod Moj PC šta trenutno koristim.

Jedino što se premišljam je dali zamijeniti ABP i WOT za uBlock Origin i TrafficLight, iako mi se ne sviđa što čitam o TrafficLightu okolo po internetu, da šalju cijeli query što guglaš bitdefenderu i što dodaje još jednu nepotrebnu stavku pod right click menu.

Postoji naravno i opcija da stavim Avastov addon, ali već imam Avast AV koji skenira web tako da bi to vjerojatno bilo višak.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 16:04 (njonji).
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Jel netko probao Avastov HIPS? Na drugom laptopu odlično radi. 

 

13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Kod mene je uključen ali još nisam vidio popup od njegovog HIPS-a (samo na slikama od drugih).

 

Gledao sam i na youtube kako ga netko testira na malware ali sve detekcija, evo-gen ili deepscreen sredi tako da ni on nije uspio dobiti popup

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
njonji kaže...

Kod mene je uključen ali još nisam vidio popup od njegovog HIPS-a (samo na slikama od drugih).

 

Gledao sam i na youtube kako ga netko testira na malware ali sve detekcija, evo-gen ili deepscreen sredi tako da ni on nije uspio dobiti popup

U postavkama file shielda treba postaviti osjetljivost HIPS-a na najveću moguću razinu i onda će ti za svaku sitnicu bacati popup. Isprobano. 

16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Eto mene na Win 10 i Win defender 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Meni CIS nikad nije smetao s popupovima da budem iskren osim kod BB .

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Imao sam nekih problema s Emsijem na laptopu pa sam ga zamijenio s kombinacijom:

 

Bitdefender Antivirus Free Edition + GlassWire + Malwarebytes Free & Emsisoft Emergency Kit (za povremeno skeniranje) + Unchecky + AdGuard (u browser) + OpenDNS

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Imao sam nekih problema s Emsijem na laptopu pa sam ga zamijenio s kombinacijom:

 

Bitdefender Antivirus Free Edition + GlassWire + Malwarebytes Free & Emsisoft Emergency Kit (za povremeno skeniranje) + Unchecky + AdGuard (u browser) + OpenDNS

 

 

 

A avast  ?  

13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
bunkermax kaže...
Marko :D kaže...

Imao sam nekih problema s Emsijem na laptopu pa sam ga zamijenio s kombinacijom:

 

Bitdefender Antivirus Free Edition + GlassWire + Malwarebytes Free & Emsisoft Emergency Kit (za povremeno skeniranje) + Unchecky + AdGuard (u browser) + OpenDNS

 

 

 

A avast  ?  

On mi je na drugom i trećem laptopu, te na dva mobitela. 

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

Ko hoće koristiti zastarjeli softver i biti laka meta exploita,onda ok :)

Stariji Firewall nikad nije zastarjeli ako normalno radi, i to ču ponovit ako treba i 1000 puta bez ako treba.Ti se bojiš recimo Žabe, a surfaš sa ogromnom sigurnosnom rupetinom=Flash Player, kao i večina drugih jer za sad nema drugog izbora.Ko če Flash Player naučit pameti(zatu su ga browseri i počeli automatski blokirat), ili da ga uopče ne koristimo/zamjena posrane i smrdljive tehnologije, srečom pa se pomalo ide prema toj soluciji.

njonji kaže...
rambox kaže...
Silwncer kaže...

OA je discontinued . Bolje koristi Comodo .

Kakve to ima veze kaj je discontinued, pa Firewall+HISP nije klasični zastarjeli Antivirus koji se nonstop updejta.OA normalno radi bez frke na Windows 7 i 8, dakle ko ga hoče koristit može ga i dalje vozit.

 

...

 

Ima potrebe updateat svaki sigurnosni software, autori malwarea i exploita ne spavaju, pročitaj samo ovaj link o tome kako noviji exploiti često ne stvaraju novi exe nego umetnu maliciozni code unutar browsera i rade šta hoće. Nema novog procesa -> nema upozorenja od (mnogih) HIPS-a ili pogotovo firewalla jer je browser već pod trusted. Nije poanta u tome što OA i dalje radi, tj. neće crashati na Windows 7 ili 8. Uostalom uvijek su dobrodošli bugfixevi, optimizacije i ostala poboljšanja.

 

Firewall je druga priča i pogotovo ako ima manje više klasičan HIPS.Nemam kaj čitat meni je več odavno sve poznato, ali ti bi trebal znat da stari sigurnosni softwer ne znači da ne valja i da je nesiguran.Največi problem je neiskusan korisnik, a tu rupu je vrlo teško zatvorit je neiskusan korisnik uvijek sam sebe gure u problem.

 

Evo ti jedna stvarne priče, u kojoj je osoba ili korisnik koji jednostavno ne želi mjenjat neke stvari.Bez obzira šta ne želi mjenjat, ne znači da nije siguran jer ipak prihvača neke site savjete, i to samo zato jer se onako na prvi pogled ništa nije promjenilo.Radi se o jednom mojem susjedu osoba od 50 godina, on još uvijek koristi XPSP3 i ne želi mjenjat ništa i to moraš prihvatit.Davnih godina počel je koristit Comodo Firewall 2.4, i to ne mjenja jer je s time zadovoljan i ne želi ništa mjenjat.Antivirus uopče neče koristit, srečom pa to danas i nije neki problem jer postoje drugi alati zaštite+korištenje mozga.Da se razumijemo čovjek nije glup i naivan kod surfanja internetom, samo se drži svojih navika a ti mu onda možeš pomoč, ali samo u skladu sa njegovim navikama(ne želi komplicirana rješenja) jer tu nema nikakve prisile.Dakle tu je XP i stari Comodo Firewall 2.4, kao browser ima Firefox u kojem je WOT-Blocking Mode+BitdefenderTraficLight+Adblock.Vjerovao ti ili ne on več godinama nije pokupio nikakvu spomena vrjednu gamad-zarazu.Ok XP je ipak optimalno podešen, kolko je moguče sve sigurnosne rupe su dodatno zatvorene razni servisi itd, kratko i jasno nema problema.

njonji kaže...

I ja trenutno koristim Windows firewall.

 

Imao sam CIS pa sam maknuo CAV komponentu kako bih stavio Avast free i ostavio CFW, ali su neke komponente CAV-a i dalje bile registrirane negdje u registryju i mislim da mi je stvaralo neke probleme kojih se sad ne sjećam.

Onda sam maknuo kompletno i CFW i mislio ga opet staviti čisto ali onda sam razmislio - ionako sam držao HIPS isključen jer mi je dosadio, sandbox nisam koristio jer umjesto da pita dali želim nešto staviti u sandbox, on ga sam stavi tamo pa bih morao označiti da to više ne radi pa izaći iz programa pa opet ući... a na firewallu mislim da nisam nijednom morao kliknuti block dosad... tako da bezveze mi je stajao pa sam ostao na windows firewallu.

Ako se budem u budućnosti odlučio stavljati ikakav 3rd party firewall možda bude GlassWire ili šta ja znam, ali zasad mi ne treba.

 

Ima pod Moj PC šta trenutno koristim.

Jedino što se premišljam je dali zamijeniti ABP i WOT za uBlock Origin i TrafficLight, iako mi se ne sviđa što čitam o TrafficLightu okolo po internetu, da šalju cijeli query što guglaš bitdefenderu i što dodaje još jednu nepotrebnu stavku pod right click menu.

Postoji naravno i opcija da stavim Avastov addon, ali već imam Avast AV koji skenira web tako da bi to vjerojatno bilo višak.

Ti se brineš oko te TraficLight sitnice, a ne brineš se za Google Chrome koji je propisna špijunčina prve klase na kubik.Dakle Google Chroome nogom u dupe, pa izabrat neki pročiščeni i dezinficirani Chromium preglednik kao recimo Iron Browser.

 

https://www.srware.net/en/software_srware_iron_chrome_vs_iron.php

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...

Eto mene na Win 10 i Win defender 

 Hoćeš li ostati na defenderu, tj. je li valja da ne moram stavljat 3rd party?

Također win10, zakon je.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
rambox kaže...
njonji kaže...

I ja trenutno koristim Windows firewall.

 

Imao sam CIS pa sam maknuo CAV komponentu kako bih stavio Avast free i ostavio CFW, ali su neke komponente CAV-a i dalje bile registrirane negdje u registryju i mislim da mi je stvaralo neke probleme kojih se sad ne sjećam.

Onda sam maknuo kompletno i CFW i mislio ga opet staviti čisto ali onda sam razmislio - ionako sam držao HIPS isključen jer mi je dosadio, sandbox nisam koristio jer umjesto da pita dali želim nešto staviti u sandbox, on ga sam stavi tamo pa bih morao označiti da to više ne radi pa izaći iz programa pa opet ući... a na firewallu mislim da nisam nijednom morao kliknuti block dosad... tako da bezveze mi je stajao pa sam ostao na windows firewallu.

Ako se budem u budućnosti odlučio stavljati ikakav 3rd party firewall možda bude GlassWire ili šta ja znam, ali zasad mi ne treba.

 

Ima pod Moj PC šta trenutno koristim.

Jedino što se premišljam je dali zamijeniti ABP i WOT za uBlock Origin i TrafficLight, iako mi se ne sviđa što čitam o TrafficLightu okolo po internetu, da šalju cijeli query što guglaš bitdefenderu i što dodaje još jednu nepotrebnu stavku pod right click menu.

Postoji naravno i opcija da stavim Avastov addon, ali već imam Avast AV koji skenira web tako da bi to vjerojatno bilo višak.

Ti se brineš oko te TraficLight sitnice, a ne brineš se za Google Chrome koji je propisna špijunčina prve klase na kubik.Dakle Google Chroome nogom u dupe, pa izabrat neki pročiščeni i dezinficirani Chromium preglednik kao recimo Iron Browser.

 

https://www.srware.net/en/software_srware_iron_chrome_vs_iron.php

Tu se slažem s tobom. Chrome je najveći špijun od svih browsera. Ja trenutno koristim Operu i prezadovoljan sam, a i po "Privacy Statementu" je ok. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 17:59 (Marko :D).
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ponavljam : Ako želiš biti meta exploita, onda koristi stari softver. To ti je isto kao da i sada koristiš 95 u 2015 (neki ga još koriste zbog programa). @Marko mogao si malo skratiti te citate, ja sam bio karton dobio zbog toga (bijeli)

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Skraćeno. 

10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Što više ovaj MCShield koristim sve mi se više sviđa :) Jako je lagan, brz a i super je što skenira i hard diskove da se ne uspostavi da je izvor za žrtvinog računala.

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
rambox kaže...

Firewall je druga priča i pogotovo ako ima manje više klasičan HIPS.Nemam kaj čitat meni je več odavno sve poznato, ali ti bi trebal znat da stari sigurnosni softwer ne znači da ne valja i da je nesiguran.Največi problem je neiskusan korisnik, a tu rupu je vrlo teško zatvorit je neiskusan korisnik uvijek sam sebe gure u problem.

 

...

Ti se brineš oko te TraficLight sitnice, a ne brineš se za Google Chrome koji je propisna špijunčina prve klase na kubik.

 

 

 

Naravno da ako je korisnik naivan i klika na sve živo da će prvi popit neku gamad, ali zato je tu sofware da toj gamadi oteža što više. Onaj link je na stranicu od lika koji istražuje exploite i exploit kits tako da se može dosta zanimljivog tamo pročitati.

Kao što sam rekao, najnoviji i napredniji exploiti rade tako da izvršavaju code unutar browsera ili plugina, tako da firewall tu neće ništa novog javljati.

To što taj čovjek koristi firewall star dosta godina nije dobro, to što ima dobre navike surfanja je pohvalno, ali to je njegov problem što se navikao i kao mnogi drugi stariji ljudi prelijeni i nezainteresirani za pomak naprijed (ili ih odbija što će se morati priviknuti na novi GUI kao da je to problem), moglo bi se čak reći zatucani :P

CFW 8 je lagan i vrlo dobar, zasigurno i sve njegove komponente su dobile update da se nose sa novijim prijetnjama i tehnikama kojim se malware služi, tako da koristiti verziju 2.4 mogu samo reći 

 

Sigurnosni software je u vječnoj utrci sa maliociznim sofwareom i nikad nebih preporučio koristiti stari sigurnosni software.

Džabe mu i namještanje XP-a ako mu dođe kernel-level exploit tipa posebno oblikovanog fonta na stranici (nedavna vijest) ili drugih sličnih, onda nijedan software ga nemože zaštititi (možda će ga zaštititi od payloada ako ga ima, ali od samog takvog exploita neće), to mora zakrpati, a kao što znamo za XP nema više zakrpa od prošle godine.

Jasno mi je mnogi imaju stara računala na kojima samo xp ide koliko-toliko dobro, ali ne valja se zavaravati da je sigurnost na netu jednaka na XP-u kao i na novijim Windowsima.

 

Inače, ne koristim Chrome, ne sviđaju mi se njegovi mnogobrojni procesi + autoupdate proces koji mi je na starom kompjuteru pravio lag.

Firefox ftw

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 18:31 (njonji).
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djdomi kaže...
djigibao kaže...

Eto mene na Win 10 i Win defender 

 Hoćeš li ostati na defenderu, tj. je li valja da ne moram stavljat 3rd party?

Također win10, zakon je.

 

Mozda zasad ostanem na Win def pa mu dodam neke stvari (npr. Voodoo shield ili NVT Exe Radar ili SecureAPlus).

Vidjet cu koliko izdrzim...  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
djdomi kaže...
djigibao kaže...

Eto mene na Win 10 i Win defender 

 Hoćeš li ostati na defenderu, tj. je li valja da ne moram stavljat 3rd party?

Također win10, zakon je.

 

Mozda zasad ostanem na Win def pa mu dodam neke stvari (npr. Voodoo shield ili NVT Exe Radar ili SecureAPlus).

Vidjet cu koliko izdrzim...  

 Zaboravljaš da si sad na 10-etki pa zaboravi ove navedene...

 

NoVirusThanks:

We are proud to say that NoVirusThanks EXE Radar Pro is fully compatible with the following 32-bit and 64-bit Microsoft Windows Operating Systems: Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

 

VoodooShield:

For PC's, VoodooShield is compatible with Windows XP* SP2 through Windows 8 (32 & 64 bit).

 

SecureAPlus:

Supported Operating Systems:
Windows 8.1 (32-bit and 64-bit)
Windows 8 (32-bit and 64-bit)
Windows 7 Home Basic and above (32-bit and 64-bit) and above
Windows XP SP3 (32-bit and 64-bit)
Windows Vista SP2 and above (32-bit and 64-bit)
Windows Server 2003 R2 SP1 and above (32-bit and 64-bit)
Windows Server 2008 SP1 and above (32-bit and 64-bit)
Windows Server 2008 R2 and above (64-bit)
Windows Server 2012 (64-bit)
Windows Server R2 2012 (64-bit)

 

A možda samo nisu ažurirali na web stranici podršku za 10-tku, probaj pa nam javi!

 

Some people are so poor... all they have is money!
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Naravno da cu prije stavljanja na pc to isprobati na virtualki...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ke???

 I zato ja sve aplikacije imam na Eng.!!!

Some people are so poor... all they have is money!
16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Bitdefender Internet Security 2015 for 9 months free

IMPORTANT: Activate the license must be received within 5 days of receipt. Without activation within this period, the license will become invalid.

 

=======================================================

 

McAfee AntiVirus Plus - free at 6 months

- This is the license for 6 months for home (personal) use.
- The license term begins from the date of its receipt.
- You get free upgrades during the license period.
- No free technical support.

 

===========================================================

 

Ashampoo Anti-Virus 2015 for 180 days for free (aka Emsisoft AM)

- This license is for 1 user and 6 months (180 days), for both home and commercial use
- you get the free updates for 6 months
- No free technical support
- you can install or reinstall the application after finish the sentence, but you must obtain a license key before the end of promotions

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice