Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.573.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Prošao si sve? Kako leda?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
A jesi prošo jadan digo paniku neću ja moć, neću ja moć i prođe haha bravo
11 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Prosao sve, ledja lagano ubijena tek na skoku u dalj (poceo sam na trbusnjacima, sklekovi, poligon i skok u dalj).

Na kraju me strah bilo da necu moci istrcati, ali evo, sve sam rijesio u rokovima i ponavljanjima kako treba, skinuli mi 1,5cm na mjerenju, na informatici smijesna pitanja koja nemaju veze s  vezom, a opet moras odgovorit i misliti da je dobro, al ono, sve ok proslo na kraju krajeva. :)

Kovačić
11 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Genius994 kaže...
A jesi prošo jadan digo paniku neću ja moć, neću ja moć i prođe haha bravo

 A gle, mazao sam si s kremom prije dvorane i trcanja... Hvala ;)

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Pa nego i nekaj protiv bolova jako popit kaj će te skroz rješit boli, a poslije kad popusti kaj bude bude hahah
11 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Badava je to, ja na MR odlazim uskoro, tablete ne pomazu apsolutno nista, samo krema za deep zagrijavanje, finalgon.

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Sine dva ketonala ili knavona haha, ja ti garantiram da će prestat
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Koji jezik vi udarate, sto se tresete.. Samo jako i hrabro, ima da se useru svi tamo.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Opet je preskočio terapiju.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Kupis lajkove na meni samo tako, nema na cemu haha
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ma ništa, oni nisu u kombinaciji uopće! Ne brini ti meni haha
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

yo ljudeki imam jedno pitanje

dakle, da li je moguće upisati policijsku akademiju nakon neke visoke škole (ili trogodišnjeg preddiplomskog studija - npr. zaštite na radu) i da li po završetku akademije imam već neki čin ili nešto slično?

hvala!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Po zavrsetku akademije moras 5 godina odradit posao obicnog policajca s SSS..tek nakon toga mozes traziti vise zvanje (čin je u vojsci)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Nije ti to istina cro cop, prode li akademiju sa 5.0 moze na direktan upis na kriminalistiku.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Pa bez obzira na direktan upis na kriminalistiku, mislim da stoji ovo kaj je Cro cop rekao

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Govorim ono sto pise u ugovoru..ako imas 5 god faxa i zavrsis akademiju..pocinjes kao policajac a ne kao policijski inspektor..to je najnize zvanje koje moze imati osoba s VSS
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

http://www.propisi.hr/print.php?id=2122

ako nekoga zanimaju policijska zvanja i napredovanja tu imate dosta dobro objasnjeno


8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Izašli su pozivi za motivacijski razgovor!

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Yesss!

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Sigurnosna provjera ce onda biti nakon motivacijskog? 
Oce li onda biti na toj provjeri svi koji produ motivacijski ili ce rezati popis vec tad ? Zna neko kako je bilo proslih godina?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
chuck23 kaže...

Sigurnosna provjera ce onda biti nakon motivacijskog? 
Oce li onda biti na toj provjeri svi koji produ motivacijski ili ce rezati popis vec tad ? Zna neko kako je bilo proslih godina?

 Vec tad ce se rezat popis..

 

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Jel mozda tko informiran kako izgleda taj razgovor? Evo ozbiljno svakakve stvari prolaze kroz glavu pa da bar imam neku sliku toga.

15 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Dobio sam termin za razgovor u Osijeku. Jel moguće mozda trazit premjestaj u Zagreb? :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
To i mene zanima.. mene u split stavilo.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
NumeroUno kaže...
chuck23 kaže...

Sigurnosna provjera ce onda biti nakon motivacijskog? 
Oce li onda biti na toj provjeri svi koji produ motivacijski ili ce rezati popis vec tad ? Zna neko kako je bilo proslih godina?

 Vec tad ce se rezat popis..

 

Koliko znam, sigurnosna provjera je malo prije motivacijskog razgovora, a može biti i poslije, ovisno o broju kandidata i njihovoj organizaciji. I neće baš svi proći tu provjeru jer sigurno netko možda ima sudjelovanje u tučnjavi i slično (poznanik nije prošao zbog toga). Policajci iz matične postaje će doći k vama doma ili će vas nazvati da vi dođete u postaju. Ispunjavate neki obrazac, razgovarate o policiji, radnim navikama, članvima obitelji, radnom statusu, popunjavanju slobodnog vremena, znaju pogledati i ocjene, vladanje, tko su vam prijatelji itd. Možete si i pročitati Pravilnik o načinu obavljanja provjere osobne dostojnosti za obavljanje policijske službe (Narodne novine, br. 98/2012) http://propisi.hr/print.php?id=11871

 

Nakon motivacijskog se izrađuje bodovna lista i obično je bilo pozvano 380 ljudi s najboljim rezultatima na liječnički pregled. Ako ih padne više od upisne kvote, mislim da zovu naknadno. Ako griješim, neka me netko ispravi.

 

Za one koji su pitali kako izgleda motivacijski. Uglavnom vas pitaju zašto ste se odlučili za rad u policiji, koji rod policije biste izabrali za rad, je li vam problem raditi daleko od kuće (pošto će ih dosta poslati na granicu). Ponekad odskaču od "šalbone pitanja" pa znaju pitati i što mislite o homoseksualcima, tko je predsjednik države, što mislite o oružju, vaše vrline i mane itd. 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
ja sam 9.5 u zg
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
U kojim gradovima se sve vrsi motivacijski ? I je li moguce zamjeniti ?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
LazyDuck kaže...
U kojim gradovima se sve vrsi motivacijski ? I je li moguce zamjeniti ?

 Ja znam za Zagreb, Osijek i Split, pa možda određuju razgovor  nekako prema prebivalištu (moje mišljenje). Ne znam je li moguće zamijeniti, pa nije problem probati pitati. Bitno da si pozvan !!!

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

dakle, ako sam dobro shvatio, moguće je upisati pol. akademiju po završetku visoke trogodišnje škole ali to ti ne daje nikakvu prednost (što već imaš završenu neku visoku školu)?

okej, a može li mi netko dati kakav savjet je li dobro upisati zaštitu na radu u karlovcu i završiti 3 godine pa onda na policijsku akademiju?

hvala puno

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ne znam o cemu ti pricas, ali 4 godine srednje su obavezne.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice