Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.572.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Zna netko sta sve trebamo ponijet od dokumenata jer na njihovoj stranici se vise ne moze vidjet pise da je server pao a nebi da dodem tamo a nisam sve donio
vujakovic
11 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Sve pise ovdje, zanemarite moje kvacice. lp

Kovačić
13 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ajde vi koji ste krenuli, opišite malo svoje dojmove, voditelje, profesore itd...

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

laganica

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ekipa diste kaj ima?? Evo da javim svoj slučaj u obrwzloženju stoji da nisam primljen na PA radi skolioze. Kaj vi komentirate na to????
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Danielv kaže...
Ekipa diste kaj ima?? Evo da javim svoj slučaj u obrwzloženju stoji da nisam primljen na PA radi skolioze. Kaj vi komentirate na to????

Imaš li skoliozu?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Strasno....
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Nisam do sada imao ni ja pojma
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Danielv kaže...
Nisam do sada imao ni ja pojma

 Bilo bi dobro da to provjeriš kod fizijatra. Skolioza nije baš nešto što se golim okom ne može vidjeti, ali opet ovisi i o stupnjevima. 

 

Kad si bio na liječničkom, u lipnju ili rujnu? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Mene uopce cudi da i radi toga ne puštaju na lječničkom,a kamoli sta drugo..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Danielv kaže...
Mene uopce cudi da i radi toga ne puštaju na lječničkom,a kamoli sta drugo..

Skolioza im je navedena u Pravilniku....

 

http://www.propisi.hr/print.php?id=5354

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Evelyn kaže...
Danielv kaže...
Mene uopce cudi da i radi toga ne puštaju na lječničkom,a kamoli sta drugo..

Skolioza im je navedena u Pravilniku....

 

http://www.propisi.hr/print.php?id=5354

 Navedeno je njima puno toga u pravilniku, pa se na neke stvari zažmiri na oba oka ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
NumeroUno kaže...
Evelyn kaže...
Danielv kaže...

 Navedeno je njima puno toga u pravilniku, pa se na neke stvari zažmiri na oba oka ;)

Na neke stvari, nekim ljudima....

9 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Cisto jedno pitanje vezano uz sljedece upise.

 

Moj prosjek u srednjoj je trenutno ocjena 3 kroz sve razrede, i planiram odmah po zavrsetku 4. razreda upis u akademiju.

Uzmemo li u obzir uspjesan prolazak svih prijemnih testova (gdje bih bio mozda jedan od boljih, hipotetski), koliko je onda utjecajan taj faktor "veze" o kojem svi pricaju?

 

Takodjer, utjece li ocjena 3 previse na potencijalni upis?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 21:14 (metrix.2k).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
metrix.2k kaže...

Cisto jedno pitanje vezano uz sljedece upise.

 

Moj prosjek u srednjoj je trenutno ocjena 3 kroz sve razrede, i planiram odmah po zavrsetku 4. razreda upis u akademiju.

Uzmemo li u obzir uspjesan prolazak svih prijemnih testova (gdje bih bio mozda jedan od boljih, hipotetski), koliko je onda utjecajan taj faktor "veze" o kojem svi pricaju?

 

Takodjer, utjece li ocjena 3 previse na potencijalni upis?

 Pretpostavljam da tek sad završavaš 4. razred, tako da ćeš na svoj upis na akademiju morat sacekat do 2018. godine. Dodi na prijemni, pokusaj biti sta bolji na testovima, a tek onda razmisljaj o tom faktoru.

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

da li mi ovdje netko može pomoći sa ispunjavanjem vježbeničkog dnevnika? hvala unaprijed :)

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Zanima me koliko otprilike traju ovi testovi opce informiranosti ,strani jezik ? Koliko pitanja bude i kakva? :D 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Tri testa (Opća informiranost, informatika i engleski). Svaki test traje 20 min...
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Imate vrimena za sve testove, i vise nego dovoljno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Pozdrav,ja trenutno zavrsavam 8 razres i zanima me jel mozemo prbo zavrsit bilo koju skolu pa onda u policijsku akademiju i da se postane detektiv ili moram odmah☺
7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Novaci Jel se spremate za novi natjecaj?? Poz sa akademije 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Kojeg datuma ce izaci novi...

 

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Evo objavili su da će natječaj bit otvoren krajem veljače 

 

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ako nekoga zanima nešto nek' me slobodno pita, cure počnite vježbati muške sklekove i trbusnjake.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

De malo zadatke matematike, engleskog, informatike, itd .. ako se sijecas naravno

Predajem sada krajem 2.mj. :D

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

1. test. 110 pitanja, zaokruživanje točno/netočno a pitanje su tipa: treba li vjerovati prijateljima ?, volite li proljeće ? treba li vam obitelj značiti ? treba li ovo, treba li ono ..... uglavnom u tom smislu ....
2. test - slika nekog smotanog papirića i kad ga odmotate taj papiric ce izgledat ovako : i onda imate ponudjena 4 odgovora i morate stavit X na odgovarajucu sliku, AL NAGLAŠAVAM TO JE LAGANOOO !!!!!
3. test - ponudjene su 4 riječi i vi morate stavit X na 2 odgovora tj riječi koje imaju SLIČNO ili RAZLIČITO značenje pr. RUŽAN - KISEL - NARANČAST - LIJEP i odgovori su vam tu RUŽAN i LIJEP (različitog značenja) i onda npr. KAMENI - PREKRŠITELJ - PRIJESTUPNIK - ZELENI i dgovori su vam tu PREKRŠITELJ i PRIJESTUPNIK (istog značenja) i to vam je to, skuzit cete
4. test - to necu objasnjavat to cete skuzit, razlikovanje geometrijskih oblika, pravaca i sl, niš posebno
5. test - matematika .... zadatak npr za 2 više od 1/2 od broja 6 i ponudjena 4 odgovora NAPOMINJEM PONOVITE SI ONE NAZIVE ŠTA JE UMANITELJ, UMANJENIK, UMNOŽAK, SUMA

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Može netko objasniti razliku između temeljnog policijskog Tečaja na akademiji i Srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje Policajac?

Može li se na natječaje u Policiju prijaviti s fakultetom?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Koliko nas ima koji jedva iscekujemo novi natjecaj??? 😆😆😆
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ljudi, ja bi se upisao, al cuo sam da prilikom primanja gledaju na "osobnu dostojnost" kandidata... Ja sam kao maloljetnik napravio sranje i u pol. evidenciji mi stoji da sam pocinio kazneno djelo nanosenja teskih tjelesnih ozljeda... Od toga je proslo nekih 5-6 godina i ja sam sada trazio da se to obrise iz evidencije. Da li bi oni to moglo "nanjusit" i mogu li me zbog toga odbit?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
*na mobu sam pa nemogu edit
Znam da me mogu odbit zbog toga, moje pitanje bi ustvari bilo imam li ja sanse uopce?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice