Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.541
|
čitano: 6.331.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
EZY-E kaže...
djdomi kaže...

zašto mlijeko sad ima odvratan okus, a prije 2 tjedna sam ga mogo popit 2 l bez problema?

kupuj iz mlijekomata :)

gdje, šta, kuda?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Pa mlijeko valjda, nije coca cola u mlijekomatu. Imas do cudo kolko ja znam u svakom kaufalandu sad nzn dal ima i u drugim ducanima.

You got to lose to know how to win
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Mi imamo u kvartovskom centru jedan

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Ima netko problema sa boli u podlaktici prilikom vježbanja?

 

Prilikom vježbanja (uglavnom kod vježbanja bicepsa) osjetim oštru bol u lijevo podlaktici. I to se najviše osjeti kad se težina spusti tj. kada se podlaktica malo odmori.

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Meni je to bilo, najvise bi se osjetilo kod biceps curl vjezbe a proslo mi je za 20-ak dana.
Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz,NVIDIA GeForce GTX 460,4096MB RAM,Windows 7 Ultimate 64-bit SP 1
15 godina
online
Rast mišića i visina

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

U pocetku sam dizao 10, sada 12.5.. uskoro cu probati preci na 15  sa super serijama
ti? mene isto zanima koliko drugi dizu

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2013 23:53 (Goddish).
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Ja sam radio sa 15 max, ali već duže vremena izbjegavam tu vježbu jer me laktovi bole od toga, po meni ima puno boljih vježbi od te, ali opet to je kako kome paše.

15 godina
online
Re: Rast mišića i visina
Goddish kaže...
mar123 kaže...

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

U pocetku sam dizao 10, sada 12.5.. uskoro cu probati preci na 15  sa super serijama
ti? mene isto zanima koliko drugi dizu

ja sam poceo tek i dizem 6...  EDIT: jel ubrajamo i tezinu sipke ili?

peterstern9 kaže...

Ja sam radio sa 15 max, ali već duže vremena izbjegavam tu vježbu jer me laktovi bole od toga, po meni ima puno boljih vježbi od te, ali opet to je kako kome paše.

i mene bole.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 0:15 (mar123).
14 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Kada krenuti na definiciju?

Visok sam 191 cm i u teretanu sam prvi puta krenio prije 3 i po mjeseca.Tada sam imao 77 kg a sada imam 85 kg pa me zanima koja bi bila idealna težina da s njom krenem na definiciju.

I još jedno pitanje:

Kako i koliko dugo raditi trbušnjake ukoliko sam na masi i da li tada mogu očekivati dobre rezultate na trbušnom zidu ili se to ipak radi samo na definiciji?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...
Goddish kaže...
mar123 kaže...

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

U pocetku sam dizao 10, sada 12.5.. uskoro cu probati preci na 15  sa super serijama
ti? mene isto zanima koliko drugi dizu

ja sam poceo tek i dizem 6...  EDIT: jel ubrajamo i tezinu sipke ili?

peterstern9 kaže...

Ja sam radio sa 15 max, ali već duže vremena izbjegavam tu vježbu jer me laktovi bole od toga, po meni ima puno boljih vježbi od te, ali opet to je kako kome paše.

i mene bole.

Pa mi u teretani nemamo sipke na koje sam stavljas utege nego imam bucice.. 10,12.5,15,17.5 itd itd itd
ti radis 6 + sipka pretpostavljam
da li itko radi Chest press s bucicama? s kojom kilazom?

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...
Goddish kaže...
mar123 kaže...

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

U pocetku sam dizao 10, sada 12.5.. uskoro cu probati preci na 15  sa super serijama
ti? mene isto zanima koliko drugi dizu

ja sam poceo tek i dizem 6...  EDIT: jel ubrajamo i tezinu sipke ili?

peterstern9 kaže...

Ja sam radio sa 15 max, ali već duže vremena izbjegavam tu vježbu jer me laktovi bole od toga, po meni ima puno boljih vježbi od te, ali opet to je kako kome paše.

i mene bole.

već smo imali ovu raspravu,mislim na koju foru ti nebi uračunao težinu šipke ako dižeš nešto štu u sebi sadrži i tu šipku. btw. niije ti isto ako dižeš na šipki 20 kg ili u svakoj ruci bućicu od 10 kg.

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Goddish kaže...
da li itko radi Chest press s bucicama? s kojom kilazom?

Da, meni je to odlična vježba za kraj treninga, nakon kaj odradim sve vježbe za prsa pa onda da još dodatno pogodim prsa. Ovisi koliko imam snage na kraju treninga, ali najčešće 20 kg bučice i radim do otkaza.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
peterstern9 kaže...
Goddish kaže...
da li itko radi Chest press s bucicama? s kojom kilazom?

Da, meni je to odlična vježba za kraj treninga, nakon kaj odradim sve vježbe za prsa pa onda da još dodatno pogodim prsa. Ovisi koliko imam snage na kraju treninga, ali najčešće 20 kg bučice i radim do otkaza.

Godine, kilaža kolko dugo ides u teretanu?

11 godina
offline
Rast mišića i visina

18 god, 78 kg, s 13 god prvi puta krenuo u teretanu, 6,5 god se bavim hrvanjem

15 godina
online
Re: Rast mišića i visina
crack kaže...
mar123 kaže...
Goddish kaže...
mar123 kaže...

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

U pocetku sam dizao 10, sada 12.5.. uskoro cu probati preci na 15  sa super serijama
ti? mene isto zanima koliko drugi dizu

ja sam poceo tek i dizem 6...  EDIT: jel ubrajamo i tezinu sipke ili?

peterstern9 kaže...

Ja sam radio sa 15 max, ali već duže vremena izbjegavam tu vježbu jer me laktovi bole od toga, po meni ima puno boljih vježbi od te, ali opet to je kako kome paše.

i mene bole.

već smo imali ovu raspravu,mislim na koju foru ti nebi uračunao težinu šipke ako dižeš nešto štu u sebi sadrži i tu šipku. btw. niije ti isto ako dižeš na šipki 20 kg ili u svakoj ruci bućicu od 10 kg.

znaci 9kg dizem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...
crack kaže...
mar123 kaže...
Goddish kaže...
mar123 kaže...

radi li netko vjezbu za triceps single arm extension? kolko kila dizete?

U pocetku sam dizao 10, sada 12.5.. uskoro cu probati preci na 15  sa super serijama
ti? mene isto zanima koliko drugi dizu

ja sam poceo tek i dizem 6...  EDIT: jel ubrajamo i tezinu sipke ili?

peterstern9 kaže...

Ja sam radio sa 15 max, ali već duže vremena izbjegavam tu vježbu jer me laktovi bole od toga, po meni ima puno boljih vježbi od te, ali opet to je kako kome paše.

i mene bole.

već smo imali ovu raspravu,mislim na koju foru ti nebi uračunao težinu šipke ako dižeš nešto štu u sebi sadrži i tu šipku. btw. niije ti isto ako dižeš na šipki 20 kg ili u svakoj ruci bućicu od 10 kg.

znaci 9kg dizem.

pa dobro, polako ces si dizati kilazu.. nije to teska vjezba

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
peterstern9 kaže...

18 god, 78 kg, s 13 god prvi puta krenuo u teretanu, 6,5 god se bavim hrvanjem

Dobro, frend koj vjezba vec pola godine( teretana) dize u chest pressu 30 kg na svaku ruku, a drugi frend koj isto ide oko pola godine u teretanu dize 22.5 kg
ja sam krenuo s 15 pa me zanimalo samo koja bi bila '' normalna'' tezina

12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Laktovi me bole od te vjezbe i izbjegavam ju jer ima puno boljih vjezbi.

Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
15 godina
online
Rast mišića i visina

koja je bolja od ove da se radi s bucicama? i jel skull crusher bolja vjezba?

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Goddish kaže...
peterstern9 kaže...

18 god, 78 kg, s 13 god prvi puta krenuo u teretanu, 6,5 god se bavim hrvanjem

Dobro, frend koj vjezba vec pola godine( teretana) dize u chest pressu 30 kg na svaku ruku, a drugi frend koj isto ide oko pola godine u teretanu dize 22.5 kg
ja sam krenuo s 15 pa me zanimalo samo koja bi bila '' normalna'' tezina

Naravno, još pogotovo ako netko ima puno više kila da će moći i dizati puno veće kilaže (jedino ako nije baš samo debel)
Meni se 20 kg pokazalo u najviše slučajeva kao optimalna težina jer na kraju treninga sam već umoran i od bencha i od leptira, a onda na kraju treninga radim taj chest press na nakošenoj klupici za trbušnjake i još ih izmjenjujem sa razvlačenjem (ne znam kako se zove ta vježba, ali ono kad razvlačiš ruke i ponovno ih dižeš/skupljaš gore - po meni odlična vježba jer baš ubijem prsa na kraju s tim). Najčešće su mi i samo 2 serije dovoljne jer onda jednostavno više ne mogu ni podignut uteg, a kamoli još radit.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...

koja je bolja od ove da se radi s bucicama? i jel skull crusher bolja vjezba?

Extended skull crusheri u supersetu ( prvo s težim 6-8 ponavljanja, pa odma s lakšim 8-10 ponavljanja) meni osobno najviše pogađaju triceps.

Znači kad spustiš utege na čelo, produžiš pokret tako da ruke gurneš iza glave i vraćaš ih u istoj putanji.

LoL EU west : citizen,ZoRz1; EU E/N: kraisch
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mar123 kaže...

koja je bolja od ove da se radi s bucicama? i jel skull crusher bolja vjezba?

  Ja sam poceo radit skull crusher prije tjedan dana,meni je super vjezba i namjeravam je radit jos neko vrijeme,dobro pogađa triceps

Ljubomorne duše mogu da mi puše
10 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Imam 14god 56kg i 186 cm
Istezite se i kosarku igrajte !!!

Mrachni
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Mrachni kaže...

Imam 14god 56kg i 186 cm
Istezite se i kosarku igrajte !!!

   Fali tebi dobrih 10-15Kg na tu visinu...

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Ja bi prije reko 20-25 kg...

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Mrachni kaže...

Imam 14god 56kg i 186 cm
Istezite se i kosarku igrajte !!!

 

ti se moraš podhitno udebljat jer ćeš se doslovce pretrgnut...

 

imaš težinu kao da si izašao iz konc. logora... :/

Can't find a better Jam!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
lebron kaže...

Kada krenuti na definiciju?

Visok sam 191 cm i u teretanu sam prvi puta krenio prije 3 i po mjeseca.Tada sam imao 77 kg a sada imam 85 kg pa me zanima koja bi bila idealna težina da s njom krenem na definiciju.

I još jedno pitanje:

Kako i koliko dugo raditi trbušnjake ukoliko sam na masi i da li tada mogu očekivati dobre rezultate na trbušnom zidu ili se to ipak radi samo na definiciji?

Upao si kao padobranac s takvim pitanjima, trebaš dati još relevantnih informacija.

Prvo moraš reći koliki ti je BF%. Želiš li se definirati za plažu ili želiš dobiti još kila u budućnosti (želiš li još na masu)?

A covjek se nad nicim ne razgnjevi i ne raznjezi tako kao nad svojom sudbinom, jer ne znam kako bila darezljiva, uvijek nas progoni osjecaj da nas je vise zakinula nego sto nam je dala
12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina
Treba on staviti slike pa da procjenimo
Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...

Ima netko problema sa boli u podlaktici prilikom vježbanja?

 

Prilikom vježbanja (uglavnom kod vježbanja bicepsa) osjetim oštru bol u lijevo podlaktici. I to se najviše osjeti kad se težina spusti tj. kada se podlaktica malo odmori.

Mene vec par dana u desnoj podlaktici isto proganja bol, skroz se osjeti

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice